stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8537
  • Uživatelů: 6437

Quake III Arena

Verze - 48,91 MB

Quake III Arena

85 %

Legendární akční hra

Quake 3 Arena je herní legendou, základem pro řadu dalších skvělých her. A základem nejen ve smyslu vzoru. Herní engine z Quake 3 (id Tech 3) byl totiž použit pro velké množství her, které na něm byly vystavěny. Došlo pouze k úpravě textur, drobným vylepšením a samozřejmě přidáním nového příběhu a změně ovládání. Přesto srdce hry Quake 3 bije v mnoha oblíbených hrách - Elite Force 2, Return to Castle Wolfenstein, Soldier of Fortune 2, Medal of Honor: Allied Assault, Call of Duty a dalších.

Na rozdíl od předchozích dvou dílů hry došlo ke kompletní předělávce herního systému. Původně se jednalo o klasickou single player hru. Hráč v ní procházel jednotlivými mapami - kůly, sbíral zlaté karty a klíče pro vstup do dalších místností, připevnění si nové zbraně pro boj s náročnějšími nepřáteli a postupoval až ke konci hry, kdy se pustil do boje s opravdu mýtickým nepřátelům.

Quake 3 Arena vsadil na úplně jiný přístup. Ostatně je to znát už z názvu. Hráč se stává účastníkem turnaje . Postupně na speciálních mapách bojuje s jedním nebo několika protivníky. Kdo vyhraje, postupuje do dalšího kola a setkává se s ještě silnějším nepřítelem. Vše vyvrcholí na mapě s příhodným názvem The Very End of You. Hráč se zde setkává s neuvěřitelně mrštným Xaerem. Zabít ho jinak než Railgun je velmi obtížné. I když se jedná o zbraň, která střílí laserový paprsek, Xaero je schopen se mu velmi často vyhnout. Je snadné si domyslet, co udělá s takovou raketou.

V poslední mapě je navíc k dispozici speciální zbraň s označením BFG - Bio Force Gun. Ta byla poprvé představena v legendární akční hře Doom . Oficiální název však prakticky nikdo nepoužívá. Všichni hráči znají zbraň pod názvem Big Fu ** ing Gun, což plně vystihuje její ničivou podstatu. Zbraň střílí radioaktivní výbušné plazma, které v kombinaci s Quad damage znamená jeden velký masakr asi na polovině menší mapy.

Quake 3 Arena je legendární akční hra, která má stále své fanoušky a aktivních hráčů (prohlížečová verze Quake Live). A to vše díky jí opravdu dokonalému zpracování po herní a ve své době i grafické stránce.

Quake III ArenaBrokovnice - překvapivě účinná zbraň

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Legendární akční hra
  • Turnaj s různými protivníky
  • Skvělé zbraně
  • Vynikající herní engine

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Army Men III

Army Men III

Paragon Evolved

Paragon Evolved

Psycho Logy

Psycho Logy

Beyond Flesh and Blood

Beyond Flesh and Blood

Battleborn

Battleborn

Clash of the Monsters

Clash of the Monsters

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 6 6 f d 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Quake III Arena

Quake III Arena

Brokovnice - překvapivě účinná zbraň

Brokovnice - překvapivě účinná zbraň

PlazmaGun - rychlá střelba

PlazmaGun - rychlá střelba

Raketomet - oblíbená zbraň

Raketomet - oblíbená zbraň

Railgun - zbraň mistrů

Railgun - zbraň mistrů

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 2 2 8 2 b  :
 
Nadpis:
Text: