stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9288
  • Uživatelů: 6548

Tanky a kartičky dohromady, World of Tanks Generals přichází

Autor: Redakce  |   Publikováno: 31.3.2015 | Zobrazeno: 5081x

Wargaming se toho nebojí a svým fanouškům (a nejen jim) nabízí po tancích, letadlech a lodích opět tanky, ovšem tentokrát pouze nakreslené na kartičkách v nové hře WoTG. Ta se chystá zaútočit na rychle rostoucí trh digitálních karetních her. Má všechny předpoklady, aby to vyšlo.

Karetní hry na PC pro masy zpopularizoval Mojang se svými Scrolls a hlavně Blizzard s návykovou a graficky naprosto fantastickou hrou Hearthstone. Wargaming však vypadá jako nový silný hráč, který sice fanoušky Hearthstonu nepřetáhne, ale snadno může zapůsobit na obrovskou masu lidí, která se bude rekrutovat z příznivců karetních her, druhé světové války, online her od Wargamingu a v neposlední řadě také od fanoušků stolních her, se kterými má taky co dočinění.

Povedený originál

Hratelnost je totiž trochu jiná než u Hearthstonu, více prostorově taktická. WoTG se totiž odehrává na herním poli o 15 políčkách (ano, je hodně malé), z nichž každé může být obsazeno jednou kartou, respektive tankem. V rozích má každý ze dvou hráčů své velitelství, které útočí, brání se a hlavně vykládá nové karty za dostupné suroviny. Kdo první zničí nepřátelské velitelství, vyhrál.

Díky tomu hra získává nový rozměr - tanky nemůžou střílet tam, kam nevidí, nemohou střílet přes spojence a vůbec je hra obohacena o spoustu taktických prvků, které souvisí s prostorovým uspořádáním jednotek. A to je skvělé. Pokud chcete vědět, jak hra vypadá, doporučujeme některé z videí, třeba toto:

Technická stránka a obchodní model

Hra vypadá...no, řeknéme normálně. Žádné grafické orgie jako u Hearthstonu, ale seriózní tón a strohost spolehlivě upoutá příznivce vojenských her a reálií. Díky zasazení do druhé světové války působí i celkem neokoukaně, což je rozhodně plus.

V současné době je hra ve fázi uzavřeného testování, do kterého se můžete zkusit připojit na tomto odkazu.

Obchodní model vypadá zatím v zásadě stejně jako u World of Tanks a dalších online her od Wargamingu. Ano, peníze pomohou, ale zvládnete to bez nich. S ostatními hrami ze série World of bude WoTG pojit i společný account, takže budete mít všechno hezky pod jednou střechou. Hra bude dostupná pro PC a tablety s Androidem a iOS.

Značky

Podobné články

World of Warships už brzy rozšíří svět World of Tanks

World of Warships už brzy rozšíří svět World of Tanks

Youtube vychytávky a skryté funkce

Youtube vychytávky a skryté funkce

TOP 15 nejočekávanějších video her na PC roku 2022

TOP 15 nejočekávanějších video her na PC roku 2022

Playstation 4 vs Xbox One

Playstation 4 vs Xbox One

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Brány Skeldalu – přispějte na mobilní verzi

Brány Skeldalu – přispějte na mobilní verzi

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 6 a e e a  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce