stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9636
  • Uživatelů: 6592

Fortnite v druhé kapitole s novým světem i interakcí s vodou

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 21.10.2019 | Zobrazeno: 6734x

Nejhranější a nejoblíbenější battle royale hra Fortnite je po krátkém výpadku zpět i s množstvím novinek. Ty hráče vrhají do zcela nové mapy, protože tu starou pohltila černá díra. Veškerá zábava se stále odehrává na ostrově, ale tentokrát nabídne mnohem více možností a interakce s okolním světem. Kapitola 2 Sezóna 1 (Chapter 2 Season 1) je již v plném proudu a zde jsou ty nejzásadnější přeměny, kterých se Fortnite dočkal:

Nové herní prostředí na ostrově

Je za námi prvních deset plnohodnotných sezón a tento milník si přímo žádal, aby se tvůrci z Epic Games ukázaly s něčím novým. Nová ostrovní mapa má celkem 13 lokalit, které si musí hráči sami odhalit. Do každé oblasti se tak musí podívat na vlastní oči, jinak bude mapa prázdná a dané úseky nebudou pojmenované ani odhaleny. O dobrodružství při výsadku je tak postaráno už od začátku.

Interakce s vodou – rybolov i plavání

Voda byla ve světě Fortnitu vždy, ale dosud s ní nebyla žádná zábava. Přibyly nové vodní plochy a po novém se dají využívat! Buď se mohou hráči po vodě prohánět na lodích, nebo si mohou sami zaplavat a přejít tak kratší vzdálenosti svépomocí. Z břehu i z lodí lze lovit z vody zbraně, jen je třeba dávat pozor na protihráče, kteří mohou chvilku nepozornosti využít ve svůj prospěch a nic netušící oběti odstřelit.

Mapa nabízí více možností kontaktu

Chapter 2 se snaží u hráčů vzbudit dojem, že vše je ve hře možné, a do značné míry se to hře i daří. Ostrovní zákoutí nabízejí více možností, jak strávit čas. Okolní předměty se dají šikovně využívat. Stačí jen vědět, jak na to. Tak například se hráči mohou ukrýt do hromady sena a přečkat nebezpečné situace, případně na někoho z úkrytu vyskočit, překvapit ho a získat jeho skalp. Rovněž odpadkové koše a smetí obecně mohou posloužit jako dobré místo na schování se. Sudy v okolí indikují možnost potenciálního výbuchu. Dobře načasovaný výstřel do sudů může odrovnat i více protivníků najednou.

Být supportem je privilegium

Hráči zaměření na podporu spoluhráčů si mohou užít své povolání ještě více. Bandage Bazooka je nová zbraň umožňující střílet po spojencích léčivé bandáže přímo za pochodu. Kooperace tak dostává nový rozměr, kdy je Squada pohyblivější a lze se léčit i přímo v boji. Tato šikovná zbraň by měla zpopulárnit herní klasu Podpory i pro ty, kteří jí dosud neholdovali.

No a abychom nezůstali jen u zbraní, nově přibyla i možnost nést svého padlého spoluhráče na zádech do bezpečí, kde ho je možné oživit.

Vylepšování zbraní

Kdo první najde, ten bere. Rychlost nalezení zbraní po výsadku je hlavní částí úspěšného začátku. Nově se o tyto zbraně mohou hráči starat a dokonce si je vylepšovat. Ze zdánlivě jednoduché střelné hračky se tak pár vylepšeními může stát smrtící zbraň i ke konci herní sekce, kdy už jsou inventury plné a vybavení na maximu.

Fortnite - mobilní verze hry ke stažení zdarma

Levelování má větší grády

Starým-známým společníkem je Battle Pass - jakési kompendium, kde se počítají zkušenosti, levely i medaile - většinou vše novinky. Ty získávají hráči za plnění úkolů přímo na hrací ploše. Alespoň teď, těsně po začátku vydání nové sezóny, jde především o hledání předmětů, zabíjení nepřátel a plnění výzev. Věnování se těmto činnostem přináší zasloužené ovoce do Bojového Deníku.

Plynulejší přechod z jednoho zápasu do dalšího

V předešlé kapitole 1 ve Fortnitu bylo po hře nutné vejít zpět do lobby a až odtud dát hru vyhledávat. To se změnilo k lepšímu a plynulejšímu přechodu do nové hry. Nyní je možné hledat novou hru přímo po smrti, čímž se vylepší plynulost a kontinuita přechodu mezi hrami.

Truhly s novým obsahem

Truhličky obsahují vždy něco cenné. Čím dále se truhly nacházejí od nejznámějších oblastí, tím vzácnější bude jejich obsah. Modré truhly jsou novinkou, které v sobě skrývají nové a lepší zbraně. Stačí se dobře rozhlédnout po mapě a hráči získají raritní kousky.

Fortnite plná hra - Kapitola 2 ke stažení zdarma

I přes četné novinky je koncept hry stále nezměněn. Hrát lze sólo nebo v týmech a hraje se o konečného vítěze na mapě, kde se neustále zmenšuje životní prostor. Fortnite Chapter 2 Season 1 je k dispozici zdarma na počítačích, mobilech, tabletech i konzolích.

Minimální HW požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-4330TE 2.4GHz / AMD Phenom II X4 805
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GeForce GT 520 v2 / Intel HD Graphics 4000 Desktop
HDD: 20 GB volného místa
Další: Win 7 (64-bit)
 
Doporučené HW požadavky na PC:
CPU: Intel Core i5-760 2.8GHz / AMD FX-8100
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
HDD: 20 GB volného místa
Další: Win 7 (64-bit)

Značky

Podobné články

Noví Vetřelci na obzoru. Chystají se dvě hry, jedna s podporou VR

Noví Vetřelci na obzoru. Chystají se dvě hry, jedna s podporou VR

F1 2022 přinese řadu skvělých novinek – nové tratě, splitscreen či virtuální realitu

F1 2022 přinese řadu skvělých novinek – nové tratě, splitscreen či virtuální realitu

Módy pro GTA 5

Módy pro GTA 5

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

American Truck Simulator

American Truck Simulator

Epický trailer na GTA 6 je tady! Odhaluje příběh, postavy i datum vydání

Epický trailer na GTA 6 je tady! Odhaluje příběh, postavy i datum vydání

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d e 0 1 e a  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce