stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Navodí správnou sváteční atmosféru: 10 nejlepších her s vánoční tematikou

Autor: Redakce  |   Publikováno: 23.11.2023 | Zobrazeno: 2162x

Smrtonosná past je vánočním filmem a každá jiná odpověď je prostě nesprávná. Stejně tak zde máme i několik PC a konzolových her, které můžeme s rukou na srdci označit za vánoční hry. A pokud ne jako celek, tak minimálně s vánoční tématikou nebo vánočním updatem.

Speciální vánoční hry najdeme nejvíce v žánru indie od menších studií. U prémiových AAA titulů bývají Vánoce většinou zobrazeny v některých misích či přidaném obsahu v online hrách. Red Dead Redemption 2, Call of Duty: Infinite War, Fortnite i League of Legends mívají pravidelné eventy v duchu Vánoc.

K tomu, abyste si svátky užili, nepotřebujete jen plné břicho a kopec dárků pod stromečkem. Někdy stačí opravdu málo. Třeba teplé ponožky, čaj na stole, funkční internet a díky úžasným hrám jste v tom. A pokud to náhodou sdílíte is přáteli a voláte si u toho, nic vám nechybí. Pojďme se společně zabalit do deky s těmi nejlepšími PC a konzolovými hrami s pravou sváteční atmosférou Vánoc.

The SIMS 4

S nejoblíbenějším simulátorem života The Sims 4 nemůžete šlápnout vedle. Vždyť kdo by si nechtěl vybudovat rodinku přesně podle představ? Čtvrté pokračování pravidelně přináší sváteční rozšíření, kde nechybí Díkůvzdání, Valentýn a samozřejmě Vánoce. Tak připravte hostinu nebo si užijte romantiku s vánočními světýlky.

STEEP

Zimní sporty k Vánocům bezpochyby patří a nejvíc si je užijete ve hře STEEP. Perfektní atmosféra zasněžených kopců vás možná vyžene sportovat, a pokud ne, tak si to alespoň užijete z pohodlí domova. Krásné scenérie panenské přírody i plná střediska, to je STEEP.

Fortnite

Bez nejhranějšího battle-royale by to nešlo pro mnoho hráčů. Fortnite pravidelně přináší skvělé eventy či kosmetické předměty, které navodí ten správný vánoční pocit. Winterfest je plný dárků a výzev, stačí se jen připojit a sklízet odměny. Zajímavé chvíle při plnění úkolů a nefalšovaná atmosféra Vánoc, i to se dá zažít ve Fortnitu.

Batman: Arkham Origins

Batman je jedním z nejoblíbenějších superhrdinů a Batman: Arkham Origins jej přináší i ve vánočním čase. Jedna z nejlepších her o tomto pánovi temnot hráčů zavede na místa, kde by se během svátků klidu neměl nikdo vyskytovat. Nebudou chybět známí záporáci v zasněženém Gothame, kteří detektivovi Waynovi pořádně zamotají hlavu.

HITMAN

Agent 47 pracuje svátek-nesvátek. Vždyť cíle se přece neodrovnají samy a světový řád se nenastolí jen tak. Mise Holiday Hoarders navíc hráče zavede do vánoční Paříže, kde si užijí výzdobu, atmosféru i výzvy inspirované těmito svátky. Nebude chybět ani honička na zloděje, kteří se snaží ukrást dárky. Hitman se dokonce převleče za Santu, aby nastolil pořádek nejen pro špatné děti. Samozřejmě, že to bude o něco krvavější, než by se na Vánoce patřilo. Ale bez toho by to nebyl Hitman, že?

Saints Row IV - How The Saints Saved Christmas

Hra Saints Row IV, známá svým skvělým příběhem a akcí, přináší na svátky veselou atmosféru s DLC „How the Saints Save Christmas“. V rámci příběhu je Santa uvězněn v simulátoru, který vytvořil Scroogeovský šéf Third Street Saints, a je na vás a na Svatých, abyste jim ukázali skutečný význam svátků. Samozřejmě, že to zahrnuje spoustu bojů, jelikož jde přece o hru Saints Row. DLC obsahuje tři dodatečné mise a je k dispozici v rámci Season Passu.

Super Mario Odyssey – Snow Kingdom

Super Mario je klasika všech klasik a Snow Kingdom přináší zasněžené mapky i pravou sváteční atmosféru. V pozadí zvony, nepřátelé na dosah a Santa Klaus, který se vás už nemůže dočkat. Zábava při řešení úkolů a problémů potěší na duši a pokud by vám byla přílišná zima, zajděte si do slunešních levelů na pláži.

Dead Rising 4

Série Dead Rising je známá zejména díky velkému množství nápaditých a inovativních zbraní, které lze najít nebo sestrojit pro boj proti hordám zombíků, ale nic nezahřeje u srdce tak, jako když se převléknete za Santu a střílíte do davu nemrtvých výbušnou kuší s cukrovinkami po stranách nebo mrtvoly mlátíte baseballovou pálkou s ostnatým drátem a vánočními světýlky.

Také prostředí hry, ve kterém se během Vánoc nachází nákupní centrum plné zombíků, je vtipným odkazem na konzumní způsob života v tomto svátečním období.

Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim je skvělá hra na hraní během celého roku. To však Skyrim určitě nekvalifikuje jako titul vhodný k Vánocům. Existují však některé další prvky této hry, které z ní pro některé lidi dělají ideální volbu na svátky.

Odhlédneme od epických bitev, draků, příšer, obrů a dalších prvků této hry a řekneme si jen jedno slovo – sníh. Skyrim je rozhodně nejzasněženější hra z celé série. Přidejte si k tomu obrovský svět k objevování a dostanete dokonalou zimní zábavu pro všechny toulkáře.

Máte-li během těchto svátků chuť vyrazit do divočiny, ale nemůžete, můžete si celé dobrodružství „nasimulovat“ ve hře Skyrim. A co je ještě lepší, setkáte se s některými tvory, se kterými se v reálném životě setkat nemůžete.

Dota 2 / League of Legends / Heroes of the Storm

MOBA hry jsou tady s námi již skoro 20 let a obrovská hráčská komunita si ptá pravidelné aktualizace a eventy. Ať už je to Dota 2, League of Legends nebo jiné hry z tohoto žánru, těšit se můžete na skvělá vánoční překvapení a to každý rok.

V online hrách oceníte vánoční skiny a jiné kosmetické předměty, jakož i nové herní módy jako Diretide či Battle Passy se svátečním obsahem. Ten je navíc mnohdy časově omezený, takže si to rozhodně nechcete nechat ujít.

Protože není nic lepšího, než grindovat s kamarády, volat si při tom a získat prémiový obsah, který vás pak bude těšit vždy, když si hru zapnete a vyberete svého oblíbeného hrdinu nebo šampiona.

Značky

Podobné články

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Xbox One: zvládne i off-line hraní a přinese nový Kinect

Xbox One: zvládne i off-line hraní a přinese nový Kinect

S touto střelou vyhraješ každý zápas. Power Shot je ve FIFA 23 k nezastavení

S touto střelou vyhraješ každý zápas. Power Shot je ve FIFA 23 k nezastavení

Rogue-like FPS Killing Room od Alda Games

Rogue-like FPS Killing Room od Alda Games

FIFA 23 dostala nový trailer. Odhalil řadu revolučních novinek

FIFA 23 dostala nový trailer. Odhalil řadu revolučních novinek

ArcheAge ke stažení a hraní zdarma: MMORPG sandbox láká

ArcheAge ke stažení a hraní zdarma: MMORPG sandbox láká

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e 7 5 f 3 c  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce