stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Quake 2

90 %

Další díl skvělé akční série

I když Quake 2 nese název podle skvělé akční hry Quake a mohlo by se zdát, že jde o její přímé pokračování, není tomu úplně tak. Hry jsou vystavěny na podobném základě, disponují obdobnými zbraněmi a celkový systém je prakticky totožný. Ovšem příběhově na sebe navzájem vůbec nenavazují. I tak, nebo právě proto se jedná o ještě lepší hru, než byl první díl série.

Hráč je opět vybaven množstvím zbraní, které částečně kopírují ty, které byly použity v prvním dílu. Všechny jsou ovšem redesignovány a částečně došlo i ke změně jejich funkce. Herní prostředí je více otevřené, jednotlivé úrovně zvětšily svoji plochu a hráčovy možnosti se rozšířily.

Příběh zasazuje události hry do science fiction světa, kdy Země očekává vesmírnou invazi a v rámci obrany učiní útočné protiopatření. Hlavní hrdina je vyslán na nepřátelskou planetu, aby zde spolu s ostatními potlačil možnost napadení domovské planety. Jenže mise téměř skončí ještě před vstupem do atmosféry nepřátelské planety, kdy je většina útočného oddílu zabita a její zbylí členové jsou následně zajati. Hlavní hrdina strastiplnou cestu přežije a ve změti strohých kovových budov a chodeb se vydává na nebezpečnou sérii misí.

Mise jsou oproti prvnímu dílu systematické a vyžadují splnění strategických úkolů, které hráč dostává zadány formou rozkazů. Mimo těchto změn jsou ve hře obsaženy všechny klasické atributy předchozího dílu – temná místa, děsiví nepřátelé, tajné místnosti, souboje s množstvím nepřátel současně a mnoho dalšího. 

Quake 2Pistole

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělá atmosféra
  • Propracovaný herní systém
  • Zařazení BFG
  • Úkolové mise
  • Množství zbraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Vampire Survivors

Vampire Survivors

The Culling

The Culling

Rocket Arena

Rocket Arena

Argo

Argo

Arma 2

Arma 2

Hellmut: The Badass from Hell

Hellmut: The Badass from Hell

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 4 3 8 e 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Quake 2

Quake 2

Pistole

Pistole

Brokovnice

Brokovnice

Otevřené prostory

Otevřené prostory

Zajímavé interiéry

Zajímavé interiéry

Viditelná zranění

Viditelná zranění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e a 8 4 e 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce