stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9727
  • Uživatelů: 6602

Užijte si zábavu ve vysoké rychlosti - TOP 10 závodních her pro mobily

Autor: Redakce  |   Publikováno: 8.5.2023 | Zobrazeno: 2437x

Milovníci rychlých aut si přijdou na své s těmi nejlepšími závodními hrami pro mobily. Máme pro vás připravené realistické simulátory, zběsilé jízdy, fyziku ohýbající hry ve vysoké rychlosti i zábavné jednohubky, kde si procvičíte reflexy i myšlení. Představujeme vám deset nejlepších závodních her, které si užijete na Androidech i iPhonech.

TOP 10 nejlepších závodních her pro Android a iPhone

V našem seznamu si určitě vyberete. Pokud ale náhodou toužíte ještě po něčem jiném, nahlédněte do celé kategorie závodních her, kde pro vás poctivě vybíráme vždy ty nejlepší a nejčerstvější tituly. K dispozici v drtivé většině zdarma a pro obě platformy – Android i iPhone.

F1 Mobile Racing

Užijte si sezónu F1 ještě víc s mobilní hrou F1® Mobile Racing a přibližte se dění co nejvíce. Sami si můžete zhotovit monopost a přizpůsobit jej každé jedné trati. Jelikož jde o oficiální hru, jezdci i týmy jsou licencovány a vy si tak zahrajete za Hamiltona, Verstappena, Leclerca nebo Fernanda Alonsa.

Čeká na vás všech 10 týmů a 20 jezdců, kteří se podívají na všech 20+ tratí, které jsou pro letošní ročník F1 připraveny. Samozřejmostí je režim kariéry, kde se budete starat o svůj tým a jezdce, jakož i jezdit po celém světě.

F1® Mobile Racing nabízí jízdu proti umělé inteligenci i online závody, kde si zazávodíte proti reálným jezdcům. Hra má nádhernou grafiku s důrazem na detail, realistické zvuky a intuitivní ovládání, které si vás podmaní a dá vám ten nejlepší zážitek z jízdy.

F1 Mobile Racing ke stažení zdarma

Offroad Unchained

Offroad Unchained potěší zejména milovníky rychlosti a adrenalinových sportů. Jedná se o další hru v sérii Unchained, tentokrát plně ve čtyřkolové verzi zaměřené na rally. Vy si tak vyberete svůj vůz a pustíte se do závodu po celém světě.

Kromě vysoké rychlosti si dosyta užijete i driftování a obrovské skoky na nerealistických rampách. které hře dodávají osobitost. Desítky tratí s detailně zpracovaným prostředím a skvělými vozidly, která nepřestanou nudit. Intuitivní ovládání i šílené kousky – Red Bull je zkrátka zárukou kvality, pokud jde o překonávání hranic a rozproudění adrenalinu. Buďte při tom ve hře Offroad Unchained.

Offroad Unchained ke stažení zdarma

Rebel Racing

Jaké je to jezdit na nejrychlejších autech planety zažijete ve hře Rebel Racing. Licencované stroje vám ukáží, co je to rychlá jízda i díky turbo pohonu, který je k dispozici. Při správném použití na dlouhých rovinkách můžete soupeře snadno předjet.

Rebel Racing má nádhernou 3D grafiku a realistickou fyziku aut, která se v zatáčkách i při srážkách chovají tak, jak byste to čekali v reálném životě. Vybrat si můžete z desítek aut, která si zakoupíte a v garáži si je budete upravovat podle potřeby. Nechybí ani tuning, který se zalíbí už na první pohled.

Stáhnout Rebel Racing zdarma

Traffic Run!

Vypněte mozek, zapněte motor a vydejte se dobývat cesty ve hře Traffic Run!. Jedná se o jednoduchou postřehovou hru, kde je vaším úkolem s autíčkem přejít z jednoho bodu do druhého. V tom vám ale brání různé překážky, které můžete na cestě potkat. Jmenovitě jde o samotný provoz, kde dáváte pozor na směr jízdy aut, vlaky i mosty, které mohou pořádně zavařit vaší situaci.

Traffic Run! má stovky levelů a přináší vám hodiny zábavy, kterou si jen tak zapnete při všech činnostech, jako například čekání, jízda v autě, před spaním a pod. Auta ovládáte pouze držením prstu na ploše displeje, resp. prst z displeje pustíte, aby auto okamžitě zastavilo. Po cestě sbíráte mince, které využijete při zakoupení nových vozů.

Traffic Run! zdarma ke stažení

GRID Autosport

Otevřete dveře, sedněte do auta, nastartujte a vyhrajte. Ve hře GRID Autosport si užijete vynikající atmosféru z jízdy v těch nejlepších automobilech od značek jako Ferrari, BMW, Mercedes, Porsche, Honda, Mazda a dalších.

GRID Autosport nabízí konzolový zážitek na mobilech a platí, že čím větší displej, tím lépe. Nastavit si můžete ovládání podle sebe. Rovněž je na výběr několik módů - Open-Wheel, Tuner, Touring, Endurance, Demolition, Drift, Drag a Street Races. Celkově si užijete přes 100 aut i 100 tratí. Nechybí ani monoposty formulí z různých kubatur.

Stáhnout GRID Autosport zdarma

Happy Wheels

Ve hře Happy Wheels se snažíte se skupinkou nešťastníků překonat všechny překážky a přejít z jedné strany mapky na druhou. V cestě vám stojí ostny, harpuny, velké propasti, kývající se koule, miny a pod. A vaše herní postavy? Frustrovaný otec malého syna, vozíčkář, podnikatel bez vědomostí, jak ovládat kolo, nakupující na nákupním vozíku a pod.

Happy Wheels sází na zábavu, kterou znáte z webových prohlížečů i počítačové hry. Titul se po letech dočkal mobilního zpracování a je to pořád stejná zábava. Základem je také realistická fyzika, která vás nutí přemýšlet při pohybech. Celkově si můžete zahrát 60 méně či více náročných levelů.

Happy Wheels na mobil zdarma

Asphalt 8: Airborne

Osmý díl závodní série pro mobilní platformy Asphalt přináší spoustu žhavých novinek. Na prvním místě jsou závodní vozidla. Hra se věnuje velkému množství luxusních závodních vozů, mezi kterými nechybí ani pověstný Bugatti Veyron.

Další novinkou jsou exotické kulisy. Závodní tratě totiž leží v cílových destinacích mnoha letních turistů a hráči se tak mohou kochat skvělými exteriéry. Poslední novinka nenechá v klidu žádného hráče s láskou k adrenalinové jízdě. Hra totiž přináší na tratě rampy, které umožní dlouhé skoky nebo předvedení mnoha krásných triků.

Stáhnout Asphalt 8: Airborne na mobil zdarma

Hot Lap League: Racing Mania

Hra Hot Lap League: Racing Mania je novinkou v obchodě Google Play, která se dostala do červnového výběru nejlepších her roku 2022. A nutno říci, že právem. Nabízí totiž skvělé automobilové závody. Díky arkádovému přístupu vývojářů dojde i na ohýbání fyzikálních zákonů a těšit se můžete také na obrovské skoky či loopy.

Vyberte si auto, jezděte proti reálným hráčům, resp. stínem jejich aut a soupeřte s časem o první příčky na pódiu i ve světových žebříčcích. Auta si můžete samozřejmě vylepšovat a uzpůsobit si je tak svým potřebám a hernímu stylu. Čeká na vás více než 150 tratí z celého světa, kde na každé z nich musíte předvést něco jiného ze svého skillu. To vše v nádherné grafice as vyladěným ovládáním.

Hot Lap League: Racing Mania ke stažení zdarma

Mario Kart Tour

V zbrusu nové hře Mario Kart Tour si můžete sednout za volant a závodit proti hráčům z celého světa. Nová je samozřejmě jen na mobilních zařízeních, kde se po dlouhém čekání konečně dostala na řadu a nabízí to, co na ní milujete už z konzolí a počítačů.

Mario Kart Tour vás vezme do světa, kterému vládnou auta a vaším úkolem bude povyhrávat co nejvíce závodů. Učinit tak můžete na lokalitách po celém světě, které se vždy každé dva týdny mění. Na trati vás čekají nevyzpytatelné situace, rychlé souboje, ostré zatáčky i nekonečná překvapení. Navíc, ne všechny tratě je potřeba vyhrát, ale splnit jiné, důležitější úkoly.

Mario Kart Tour má ikonické postavy, za které můžete hrát, vozidla a odznaky, které a dají odemykat a užijete si různorodost. Frenzy mód je stav, ve kterém máte neomezeně mnoho dostupných materiálů a zdrojů, takže jej využijte pro co nejlepší zakončení trati.

Mario Kart Tour na mobil zdarma

Fast & Furious Takedown

S filmy ze série Fast & Furious se tvůrcům prostě nechce přestat, a tak si vychutnáme minimálně dva další filmy pod stejným názvem, ale také nové spin-offy. Hra Fast & Furious Takedown navazuje zejména na poslední díly série, kdy se do popředí dostala akce a výbuchy a auta už hrají jen prostředek, jak se posouvat z místa na místo.

Rychle a zběsile na mobil zdarma

Celkem 60 licencovaných vozů vás zaujme už od začátku, kde nechybí ikonické kousky napříč celou sérií. Známé postavy pak doplňují nostalgický pocit i ten dynamicko-akční. Na různých tratích zažijete spoustu akce, ale také šílené prvky jako střílející věže či vrtulníky. Hrát lze online i o samotě.

Značky

Podobné články

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, jak smazat nebo deaktivovat účet

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, jak smazat nebo deaktivovat účet

Nejlepší tipy, jak přenést soubory mezi mobilem a PC

Nejlepší tipy, jak přenést soubory mezi mobilem a PC

10 nejlepších tipů pro Twitter

10 nejlepších tipů pro Twitter

Nové ikony ve FIFA 23: Vše, co o nich potřebujete vědět

Nové ikony ve FIFA 23: Vše, co o nich potřebujete vědět

iOS 7 beta pro iPhone: novinky a download

iOS 7 beta pro iPhone: novinky a download

Tipy pro čištění dotykového displeje

Tipy pro čištění dotykového displeje

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 0 7 e c a  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce