stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9288
  • Uživatelů: 6548

GTA 5 na PC se při startu nevyhýbají problémy

Autor: Redakce  |   Publikováno: 14.4.2015 | Zobrazeno: 9959x

V první řadě: jupí, je to konečně tady. Konzolisty milovaná a PCčkáři netrpělivě očekávaná zastávka v Los Santos konečně vyšla na poslední velké platformě. Start se sice neobešel bez pár nepříjemností, ale u takového kolosu, jakým GTA bezesporu je, se nic tak strašného neděje. Rozhodně ne tak strašného, aby se z GTA v budoucích měsících a letech nestal ráj pro milovníky gangsterské svobody a hlavně rozmanitých módů. Ale nejprve k těm nepříjemnostem.

Vtipná chyba a ochrany

Tou vtipnou chybou myslíme nemožnost instalovat nebo hrát GTA 5 na uživatelském účtu, jehož jméno obsahuje některé trochu méně typické znaky. Jedinou současnou opravou je založení zcela nového účtu a instalace tam. To ale nijak extra nedoporučujeme, protože prý ani není jisté, že savy po vyřešení problému půjde hodit zpět na váš hlavní účet. Takže vydržte – čekali jste víc než rok, tak to do prvního patche ještě vydržíte. :-)

Ačkoliv GTA 5 uniklo na pirátské servery dlouho před vydáním, žádné plně funkční řešení zatím neexistuje, takže se zdá, že ochrana funguje poměrně dobře. Jenže hraní může v některých případech komplikovat (a v mnoha zpomalovat) nutnost být stále online a hru autentizovat se servery. Po spuštění hry tak můžete čekat i nemálo vteřin na to, že vám hra dovolí si ji milostivě zahrát.

Proto bychom vám doporučili trochu posečkat, než budou problémy vyřešeny. Pokud už hru máte a šlape vám v pohodě, buďte rádi, ale s nákupem nemá cenu pospíchat.

Zážitek, na který se vyplatilo čekat

I přes doporučení, abyste s nákupem zatím počkali, není sporu o výjimečnosti GTA 5, která na PC vynikne ještě více než na konzolích.

Hlavní lákadla jsou 3:

  • Módy
  • 60fps
  • Online zdarma včetně Heist misí

Už předchozí díly série byly na módy bohaté, jmenovitě hlavně San Andreas a „čtyřka“. Pětka půjde v jejich šlépějích a těšit se tak můžete na nová vozidla, úpravy gameplay i grafiky a spoustu dalšího.

TIP: Podívejte se na stránku gta5.mujsoubor.cz, kde najdete nejnovější informace o GTA 5 a v budoucnu i spoustu skvělých módů pro tuhle suprovou hru.

Díky velmi dobré optimalizaci si spousta PC hráčů může užít GTA 5 v 60 snímcích za sekundu, což je pro hru velká novota. Plynulejší pohyb znamená jednoznačně lepší zážitek ze hry a každý hráč se slušným počítačem by se měl snažit ho dosáhnout.

A online hra? Ta je na PC zdarma, což je rozdíl proti většině konzolí, na které GTA vyšlo. Žádný Gold účet, jen Rockstar Social Club a vy s přáteli, se kterými můžete vyvádět šílené věci na mapě Los Santos a okolí. Největší lákadlem pro kooperativní hru je samozřejmě mód Heist, ve kterém si užijete grandiózní vloupačky s živými komplici.

Podobné články

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 4

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 4

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

Diablo Immortal na PC a mobilní telefony - vše, co potřebujete vědět

Diablo Immortal na PC a mobilní telefony - vše, co potřebujete vědět

Návod na Pokémon GO

Návod na Pokémon GO

Tipy a triky pro sociální sítě – Facebook

Tipy a triky pro sociální sítě – Facebook

Návod na změnu velikosti fotek a obrázků pro sociální sítě

Návod na změnu velikosti fotek a obrázků pro sociální sítě

Diskuse

Mejzlo sekk Mejzlo sekk reagovat 07.10 11:57

mate to moc dobry

matěj pařez matěj pařez reagovat 28.01 16:32

jeto dobrá hra

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 e 5 f 2 4  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce