stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9632
  • Uživatelů: 6591

3 nej programy ke stahování filmů z internetu

Autor: Redakce  |   Publikováno: 1.2.2014 | Zobrazeno: 34595x

Máte rádi filmy, seriály a videa, ale televize pro vás není dostatečně flexibilní? Stahujte si filmy rovnou do PC a využijte k tomu třeba jeden z níže představených programů, které se od sebe diametrálně liší a společné mají jen to, že si díky nim můžete pořídit snad všechny filmy světa.

uTorrent

Torrenty představují zajímavou alternativu ke klasickému stylu stahování souborů. Když stahujete soubory přes torrent, zároveň je totiž i někdo další stahuje od vás, což znamená mnohem větší efektivitu, kdy každý stahující funguje i jako poskytovatel dat pro ostatní. Teoreticky, bez nějakých obrovských výkyvů, je tedy tento systém stabilnější a rychlejší s rostoucím počtem uživatelů, což je přesný opak stahování ze serveru, který má omezenou kapacitu a lze ho přetížit. Mnoho lidí využívá torrenty nejen ke stahování nechráněných děl, ale také k „pirátství“, které je samozřejmě mnohdy v rozporu se zákony, obzvláště díky nátuře torrentu, kdy taková díla zároveň i sami šíříte.

JDownloader

JDownloader je ze všeho nejvíce download managerem s mnoha pokročilými funkcemi. Stačí ho nainstalovat, spustit a JDownloader už si přebere všechny URL odkazy, které označíte a zkopírujete do schránky (ctrl+c). Tyto odkazy pak zanalyzuje a řekne vám, jestli jsou online, nebo mrtvé. Vy si pak vyberete, co opravdu chcete stáhnout.

Velkým pomocníkem je JDownloader pro každého uživatele download serverů typu rapidshare, protože se přes něj můžete přihlásit do VIP účtů a značně si tak usnadnit a urychlit stahování. Dále vám JDownloader může pomoci při navazování downloadů, rozbalování stažených archivů (i s heslem), nebo za vás automaticky vyplní obrázková hesla captcha.

aTube Catcher

Jestli existuje nekonečná zásobárna videí, pak je to YouTube. Některá na něm ale nevydrží věčně, ať už jsou stažena jejich autorem, nebo smazána přímo YouTube. S aTube Catcher vás to už ale nemusí mrzet, protože si jednoduše stáhnete svá oblíbená videa do počítače, abyste o ně nikdy nepřišli. Ovládání programu je velmi jednoduché, byť nabízí celou řadu možností pro to, abyste video stáhli přesně tak, jak si představujete.

Značky

Podobné články

5 tipů pro Youtube, které vám nesmějí uniknout

5 tipů pro Youtube, které vám nesmějí uniknout

Jak změřit rychlost internetu na PC i v mobilech

Jak změřit rychlost internetu na PC i v mobilech

Jak vypnout auto-play videí na Facebooku

Jak vypnout auto-play videí na Facebooku

Internet věcí

Internet věcí

Návod na sdílení mobilního internetu pomocí Wi-Fi hotspotu

Návod na sdílení mobilního internetu pomocí Wi-Fi hotspotu

Prohlédněte si fotky z Instagramu i na vašem PC

Prohlédněte si fotky z Instagramu i na vašem PC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 3 5 6 e 0  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce