stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9289
  • Uživatelů: 6548

Counter-Strike 2 je realitou. Kdy vyjde a jaké s ním má Valve plány?

Autor: Redakce  |   Publikováno: 12.3.2023 | Zobrazeno: 121x

Společnost Valve nemá u hráčů nejlepší reputaci při komunikování novinek z vývoje her. U své vlajkové lodi Dota 2 její komunita neustále vyčítá nedostatečné informace o herních změnách, Half Life: Alyx byl sice výborný, ale ani zdaleka nedosáhl masivního úspěchu z hlediska prodejů nebo popularity. I proto jsou novinky o Counter-Strike 2 gigantickou věcí.

Od roku 2000, kdy vyšla první verze hry Counter-Strike, jsme zaznamenali několik fám o pokračování, které dosud nepřišlo. Již 10 let je sice na scéně Counter-Strike: Global Offensive, ale jde o vylepšení herních mechanik původní hry a nasazení nového enginu, nikoli plnohodnotné pokračování. Podle portálu Forbes se to ale v příštích měsících může změnit.

Kdy vyjde Counter-Strike 2?

Jedna z nejúspěšnějších stříleček se může v brzké době dočkat pokračování Counter-Strike 2, jak naznačuje známý CS novinář Richard Lewis. Jeho slovo má v hráčské komunitě velkou váhu a zdá se, že nasbíral dost přesvědčivých informací o tom, aby je přinesl i veřejnosti ve svém článku.

Stáhnout původní Counter-Strike zdarma

A vůbec přitom nejde o dlouhou čekací dobu. Counter-Strike 2 může podle jeho informací vyjít již koncem března nebo dokonce na 1. dubna. Právě toto datum vzbuzuje podezření, zda je vůbec celá kauza CS2 alespoň zčásti pravdivá. Na vážnosti tomu dodává informace, že NVIDIA ovladače mají ve vlastnostech dva odkazy na spouštěcí soubory „csgo2.exe“ a „cs2.exe“.

Nová grafika a vylepšený matchmaking

Kromě toho se objevily také informace, že Valve údajně představilo Counter-Strike 2 pár vyvoleným profesionálním hráčům. Hra bude postavena na Source 2 enginu a nabídne také vylepšený matchmaking systém vyhledávání zápasů.

I když se situace může jevit jako hotová věc, část herní komunity přesvědčena není. Dokonce se najdou i tací, kteří nepředpokládají zcela novou hru CS2, ale přiklánějí se k možnosti vylepšení již zaběhnutého CSGO. Svá tvrzení podporují logickými argumenty, jak přenést skiny z CSGO do Counter-Strike 2, ale zatím se k tomu žádné informace neobjevily.

Indice přicházejí i od Valve. Jen jaksi potichu a z jiné hry

Ať už se situace kolem Counter-Striku vyvine jakkoli, novinky to budou obrovské. V případě, že půjde o novou hru CS2, to bude největším milníkem společnosti Valve od roku 2013, kdy vyšla Dota 2. Jedenáct let od vydání prvotní verze Counter Strike: Global Offensive se ale jeví jako dostatečně dlouhá doba na to, aby hráči dostali nový obsah.

Na závěr ještě dodáme, že celé situaci kolem CS2 by nahrávala i další zpráva, konkrétně z tábora Dota 2. Právě v této hře byl hráčům slíben obrovský patch na únor, který se ale zpozdil s odůvodněním od Valve, že nestíhají. Důvodem tak může být právě finišování nového Counter-Striku.

Tak co, těšíte se na novinky ze světa nejznámější online střílečky?

Značky

Podobné články

Age of Empires dostane mobilní hru. Return to Empire bude real-time strategií

Age of Empires dostane mobilní hru. Return to Empire bude real-time strategií

Máme všechny podstatný informace o nové RTS Stronghold: Warlords

Máme všechny podstatný informace o nové RTS Stronghold: Warlords

RPG The Outer Worlds přichází na Steam

RPG The Outer Worlds přichází na Steam

Kdy vyjde The Sims 5: Všechny novinky o očekávaném pokračování simulátoru života

Kdy vyjde The Sims 5: Všechny novinky o očekávaném pokračování simulátoru života

Nejlepší módy a vozidla pro Spin Tires (2. díl)

Nejlepší módy a vozidla pro Spin Tires (2. díl)

Warface, úspěšná online střílečka, která brzy vyjde i u nás

Warface, úspěšná online střílečka, která brzy vyjde i u nás

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 6 a d b e  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce