stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8747
  • Uživatelů: 6511

The Surge

The Surge

The Surge

81 %

Probojujte se v exoskeletal hordami nepřátel a nezapomenutelných bossů

S hrou The Surge se podíváte do blízké budoucnosti, kde se lidé nechávají vylepšovat mechanickými součástkami a stávají se z nich živí Transformeři nebo prostě chodící roboty s bijícím srdcem. Základ každého mechanického obleku každého hráče tvoří jádro, které je napájeno na zdroj energie. Ten je velmi důležitý, protože bez něj se hráč dále nepohne. Pojďme se ale nejprve podívat na příběh hry.

Ten se zaměřuje na společnost Creo, která dělá pokusy na lidech a dodává jim exoskeletal, které z nich dělají již zmíněných vojáků. Hráč se ocitne v kůži Warrena, který se rovněž nechá vylepšit, ale po probuzení se něco semele a on se tak vydá na cestu, z níž není úniku. Musí se prodrat celým průmyslovým komplexem, aby se postavil svým nepřátelům. Ti mají také vylepšené části těla a vlastní exoskeletal a velkým plusem hry je originálnost a individualitu, s jakými třeba ke každému nepříteli přistupovat. Všichni jsou totiž jiní a ovládají jiné schopnosti či zbraně. Je proto nezbytné nejdříve promyslet následující tahy a až pak se pustit do boje.

Je nutné být připraven na nespočet smrtí, které hráče čekají. Jde totiž o mimořádně náročný herní titul, který není pro každého. Potřebná je velká dávka skillu a zkušeností s předchozími podobnými hrami, jakož i trpělivost a schopnost adaptovat se na situace. Pokud to hráč zvládne, je velká šance, že The Surge jen tak snadno nepustí.

The SurgeDuel

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Hardcore hra pro fajnšmekry
  • Skvělý příběh
  • Industriální prostředí
  • Napínavé souboje
  • Velcí a nároční bossové
  • Mechanické vylepšování lidí

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

The Stalin Subway

The Stalin Subway

Deity

Deity

G-Force

G-Force

Codename: Outbreak

Codename: Outbreak

Global Ops: Commando Libya

Global Ops: Commando Libya

Hide Or Die

Hide Or Die

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b c 5 5 b 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
The Surge

The Surge

Duel

Duel

Charge

Charge

Obouručná zbraň

Obouručná zbraň

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d 7 8 b a b  :
 
Nadpis:
Text: