stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

Quake III Arena

85 %

Legendární akční hra

Quake 3 Arena je herní legendou, základem pro řadu dalších skvělých her. A základem nejen ve smyslu vzoru. Herní engine z Quake 3 (id Tech 3) byl totiž použit pro velké množství her, které na něm byly vystavěny. Došlo pouze k úpravě textur, drobným vylepšením a samozřejmě přidáním nového příběhu a změně ovládání. Přesto srdce hry Quake 3 bije v mnoha oblíbených hrách - Elite Force 2, Return to Castle Wolfenstein, Soldier of Fortune 2, Medal of Honor: Allied Assault, Call of Duty a dalších.

Na rozdíl od předchozích dvou dílů hry došlo ke kompletní předělávce herního systému. Původně se jednalo o klasickou single player hru. Hráč v ní procházel jednotlivými mapami - kůly, sbíral zlaté karty a klíče pro vstup do dalších místností, připevnění si nové zbraně pro boj s náročnějšími nepřáteli a postupoval až ke konci hry, kdy se pustil do boje s opravdu mýtickým nepřátelům.

Quake 3 Arena vsadil na úplně jiný přístup. Ostatně je to znát už z názvu. Hráč se stává účastníkem turnaje . Postupně na speciálních mapách bojuje s jedním nebo několika protivníky. Kdo vyhraje, postupuje do dalšího kola a setkává se s ještě silnějším nepřítelem. Vše vyvrcholí na mapě s příhodným názvem The Very End of You. Hráč se zde setkává s neuvěřitelně mrštným Xaerem. Zabít ho jinak než Railgun je velmi obtížné. I když se jedná o zbraň, která střílí laserový paprsek, Xaero je schopen se mu velmi často vyhnout. Je snadné si domyslet, co udělá s takovou raketou.

V poslední mapě je navíc k dispozici speciální zbraň s označením BFG - Bio Force Gun. Ta byla poprvé představena v legendární akční hře Doom . Oficiální název však prakticky nikdo nepoužívá. Všichni hráči znají zbraň pod názvem Big Fu ** ing Gun, což plně vystihuje její ničivou podstatu. Zbraň střílí radioaktivní výbušné plazma, které v kombinaci s Quad damage znamená jeden velký masakr asi na polovině menší mapy.

Quake 3 Arena je legendární akční hra, která má stále své fanoušky a aktivních hráčů (prohlížečová verze Quake Live). A to vše díky jí opravdu dokonalému zpracování po herní a ve své době i grafické stránce.

Quake III ArenaBrokovnice - překvapivě účinná zbraň

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Legendární akční hra
  • Turnaj s různými protivníky
  • Skvělé zbraně
  • Vynikající herní engine

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Naruto Battle Arena

Naruto Battle Arena

Laser League

Laser League

Joint Operations: Typhoon Rising

Joint Operations: Typhoon Rising

Extinction

Extinction

Call of Duty: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III

Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect Legendary Edition

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 f a d f 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Quake III Arena

Quake III Arena

Brokovnice - překvapivě účinná zbraň

Brokovnice - překvapivě účinná zbraň

PlazmaGun - rychlá střelba

PlazmaGun - rychlá střelba

Raketomet - oblíbená zbraň

Raketomet - oblíbená zbraň

Railgun - zbraň mistrů

Railgun - zbraň mistrů

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 6 3 b 3 9  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce