stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9681
  • Uživatelů: 6598

GTA 5 na PC se při startu nevyhýbají problémy

Autor: Redakce  |   Publikováno: 14.4.2015 | Zobrazeno: 10901x

V první řadě: jupí, je to konečně tady. Konzolisty milovaná a PCčkáři netrpělivě očekávaná zastávka v Los Santos konečně vyšla na poslední velké platformě. Start se sice neobešel bez pár nepříjemností, ale u takového kolosu, jakým GTA bezesporu je, se nic tak strašného neděje. Rozhodně ne tak strašného, aby se z GTA v budoucích měsících a letech nestal ráj pro milovníky gangsterské svobody a hlavně rozmanitých módů. Ale nejprve k těm nepříjemnostem.

Vtipná chyba a ochrany

Tou vtipnou chybou myslíme nemožnost instalovat nebo hrát GTA 5 na uživatelském účtu, jehož jméno obsahuje některé trochu méně typické znaky. Jedinou současnou opravou je založení zcela nového účtu a instalace tam. To ale nijak extra nedoporučujeme, protože prý ani není jisté, že savy po vyřešení problému půjde hodit zpět na váš hlavní účet. Takže vydržte – čekali jste víc než rok, tak to do prvního patche ještě vydržíte. :-)

Ačkoliv GTA 5 uniklo na pirátské servery dlouho před vydáním, žádné plně funkční řešení zatím neexistuje, takže se zdá, že ochrana funguje poměrně dobře. Jenže hraní může v některých případech komplikovat (a v mnoha zpomalovat) nutnost být stále online a hru autentizovat se servery. Po spuštění hry tak můžete čekat i nemálo vteřin na to, že vám hra dovolí si ji milostivě zahrát.

Proto bychom vám doporučili trochu posečkat, než budou problémy vyřešeny. Pokud už hru máte a šlape vám v pohodě, buďte rádi, ale s nákupem nemá cenu pospíchat.

Zážitek, na který se vyplatilo čekat

I přes doporučení, abyste s nákupem zatím počkali, není sporu o výjimečnosti GTA 5, která na PC vynikne ještě více než na konzolích.

Hlavní lákadla jsou 3:

  • Módy
  • 60fps
  • Online zdarma včetně Heist misí

Už předchozí díly série byly na módy bohaté, jmenovitě hlavně San Andreas a „čtyřka“. Pětka půjde v jejich šlépějích a těšit se tak můžete na nová vozidla, úpravy gameplay i grafiky a spoustu dalšího.

TIP: Podívejte se na stránku gta5.mujsoubor.cz, kde najdete nejnovější informace o GTA 5 a v budoucnu i spoustu skvělých módů pro tuhle suprovou hru.

Díky velmi dobré optimalizaci si spousta PC hráčů může užít GTA 5 v 60 snímcích za sekundu, což je pro hru velká novota. Plynulejší pohyb znamená jednoznačně lepší zážitek ze hry a každý hráč se slušným počítačem by se měl snažit ho dosáhnout.

A online hra? Ta je na PC zdarma, což je rozdíl proti většině konzolí, na které GTA vyšlo. Žádný Gold účet, jen Rockstar Social Club a vy s přáteli, se kterými můžete vyvádět šílené věci na mapě Los Santos a okolí. Největší lákadlem pro kooperativní hru je samozřejmě mód Heist, ve kterém si užijete grandiózní vloupačky s živými komplici.

Podobné články

Jak nainstalovat Spotify bez administrátorských omezení?

Jak nainstalovat Spotify bez administrátorských omezení?

YouTube představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

YouTube představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

Jak hrát Pixwords na PC

Jak hrát Pixwords na PC

Návod na vložení videa na Instagram z PC

Návod na vložení videa na Instagram z PC

7 tipů, jak chránit chytré telefony před kyberzločinci

7 tipů, jak chránit chytré telefony před kyberzločinci

Hearthstone: Heroes of Warcraft přichází na mobily

Hearthstone: Heroes of Warcraft přichází na mobily

Diskuse

Mejzlo sekk Mejzlo sekk reagovat 07.10 11:57

mate to moc dobry

matěj pařez matěj pařez reagovat 28.01 16:32

jeto dobrá hra

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f 2 4 8 8  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce