stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

Nejlepší download managery

Autor: Redakce  |   Publikováno: 1.11.2013 | Zobrazeno: 11407x

Stahování velkých souborů z internetu je zcela běžnou součástí běžného užívání PC a od download managerů už dnes chceme víc, než aby zvládly navázat na přerušené stahování. Chceme pohodlí, rychlost a nadstandardní schopnosti, které nezvládají ani naše moderní a velmi schopné internetové prohlížeče. Vybrali jsme pro vás tři programy, které vynikají v různých oblastech a mají různé nevýhody, nebo spíše slabiny.

JDownloader

Na Javě postavený multiplatformní program JDownloader je open-source bezplatným pomocníkem pro stahování převážně z share portálů. Podporuje jich více než 100 a zvládá vkládání více URL naráz a sám také URL se stažitelnými soubory detekuje. Díky podpoře VIP účtů můžete stahovat opravdu komfortně, bez ohledu na počet služeb, které využíváte. Nastavit si můžete cokoliv, od počtu stahování, přes maximální rychlost, až po automatické vypnutí (přes plugin). Mezi nadstandardní funkce dále patří i automatické rozbalování i zaheslovaných archivů (po zadání hesla), nebo rozpoznávání bezpečnostních kódů v obrázcích pomocí vlastního OCR algoritmu. Program je i v češtině.

Hodí se pro: Stahování z share serverů i s VIP účty

Hlavní vlastnosti: automatické rozbalování, vkládání více URL naráz, OCR pro prolomení captcha ochrany, navazování downloadů, rozšiřitelnost pomocí pluginů, multiplaformní program

uTorrent

Torrenty jsou unikátním způsobem stahování, protože čím více lidí se ho účastní, tím kvalitnější a rychlejší stahování je (ne vždy, ale obecně tomu tak opravdu je). Přes torrenty lze stahovat mnoho druhů dat a díky nátuře služby platí, že čím novější a čím slavnější produkt, tím lépe a rychleji ho máte šanci stáhnout. uTorrent je jedním z nejkvalitnějších správců pro stahování torrentů, který nabízí velmi přehledné prostředí a bohaté možnosti nastavení. I běžný uživatel ocení možnost omezit rychlost stahování i sdílení (download a upload), nebo nastavit automatické vypnutí při několika podmínkách (dokončení stahování, dokončení sdílení) a může jít o vypnutí programu, nebo i celého PC. Program je ve starších verzích i v češtině.

Hodí se pro: stahování torrentů

Hlavní vlastnosti: velmi podrobná nastavení, přehledné a přesto informacemi nabité uživatelské prostředí, pohodlná správa torrentů

Free Download Manager

Univerzální programy často trpí mnoha vadami, obzvlášť jsou-li bezplatné a ještě k tomu open-source. FDM takový je, ale moc chyb na něm nenajdete. Musíte se ovšem smířit s tím, že jde ze své podstaty o složitější program, který je určen hlavně zkušeným uživatelům. Těm pak nabídne možnost stahování videí i souborů odkudkoliv z internetu. Zvládne vše, co byste si mohli přát, včetně stahování přes share servery, nebo torrenty, ale pokud už používáte specializované aplikace, nemá příliš smysl přecházet na FDM, který to nezvládá tak elegantně a intuitivně. Přesto jde o stále vyvíjený program, který je paletou funkcí nedostižný a který se neustále přizpůsobuje moderním trendům, ať už jde o portable verzi, nebo pluginy do internetových prohlížečů včetně nejnovějšího Internet Exploreru verze 11. Program je i v češtině.

Hodí se pro: pokročilé uživatele, kteří chtějí mít vše na jednom místě a pod kontrolou

Hlavní vlastnosti: stahování všeho odevšad pod jednou střechou, stahování videí z různých zdrojů, stahování torrentů

Značky

Podobné články

Jak nastavit domovskou stránku v Chrome, Firefox i Exploreru

Jak nastavit domovskou stránku v Chrome, Firefox i Exploreru

Nejlepší antivirové programy na stáhnutí zdarma

Nejlepší antivirové programy na stáhnutí zdarma

Youtube vychytávky a skryté funkce

Youtube vychytávky a skryté funkce

Prohlédněte si fotky z Instagramu i na vašem PC

Prohlédněte si fotky z Instagramu i na vašem PC

Jak změřit rychlost internetu na PC i v mobilech

Jak změřit rychlost internetu na PC i v mobilech

Bezpečnost na veřejné WiFi?

Bezpečnost na veřejné WiFi?

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f a e f 6 f  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce