stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8544
  • Uživatelů: 6442

Kvarteto nejlepších hudebních přehrávačů pro váš mobil

Autor: Redakce  |   Publikováno: 18.11.2014 | Zobrazeno: 5744x

Hudba k mobilům neodmyslitelně patří už od dob předsmartphonovských. Vzpomeňme třeba na legendární řadu walkmanů od SE. Dnes už hudbu musí zvládat každý telefon, respektive v moderních smartphonech už ani tak nezáleží na konkrétním modelu, ale použitém softwaru. Právě ten rozhoduje o tom, jak příjemné bude poslouchání hudby. Následující čtveřice hudebních přehrávačů by vás přitom neměla zklamat, protože jde o to nejlepší, co je na smartphonech k dispozici.

Music Folder Player Free

Music Folder Player Free je takové zjevení. Na rozdíl od ostatních kvalitních přehrávačů vám kašle na tagy (autory, CDčka, interprety,…) a nechává vás přehrávat složky a podsložky. Takový systém se může hodit i v případě, že vaše hudební sbírka má tagy vyplněny správně a hlavně jednotně – chcete si zrovna pustit složku se svými oblíbenými písničkami a nechce se vám vytvářet na dotykovém displeji zdlouhavě playlist? Prostě si přehrajete složku a nemusíte nic víc řešit, což se vám u žádného z následujících programů bohužel nestane.

Google Music

Spíše služba než přehrávač, ale při troše invence poslouží i k velmi pohodlnému přehrávání bez návaznosti na další blbinky. Zaprvé, Google Music umí přehrávat hudbu uloženou ve vašem zařízení. Zadruhé, na servery Googlu si můžete nahrát až 15 000 písniček a ty si pak stáhnout do mobilu, nebo si je streamovat. To vše je zdarma. Díky skvělému designu a ovládání tedy můžeme Google Music doporučit i jako přehrávač. Další funkcí je obchod s hudbou a předplatné umožňující neomezené streamování a stahování hudby do vašich zařízení (to přijde na nějakých 150 Kč měsíčně) z obrovské databáze Google Music.

WinAmp

Přehrávač WinAmp zažil své chvíle slávy už na počítačích, kde mu byl konkurentem nepoužitelný Windows Media Player. Slavné jméno ale (horkotěžko) přežilo i do moderní éry přenosných zařízení, což znamená, že si WinAmp můžete stáhnout i pro Android. WinAmp je vynikající přehrávač, pokud tedy má vaše hudba správné vyplněné tagy, podle kterých je hudba řazená. Zároveň ale WinAmp potěší i obrovskou sbírkou online rádií (funkce SOUHTcast) a asi nejlepším uživatelským rozhraním.

Spotify

Přímou konkurencí pro Google Music je další „spíše služba než přehrávač“ Spotify. Ten si ale ani neinstalujte, pokud si nechcete pořídit předplatné. Ano, i zdarma si můžete nechávat streamovat hudbu, ale s audio reklamami, což je podle nás naprosto nepoužitelné, obzvlášť v konkurenci, která nenechá ve štychu ani uživatele neplatícího. Jinak je ale Spotify super a nabízí plnohodnotnou alternativu pro uživatele, kteří nechtějí řešit nahrávání hudby do mobilu, ale jen chtějí poslouchat – ať už zdarma s reklamami, nebo bez otravných reklam za 6 Euro měsíčně, což je jen o něco málo víc než za Google Play.

Značky

Podobné články

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 3

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 3

Jak nainstalovat Skype do mobilu a tabletu s Android, iOS a Windows Phone

Jak nainstalovat Skype do mobilu a tabletu s Android, iOS a Windows Phone

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Logo Quiz odpovědi, nápověda 1. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 1. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 2. díl

Logo Quiz odpovědi, nápověda 2. díl

Nejlepší internetové prohlížeče pro tablety a smartphony

Nejlepší internetové prohlížeče pro tablety a smartphony

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 9 1 e b 6  :
 
Vzkaz: