stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

Nejlepší módy pro Fallout 4

Autor: Redakce  |   Publikováno: 1.12.2015 | Zobrazeno: 15132x

Možná se vám zdá, že je na pořádné módy pro F4 příliš brzy, ale šikovní moddeři si vždy s hrami od Bethesdy skvěle rozuměli. Necelý měsíc po vydání hry tak už vznikla celá spousta zajímavých módů. S těmi nejzajímavějšími vás teď seznámíme.

Lepší dialogy

Dialogy ve Falloutu 4 nejsou špatně napsané, je v nich celá řada vtipných výměn názorů a mají občas i hlavu a patu. Trpí však dvěma obrovskými problémy – ignorují všechny staty kromě Charismy, s čímž nic nenaděláte, a také dopředu nevíte, co přesně protějšku řeknete, protože odpovědi jsou omezeny na nepříliš jasná hesla. S tímto módem ale před odpovědí uvidíte přesně to, co poté řeknete, což výrazně zvyšuje šanci, že váš panáček nevyplodí nějakou pitomost.

Full Dialogue Interface stahujte ZDE

Optimalizace textur

Fallout 4 je pěkná hra, ale Bethesda má nějaké ty kostlivce ve skříni – tento mód za ní jednoho pohřbí. Zmenšuje totiž některé z přehnaně velkých textur a vylepšuje jejich komprimaci. Rozdíl v kvalitě by měl být minimální, ale v počtu snímků za sekundu v závislosti na PC i hodně velký.

Texture Optimization Project stahujte ZDE

Hezčí Pustina

Barevnější zpracovaní světa, se kterým Fallout 4 přišel, mnoha lidem nesedí, ale pokud byste chtěli ještě o něco živější grafiku, oceníte tento mód. Ten přidává na kontrastu a saturaci, takže Pustina vypadá zase o něco přitažlivěji.

Stahujte mód Enhanced Wasteland

Vrstvení zbrojí na jakékoliv oblečení

Fallout 4 sice nabízí spoustu typů oblečení, ale jejich využitelnost při putování je značně diskutabilní, protože na většinu nelze navléct zbroj. To se netýká třeba obleků z Vaultů a pár dalších, ale jestli chcete být stylově v obleku, tak máte prostě smůlu. Tedy nemáte, pokud si nainstalujete tento mód, který vrstvení umožňuje i v těch kombinacích, které jsou ve hře jinak nemožné.

More Armor Slots stahujte ZDE

Stovky nových předmětů k postavení

Mód Settlement Supplies Expanded vám dá možnost stavět výrazně více předmětů než v základní hře. Jednoduše totiž odemkne předměty, které se normálně ve hře vyskytují, ale Bethesda je do budovatelského režimu z nějakých důvodů nezařaditla.

Settlement Supplies Expanded stahujte ZDE

Craftěte náboje

Crafting nábojů je jedna z věcí, které spoustě lidí v novém Falloutu chybí. Vytvářet lze skoro vše možné, tak proč ne náboje? Bethesda tím určitě chtěla podpořit prozkoumávání světa a obchodování, ale pokud vám to nevyhovuje, s tímhle módem můžete v Chemistry Station vytvářet i náboje.

Craftable Ammo stahujte ZDE

Užijte si trochu nahoty

Je libo nahé ženské postavy? Klasický mód pro všechny bethesdí hry vám to umožní. Zatím pouze bez dalších změn, které by daná svlečená těla dále zkrášlovala, ale na tom brzy zapracují ostatní moddeři, tím jsme si jistí.

Glorious Female Nude Mod stahujte ZDE

Značky

Podobné články

Dota 2 vítá nového hrdinu. Bude jím Marci, oblíbená postava z anime od Netflixu

Dota 2 vítá nového hrdinu. Bude jím Marci, oblíbená postava z anime od Netflixu

Pro Evolution Soccer 2022 - datum vydání, novinky a změna názvu na eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 - datum vydání, novinky a změna názvu na eFootball

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

Jak zjistím, kolik jsem utratil na hru League of Legends peněz?

Jak zjistím, kolik jsem utratil na hru League of Legends peněz?

Epic Store rozdává This War of Mine a Moonlighter zdarma

Epic Store rozdává This War of Mine a Moonlighter zdarma

Top 15 nejlepších Minecraft map, které hráči milují i v roce 2022

Top 15 nejlepších Minecraft map, které hráči milují i v roce 2022

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 3 1 c d e  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce