stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8707
  • Uživatelů: 6489

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

85 %

Realistická sniper hra se spoustou skvělých vlastností

Sniper je voják samotář, který odstraňuje důležitých lidí, ničí zadané cíle a sabotuje akce. Ve hře Sniper Ghost Warrior 3 je ale na misi vyslán spolu s bratrem, který mu má krýt záda. Cíl je jasný - zneškodnit biologickou zbraň ukrytou v horách dříve, než se jí zmocní teroristé. Vše se ale zvrtne, když bratra unesou a do hry vstoupí osobní život. Profesionalitu tak místy nahradí rodinný sentiment a Sniper Ghost Warrior 3 si tak užijete i kopec videí odhalujících pozadí za akcemi, které postavy provádějí.

Hra je zaměřena na pomalou a tichou akci ve stínech, kdy musíte najít nejlepší pozici a z bezpečné vzdálenosti odstranit nepřátel. Kromě toho jsou ve hře ale mnohé vedlejší mise a úkoly, které je třeba plnit. Budete se snažit infiltrovat do základny, Nahácký do systémů apod. Při všem vám bude v předvoj pomáhat váš dron, který udělá špinavou robotu za vás. Odhalí pozice nepřátel, přezkoumá oblast a dostane elektroniku na místa, kam se s postavou nedostanete.

Sniper Ghost Warrior 3 staví na obrovské herní mapě, po které se pohybujete na autech. Celkově jde o 27 kilometrů čtverečních, které poskytují dostatek prostoru na vydovádění, ale zároveň nenudí, protože všude se dá něco najít. Na mapě je okolo 200 zájmových bodů, které rovněž skrývají cenný obsah v podobě lékárniček, nábojů, bočních questů apod. Důležitým prvkem hry je realističnost, se kterou se tvůrci z CI Games pořádně vyhráli. Je třeba dávat si pozor na náboje, na dýchání vedle střílení, zvuky, které vydáváte a pod. Tlumič je velmi potřebné vybavení, které je třeba mít neustále v nejlepším stavu, jinak se stane, že vás nepřátelé zaslechnou a všechny NPC po vás půjdou. Pokud vám vyhovuje pomalé herní tempo a stealth akce okořeněná skvělými vsuvkami videí, Sniper Ghost Warrior 3 je novinkou, kterou si užijete. Zatím je hra pouze pro jednotlivce, ale do budoucna se plánuje přidat i multiplayer.

Sniper Ghost Warrior 3V kanálu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Stealth akce
  • Pokračování oblíbené série
  • Velká mapa
  • Ovládání Dron
  • Mnoho misí a bočních questů
  • 200 zájmových bodů
  • Propracovaný příběh
  • Zatím jen singleplayer

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Prime World

Prime World

Soldier of Fortune 2: Double Helix

Soldier of Fortune 2: Double Helix

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Who’s Your Daddy

Who’s Your Daddy

UDK Doom

UDK Doom

Bayonetta

Bayonetta

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b c 9 d 4 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

V kanálu

V kanálu

Výbuch

Výbuch

Vypouštění drona

Vypouštění drona

Sniper

Sniper

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 1 d e 9 5  :
 
Nadpis:
Text: