stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9727
  • Uživatelů: 6602

Kvarteto nejlepších hudebních přehrávačů pro váš mobil

Autor: Redakce  |   Publikováno: 18.11.2014 | Zobrazeno: 8675x

Hudba k mobilům neodmyslitelně patří už od dob předsmartphonovských. Vzpomeňme třeba na legendární řadu walkmanů od SE. Dnes už hudbu musí zvládat každý telefon, respektive v moderních smartphonech už ani tak nezáleží na konkrétním modelu, ale použitém softwaru. Právě ten rozhoduje o tom, jak příjemné bude poslouchání hudby. Následující čtveřice hudebních přehrávačů by vás přitom neměla zklamat, protože jde o to nejlepší, co je na smartphonech k dispozici.

Music Folder Player Free

Music Folder Player Free je takové zjevení. Na rozdíl od ostatních kvalitních přehrávačů vám kašle na tagy (autory, CDčka, interprety,…) a nechává vás přehrávat složky a podsložky. Takový systém se může hodit i v případě, že vaše hudební sbírka má tagy vyplněny správně a hlavně jednotně – chcete si zrovna pustit složku se svými oblíbenými písničkami a nechce se vám vytvářet na dotykovém displeji zdlouhavě playlist? Prostě si přehrajete složku a nemusíte nic víc řešit, což se vám u žádného z následujících programů bohužel nestane.

Google Music

Spíše služba než přehrávač, ale při troše invence poslouží i k velmi pohodlnému přehrávání bez návaznosti na další blbinky. Zaprvé, Google Music umí přehrávat hudbu uloženou ve vašem zařízení. Zadruhé, na servery Googlu si můžete nahrát až 15 000 písniček a ty si pak stáhnout do mobilu, nebo si je streamovat. To vše je zdarma. Díky skvělému designu a ovládání tedy můžeme Google Music doporučit i jako přehrávač. Další funkcí je obchod s hudbou a předplatné umožňující neomezené streamování a stahování hudby do vašich zařízení (to přijde na nějakých 150 Kč měsíčně) z obrovské databáze Google Music.

WinAmp

Přehrávač WinAmp zažil své chvíle slávy už na počítačích, kde mu byl konkurentem nepoužitelný Windows Media Player. Slavné jméno ale (horkotěžko) přežilo i do moderní éry přenosných zařízení, což znamená, že si WinAmp můžete stáhnout i pro Android. WinAmp je vynikající přehrávač, pokud tedy má vaše hudba správné vyplněné tagy, podle kterých je hudba řazená. Zároveň ale WinAmp potěší i obrovskou sbírkou online rádií (funkce SOUHTcast) a asi nejlepším uživatelským rozhraním.

Spotify

Přímou konkurencí pro Google Music je další „spíše služba než přehrávač“ Spotify. Ten si ale ani neinstalujte, pokud si nechcete pořídit předplatné. Ano, i zdarma si můžete nechávat streamovat hudbu, ale s audio reklamami, což je podle nás naprosto nepoužitelné, obzvlášť v konkurenci, která nenechá ve štychu ani uživatele neplatícího. Jinak je ale Spotify super a nabízí plnohodnotnou alternativu pro uživatele, kteří nechtějí řešit nahrávání hudby do mobilu, ale jen chtějí poslouchat – ať už zdarma s reklamami, nebo bez otravných reklam za 6 Euro měsíčně, což je jen o něco málo víc než za Google Play.

Značky

Podobné články

Nejlepší mobilní hry pro Android a iPhone roku 2023

Nejlepší mobilní hry pro Android a iPhone roku 2023

Hearthstone: Heroes of Warcraft přichází na mobily

Hearthstone: Heroes of Warcraft přichází na mobily

Pixwords nápověda (2)

Pixwords nápověda (2)

Instalace obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Instalace obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Nejlepší aplikace pro počasí pro Android a iPhone

Nejlepší aplikace pro počasí pro Android a iPhone

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, jak smazat nebo deaktivovat účet

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, jak smazat nebo deaktivovat účet

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 6 b 6 5 6  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce