stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8419
 • Uživatelů: 6359

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

78 %

Vydejte se s posádkou lodi do systému Andromeda na kolonizační misi

Herní série Mass Effect od společnosti BioWare je jedním z nejlepších příběhových sci-fi RPG, které jsme měli možnost na PC hrát a Mass Effect: Andromeda se snažila držet zažitých trendů. Ne všechno se jí ale podařilo na jednotku a vzešly z toho i nepříznivé recenze, které na jednu z nejočekávanějších her posledních let (od minulého dílu uběhlo dlouhých 5 let) neměli mnoho pěkných slov.

Děj se odehrává v dalekém systému Andromeda, kde se přepravuje několikačlenné posádka v lodi, aby poznali nový svět, navázaly kontakt, podívali se na suroviny, které se tam nacházejí a pokud možno i kolonizovali svět. Hlavní duo tvoří Ryderovci, bratr a sestra, kterých si na začátku můžete zvolit jako svého vojáka. Z řádového člena posádky se ale po čase stane hlavní velitel, který bude mít na starosti vše od vedení politiky, po zadávání misí a komunikaci s domovem.

Andromeda vás zavede na krásné lokality, kde budete muset plnit různé mise. Ty častokrát působí pouze jako prostředek na prodloužení celkového herního času a příliš originality nepobrali. Co už je ale lepší a pozitivnější, tak jsou souboje samotné. Ty jsou zvládnuté na výbornou a vy tak dostanete dynamický zážitek, kde budete svádět tuhé souboje zejména proti rase Ketty. Ti sice nepůsobí originální, ale v některých místech pořádně potrápí. Na jejich likvidaci a plnění misí si můžete sami určovat, jakým vývojovým stromem schopností se vaše postava vydá. Rovněž si můžete vytvářet vlastní zbraně, pojmenovat si je a používat je podle potřeby. Dobíjení je ale možné provádět pouze na určitých místech, takže je v boji třeba dávat pozor na munici.

Série Mass Effect je známá zejména díky svým skvělým příběhovým linkám, které jste si mohli sami ovlivňovat a vždy skončit jinak. Tentokrát je ale příběh v ústraní ai při hlubším proniknutí do hry prostě nenabízí to, co nabízeli předešlé díly série. Rozhodování postav (tedy vás) je ale vyřešeno lépe než v předešlých dílech. Nemusíte totiž vybrat pouze černou nebo bílou možnost, ale i něco mezi podle toho, jak se právě postava cítí. Mohou to být jak racionální rozhodnutí, tak i volby plně ovládané emocemi. Na druhé straně je to stále více než nadprůměrný počin, kde dostanete množství kvalitního obsahu. Při video scenériích vám častokrát padne čelist a při dialozích se zase zasmějete i si zavzpomínáte na časy předešlé. Animace výrazů postav jsou asi najkomickejším aspektem hry. Často jsou dobugované a BioWare se v tomto ohledu dosti pozapomnělo.

Mass Effect: AndromedaKrásný výhled

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Mnoho hodin hraní
 • Dynamický systém soubojů
 • Craftenie zbraní a předmětů
 • Plnění misí
 • Objevování nových světů
 • Krásné lokality
 • Horší zpracované animace postav
 • Méně příběhového kouzla předchozích dílů
 • Nezapamätateľná nepřátelé
 • Vtipné NPC postavy

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps

Battleborn

Battleborn

America's Army: Special Forces

America's Army: Special Forces

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

Rising Storm

Rising Storm

TRON 2.0

TRON 2.0

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 8 9 3 f a  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

Krásný výhled

Krásný výhled

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Výběr postav

Výběr postav

Planeta

Planeta

Souboj

Souboj

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c 9 7 7 0 2  :
 
Nadpis:
Text: