stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8960
  • Uživatelů: 6534

World War Z

75 %

Akce na steroidech se zombíky pod známou značkou Z

Na herní zpracování úspěšného zombie filmu World War Z se netrpělivě čekalo a 16.4. konečně přišel den oficiálního vydání. Vývojáři ze Saber Interactive vsadili na nastupující trend a svou novinku nabízejí jako exkluzivitu v obchodě Epic Store. No a jelikož se filmového pokračování zřejmě tak brzy nedočkáme (pokud vůbec, protože David Fincher nedostal potřebné finance na produkci filmu), musí nám stačit i herní provedení prvního dílu (a rovněž knihy) na počítačové obrazovky.

World War Z sleduje osudy 12 postav, které se se zombie apokalypsou vyrovnávají po svém. Základem je ale spolupráce, protože i hordy nemrtvých se chovají jako jeden roj, jako jedna jednotka. Nechybí jejich úchvatné kreace, které jsme měli možnost vidět ve filmu - kopenie na sebe a překonávání vysokých překážek, skákání z obrovských výšek pouze pro potřebu zakousnout se do lidského masa, doslova zanícené běhání, kdy celý zombík hoří.

Herne jde o velmi podobný titul s Left 4 Dead, ale s mnohem větším počtem nemrtvých a v rychlejším tempu. Na výběr máte střelné, výbušné i chladné zbraně a sami si můžete zvolit cestu, jakou se vydáte a který charakter si budete levelovat. Využít můžete klasické útočné pušky, pistole, brokovnice, granáty, zápalné lahve, RPG, kuše s výbušnými náboji atd. Projektily a fyzika celkově jsou zpracovány na výbornou, takže nechybí nutnost nadsadit při střílení, prodleva při hození granátu nebo realistické trhání končetin.

Příběhově se přesunete do jedněch z největších metropolí světa, a tedy do New Yorku, Moskvy, Tokia i Jeruzaléma. Hrát můžete kampaň s 11 misemi nebo si užijete online akci, na kterou je WWZ zaměřena. Patice módů Scavenge Raid, Vaccine Hunt, Swarm Deathmatch, Swarm Domination, King of the Hill nabídne rozptýlení v titulu, kde není příliš mnoho možností, co dělat. Fanoušci filmu nebo zombie stříleček by měly být spokojeni, ostatní možná zváží poměrně vysokou cenu a raději sáhnou po jiných zombie titulech.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Core i3-3220/AMD A10-5700
RAM: 8 GB
GPU: GF650Ti/ Intel 630/ Radeon HD 5870
HDD: 35 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7
World War ZÚtok na vrtulník

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Rychlé tempo
  • Tisíce zombíků
  • 12 postav a 6 herních tříd
  • Tokio, NY, Moskva, Jeruzalém
  • 5 online módů
  • Scény jako vystřižené z filmu

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Splinter Cell: Chaos Theory

Splinter Cell: Chaos Theory

Type Fighter

Type Fighter

F.E.A.R. Extraction Point

F.E.A.R. Extraction Point

OpenArena

OpenArena

Alien Arena

Alien Arena

Deus Ex

Deus Ex

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e 5 0 c f c  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
World War Z

World War Z

Útok na vrtulník

Útok na vrtulník

Kooperace je důležitá

Kooperace je důležitá

Nákaza v ulicích

Nákaza v ulicích

Postavy

Postavy

Úchvatné scény s hordami zombíků

Úchvatné scény s hordami zombíků

Vylepšování zbraní

Vylepšování zbraní

Bojiště

Bojiště

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 8 d c 0 f  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce