stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8960
 • Uživatelů: 6534

Call of Duty: Warzone

95 %

Vynikající válečné battle-royale na známých Modern Warfare mapách

Značka Activision si ani nemohla vybrat lepší období, kdy vypustit svůj nejnovější počin Call of Duty: Warzone. Koronavirus zavřel všechny hráče doma a co potěší více, než nový battle-royale titul, který je navíc zdarma, že? Warzone si bere ty nejlepší věci z konkurence a přidává mnoho vlastních a originálních nápadů.

K Apex Legends se přibližuje vícečlennými týmy (na začátku byly tříčlenné, momentálně jsou ve hře čtyřčlenné squady), PUBG zase jemně kopíruje v prostředí opuštěných míst s hororovými prvky, Battlefield zase nabídl inspiraci v různých typech vozidel. Fortnite zase inspiruje v nekonečné akci pouze s minimem prostoru na dýchání. Nejlepší na tom je, že celá hra je založena na titulu Call of Duty: Modern Warfare. Jinak je princip battle-royale poměrně jednoduchý a stejný, jako při dalších hrách. Výsadek, lootování zbraní, hledání vybavení, zabíjení.

Kromě toho se ale tvůrci pohráli i s questy, takže si vždy můžete hraní zpříjemnit netradiční úkolem. Inteligentní stanice na mapce poskytují informace o zužujícím se kruhu, který si tak můžete zjistit a vyhnout se mu. Sběratelské úlohy zase umožňují otevírat bedny a získávat lepší vybavení, případně si nasednete do auta a pozrážate předem stanovený počet nepřátel. Za vše získáváte zkušenosti, nějaké ty skiny apod.

Velmi zajímavou možností je přivolání si bedny z nebe. V ní můžete mít předem vybrané vybavení z jedné třídy - zbraně, perky a celé vybavení. Musíte si na ni ale během hry našetřit, což ale není nijak velký problém. Další vynikající a inovativní novinkou je GULAG - místo, kam se dostanou mrtví hráči a musí si v duelu změřit síly, aby se následně mohly opět zrodit ve hře. Každý z dvojice dostane stejnou zbraň náhodného výběru a musí se o svůj život poprat v aréně smrti. V samotné mapce nechybí ani možnost oživování.

Zbraně hráči znají ze série CoD a je jich tu požehnaně. Staré střelné zbraně, moderní věci, optiky, granáty, miny ... no prostě tady je všechno. Nechybí ani denní nebo týdenní questy, aby se hráči náhodou nenudili a zpříjemnili si monotónně zabíjení. Monotónně ale v pozitivním slova smyslu, hra je to opravdu parádní a plná akce.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 / Radeon HD 7950
HDD: 175 GB volného místa
Další: Windows 7 64-Bit (SP1) / Windows 10 64-Bit
 
Call of Duty: WarzoneBedně

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Dynamická a zábavná akce
 • Vždy se něco děje
 • Modern Warfare zbraně
 • 150 hráčů na mapě
 • 4 členné týmy
 • Lootování i questy
 • Call of Duty zcela zdarma
 • Obrovská hráčská základna
 • Krásná grafika
 • Propracovaná fyzika hry

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

I Am Weapon

I Am Weapon

Walking Zombie 2

Walking Zombie 2

Crossout

Crossout

Joint Operations: Typhoon Rising

Joint Operations: Typhoon Rising

Star Conflict

Star Conflict

Endless Space 2

Endless Space 2

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 e 5 3 c 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone

Bedně

Bedně

Bounty contract

Bounty contract

Lootování

Lootování

Urban Warfare

Urban Warfare

Obrovské mapy

Obrovské mapy

Seskok

Seskok

Tříčlenný tým

Tříčlenný tým

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 e 3 2 8 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce