stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

Epický trailer na GTA 6 je tady! Odhaluje příběh, postavy i datum vydání

Autor: Redakce  |   Publikováno: 16.12.2023 | Zobrazeno: 486x

Zajímá vás pokračování GTA 6? Společnost Rockstar Games připravuje další díl série Grand Theft Auto! Po nedávném vydání prvního traileru a upřesnění data vydání je nyní ve srovnání se začátkem roku o čem diskutovat. Ponořte se do toho a získejte všechny nejnovější informace o hře GTA 6.

Rozbor traileru GTA 6

První trailer na hru GTA 6, jehož premiéra byla původně naplánována na 5. prosince 2023, byl nečekaně zveřejněn o den dříve díky online úniku informací. V této podrobné analýze traileru jsme prošli každý detail, abychom vám v našem rozboru GTA 6 níže přinesli ty nejzajímavější momenty.

Příběhové linky v GTA 6

Ve hře GTA 6 je v centru pozornosti Lucia, latinskoamerická ženská hrdinka, která dominuje většině traileru. V úvodních scénách je zobrazena za mřížemi, po kterých následují záběry, jak jezdí na střelnici a zapojuje se do kriminálních aktivit po boku neidentifikované mužské postavy. Přestože uniklé informace z roku 2022 naznačují, že muž by se mohl jmenovat Jason, jeho identita zůstává nepotvrzená.

Podle předešlých informací čerpá příběh hry GTA 6 inspiraci ve známých bankovních lupičích Bonnie a Clydeovi. Toto tvrzení získává na důvěryhodnosti v závěrečných záběrech traileru, kde si Lucie a její mužský protějšek nasadí masky a připravují se na propadnutí obchodu.

Jejich vztah se zdá být důvěrný, což je zřejmé ze společných dialogů zdůrazňujících loajalitu a důvěru. Výběr skladby "Love is a Long Road" od Toma Pettyho jako soundtracku traileru, jejíž text se zabývá peripetiemi lásky, naznačuje bouřlivou povahu jejich vztahu ve hře.

Kdy a kde se bude Grand Theft Auto 6 odehrávat?

Hra GTA 6 přenese hráče zpět do současného Vice City a omladí lokalitu inspirovanou Miami, která se objevila ve hře Grand Theft Auto: Vice City z časů 80. let. Město, které je zasazeno do roku 2023, se zdá být rozsáhlejší než kdykoli předtím, přičemž ikonická místa jako Vice Beaches – ekvivalenty South Beach a Miami Beach Boardwalk – vystupují v traileru prostřednictvím názvů dálnic.

Různé oblasti ve hře obsahují narážky na stát Florida, například Leonida, vedle Kelly County, Leonard County, Vice Dale County, VCI Airport, Stockyard Downtown a Port VC/Keys. Poslední jmenovaný se zdá být inspirován Everglades a Florida Keys, což odráží prostředí v traileru. Zajímavé je, že lokalita „Gator Keys“, původně plánovaná pro hru GTA: Vice City, si zřejmě našla cestu do hry GTA 6 a nabízí hráčům komplexní zážitek z mokřadů plných aligátorů.

Vozidla v GTA 6

Charakteristickým znakem každého dílu GTA je rozmanitá nabídka vozidel a zdá se, že GTA 6 je připraveno poskytnout přesně to. Trailer ukazuje celou řadu možností, od standardních automobilů a monster trucků až po motorky, čtyřkolky, rychlé čluny a dokonce i vzduchový člun poháněný vrtulí, který je pravděpodobně určen k překonávání Everglades.

GTA 6 gameplay nabídne skvělé možnosti vyžití

Hra GTA 6 se bude držet oblíbeného vzorce krádeží aut, obcházení zákona a velkolepých loupeží, které fanoušci od této série očekávají. Trailer nejenže potvrzuje tyto základní prvky, ale představuje také nový aspekt - sociální média.

Do popředí se dostává platforma ve stylu TikToku nebo Instagram Reels, která obsahuje vše od oficiálního účtu Vice City pro záchranu divoké zvěře až po srdceryvné video od "YoMammazJammer" vzdávající hold jeho zesnulému příteli Rudimu.

Přestože se tato prezentace sociálních médií může zpočátku zdát jako ozdoba traileru, naznačuje potenciální sociální síť nebo funkci živého vysílání ve hře, která přesahuje rozsah předchozích iterací, jako například Lifeinvader a Bleeter, které v GTA 5 odrážely Facebook a Twitter. Zdá se, že společnost Rockstar vtipně přijímá internetové trendy, přičemž do hry zakomponovala narážky na memy "Florida Man" a "Karen" prostřednictvím ztvárnění Leonida Mana a rozzuřené ženy, která má v rukou dvě kladiva.

Trailer nenápadně představuje loga dvou pravděpodobných frakcí: Thrillbilly Mud Club, skupinu nadšenců monster trucků, a High Rollerz Lifestyle, kolektiv pouličního závodu. Kromě toho se ve zpravodajském bulletinu s názvem "Dirt-Bike Dirt-Bags" na chvíli objeví oddíl dirtových motorek.

Datum vydání GTA 6

Společnost Rockstar oficiálně oznámila datum vydání hry GTA 6 pro rok 2025, konkrétně pro PS5 a Xbox Series X/S. Zatímco přesný den vydání v rámci roku 2025 zatím není znám, datum vydání pro PC zůstává zahaleno rouškou tajemství.

Vycházeje ze vzorů z minulosti se hra GTA 5 dostala na PC přibližně 18 měsíců po svém prvním vydání na konzolích Xbox 360 a PS3. To naznačuje, že hráči s exkluzivním PC, spolu s rozsáhlou komunitou GTA modevatelů, si možná počkají ještě dlouhou dobu, než se ponoří do ztvárnění Vice City v roce 2023.

Značky

Podobné články

Steam slevy – získejte CS:GO, Rust nebo GTA V skoro zadarmo!

Steam slevy – získejte CS:GO, Rust nebo GTA V skoro zadarmo!

Counter-Strike 2 je realitou. Co je nové a jaké s ním má Valve plány?

Counter-Strike 2 je realitou. Co je nové a jaké s ním má Valve plány?

God of War: Ragnarok a vše, co zatím víme před vydáním

God of War: Ragnarok a vše, co zatím víme před vydáním

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

5 nejlepších her zdarma na letošní léto

Valve chystá několik nových her

Valve chystá několik nových her

Nejlepší módy (trucky, tahače) pro Euro Truck Simulator 2

Nejlepší módy (trucky, tahače) pro Euro Truck Simulator 2

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 f 8 e f b  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce