stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Návod na Pokémon GO

Autor: Redakce  |   Publikováno: 21.7.2016 | Zobrazeno: 7475x

To co jsme psali nedávno, se stalo realitou – Pokémon GO trhá všechny rekordy a žebříčky a na celém světě ho hrají desítky milionů lidí, kteří běhají po městech i přírodě, aby je „chytili všechny“. Dnes pro vás máme návod, který se bude hodit hlavně začátečníkům, ale možná ho ocení i nejeden zkušený trenér Pokémonů.

Chcete do začátku Pikaču?

Pikaču je díky animovanému seriálu o Pokémonech jedním z vůbec nejpopulárnějších kapesních monster, ale není to klasický „startovací Pokémon“. Přesto ho můžete dostat, jak? Stačí, když ze hry třikrát odejdete, aniž byste si svého startovacího Pokémona vybrali. Že by se vám tenhle tip hodil, když jste začínali? Nezoufejte, i tak můžete Pikaču najít později mezi ostatními Pokémony, které budete lovit!

Jak efektivně chytat Pokémony?

Chytání Pokémonů je těžké podle toho, o jaký typ jde, ale hlavně podle jeho CP (síly). Když se chystáte hodit Pokébal, vidíte zaměřovací kolečko, které se zmenšuje – čím menší je, tím bude mít váš hod větší šanci na úspěch, pokud tedy Pokémona trefíte. Zelené kolečko znamená takřka jistý úspěch, žluté už tak jisté není a oranžové nebo červené značí, že budete mít velký problém Pokémona chytit, než vám upláchne. Pomoci může nakrmení „Razz berry“ a použití kvalitnějšího Pokébalu – přesto vám čas od času nějaký ten Pokémon uteče, ale to i Ashovi…

Odměna za obsazení gymu

Kromě sbírání a levelování Pokémonů můžete bojovat i gymy (tělocvičny), kromě prestiže a zkušeností z toho máte především to, že za každého Pokémona, kterého v gymu máte, získáte 10 kousků prémiové měny jednou za 20 hodin. A prémiová měna se hodí – na zvětšení batohu, na nákup lure vychytávek,…
Obsadili jste spoustu gymů, ale než jste mohli sklidit ovoce v podobě prémiové měny, už jste zase žádný neměli? Trik je v tom sklízet hned po jejich obsazení – vyhraďte si nějaký čas na obsazení gymů, a když jich máte dost, hned si odměnu vyberte a opět zabírejte ve větším množství až tehdy, když oněch 20 hodin čekání uběhne.

CP není vše!

Pokémon GO stojí na základech propracovaného univerza, které na bojích mezi Pokémony stojí. Nejde pouze o číslo, které váš Pokémon má v kolonce „CP“, i když to značí jeho celkovou ofenzivní zdatnost. Pokémoni totiž fungují na systému kámen-nůžky-papír s tím, že určití Pokémoni jsou slabí a silní vůči různým druhům útoků. Je to na první pohled snadné – ohnivý Pokémon je silně náchylný proti vodním útokům, ale takových dvojiček najdete desítky, ne-li stovky.

Pořádně se to začíná komplikovat ale v momentě, kdy si uvědomíte, že každý konkrétní Pokémon dostane do vínku dva útoky (normální a speciální), které mají různé vlastnosti, z předem stanoveného výčtu útoků. Příklad? Imaginární vodní Pokémon může dostat jeden ze tří typů útoků – fyzický, vodní, nebo ledový, přičemž se mu vygeneruje, že jak normální tak speciální útok budou nějaká podoba fyzického útoku – pokud takový Pokémon narazí v bitvě na ohnivého, nebudou jeho útoky způsobovat žádné extra poškození, protože i když je to vodní Pokémon, jeho útoky jsou fyzické. Stejně tak může mít ohnivý Pokémon vygenerované fyzické útoky, takže ten vodní proti němu ztratí i tu výhodu, že je velmi odolný proti ohnivým útokům – zdánlivě jasná bitva mezi Vodou a Ohněm se tedy zvrhne v obyčejnou bitku, ve které vodní Pokémon může klidně prohrát.

 

Značky

Podobné články

Nejlepší hry pro mobily a tablety Windows Phone (1. díl)

Nejlepší hry pro mobily a tablety Windows Phone (1. díl)

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes

Jak nahrát hudbu do iPhonu přes iTunes

YouTube představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

YouTube představuje 37 exkluzivních miniher pro prémiové uživatele

World of Tanks Generals (WoTG) je nová karetní hra pro PC a tablety

World of Tanks Generals (WoTG) je nová karetní hra pro PC a tablety

Minecraft zdarma ke stažení – jde to i legálně

Minecraft zdarma ke stažení – jde to i legálně

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Nejpoužívanější dotyková gesta pro Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 a 1 8 f 3  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce