stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9727
  • Uživatelů: 6602

Nejlepší aplikace pro tablety I

Autor: Redakce  |   Publikováno: 16.9.2013 | Zobrazeno: 10417x

Největší síla moderních tabletů tkví v tom, že si na ně můžete nahrát programy, se kterými tato malá zařízení dokáží i věci, se kterými pár let zpátky měly problémy i plnohodnotné počítače. Dnes jsme pro vás přichystali krátkou první ochutnávku aplikací, které jsou jednak kvalitní, zadruhé i oblíbené, ale hlavně velmi užitečné. A navíc jsou všechny i úplně zdarma.

Tip: Jestliže používáte svůj tablet hlavně na hraní, mohl by se vám více líbit článek o nejlepších hrách pro tablet.

Evernote

Evernote je jeden z nejšikovnějších programů pro vytváření a správu poznámek. Zvládne asi vše, co byste kdy mohli s touto agendou potřebovat a ještě vás překvapí nadstandardními vymoženostmi, které byste asi nečekali. Důležitá je synchronizace s PC programem stejného jména, díky kterému nemusíte používat dva různé ekosystémy. Přítomnost OCR, nebo pokročilého vyhledávání i na základě polohy pak povyšují na zcela novou úroveň. Poznámky lze pořizovat i formou audio záznamů, což otevírá další možnosti.

Vzhled Evernote

SnapSeed

Editor pro každého, kdo si nechce fotky kazit Instagramem. SnapSeed je pro tablety jako stvořený, protože umožňuje jednoduché a zároveň smysluplné úpravy, se kterými se nebudete muset za své výtvory stydět ani před lidmi, kteří fotografiím rozumí. SnapSeed umožňuje ořez fotky, vyvážení barev i mnoho dalších užitečných úkonů.

SnapSpeed rozhraní

Skype

Se Skypem vás asi ani seznamovat nemusíme, že? Výhodou telefonování přes tento program je, že si zdarma zavoláte i s tabletem, který má pouze Wi-Fi a chybí mu 3G modul. Skype pro tablety a mobily samozřejmě umožňuje i volání na stolní Skype a pochlubit se může hlavně naprosto jednoduchým uživatelským rozhraním.

Skype rozhraní

DropBox

Jedním z průkopníků cloudových úložišť je služba DropBox, kterou díky tomuto klientu máte vždy po ruce. Můžete si do ní zálohovat data ze svého mobilu, nebo naopak čerpat z toho, co jste si do DropBoxu uložili dříve. Pozor ale na FUP u vašeho mobilního připojení – doporučujeme DropBox využívat pouze tam, kde jste připojeni na rychlém internetu přes Wi-Fi bez omezení přenesených dat.

Dropbox rozhraní

Kindle

Chcete obrovskou, respektive nevyčerpatelnou zásobárnu knih, časopisů a vůbec všeho, co se dá svěřit papíru? Kindle je gigantickou knihovnou a prodejnou digitálních knih, které nemusíte konzumovat pouze na čtečce s e-ink displeje, ale i na svém multifunkčním tabletu. V obchodu Kindle na vás čeká přes 1 000 000 knih, což by vám mělo na pár životů vystačit.

Kindle rozhraní

Značky

Podobné články

Instalace obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Instalace obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Nejlepší aplikace pro tablety II

Nejlepší aplikace pro tablety II

Nejlepší internetové prohlížeče pro tablety a smartphony

Nejlepší internetové prohlížeče pro tablety a smartphony

Instagram tmavý mód na mobil a tablet

Instagram tmavý mód na mobil a tablet

Retro fotky originálně a jednoduše: 3 skvělé aplikace s nádechem minulosti

Retro fotky originálně a jednoduše: 3 skvělé aplikace s nádechem minulosti

Šťouchnutí na Facebooku jsou zpět. Jak se k nim dostat?

Šťouchnutí na Facebooku jsou zpět. Jak se k nim dostat?

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 1 f 0 4 f  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce