stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9633
  • Uživatelů: 6591

Nejlepší módy pro hru Minecraft

Autor: Redakce  |   Publikováno: 30.9.2013 | Zobrazeno: 67569x

Osobně si myslím, že nejlepší je Minecraft bez módů, jen tak, ale to jsem v zatracené menšině. Proto se teď podíváme na pěknou řádku povedených a velmi populárních módů, které do Minecraftu něco přidávají, nebo ho jinak mění.

Magic Launcher

Začneme „náčiním“, totiž malým prográmkem, který vám pomůže v instalování dalších módů. ML oceníte vždy a při instalaci více než několika málo kompatibilních módů ho budete potřebovat zcela nutně. Jde o správce módů, díky kterému budete mít vždy přehled o nainstalovaných a spouštěných módech a vyhnete se manuálnímu přepisování souborů. Jednoznačně doporučujeme, jestli to s módy pro MC myslíte vážně.

Magic Launcher stahujte ZDE

Optifine

Nejlepší mód pro Minecraft? Pro každého, kdo miluje Minecraft, ale škube se mu, zcela určitě. Optifine dokáže bez nějakých zásadních omezení zapříčinit, že váš MC pojede i 2x rychleji, než jste zvyklí. V jiné verzi zase posune kvalitu grafiky výše – záleží tedy pouze na vás, jaké máte priority a kde vidíte Achillovu patu téhle skvělé hry.

Optifine Stahujte ZDE

Xray

Xray je mód a cheat v jednom, respektive to je rozšíření hry, které vám dá obrovskou výhodu. Máte s ním totiž rentgenový zrak, kterým vidíte důležité suroviny bez toho, abyste je museli objevovat kutáním dolů. Navíc vidíte i lávu, takže se vám nestane, že si zatopíte místnost, či svou maličkost touhle žhavou substancí. Jediné smysluplné a férové využití vidíme při hledání rozsáhlých lávových polí, která jsou důležitá pro některé pokročilé mechanismy v Minecraftu.

Pozor, využitím tohoto módu výrazně zvyšujete šanci, že vás Minecraft přestane předčasně bavit.

Xray stahujte ZDE

Hack Slash Mine

Minecraft rozhodně nevyniká svými souboji. Mají v sobě cosi primitivně přitažlivého, ale díky minimu monster i vybavení si budete časem připadat poněkud hloupě, když svým diamantovým očarovaným mečem budete sekat creepy, nebo zombíky, přeci jenom proti drakům nebojujete každou chvíli. V Hack Slash Minec se celá craftovací hra mění, při zachování nejdůležitějších principů, na nefalšované akční RPG z pohledu vlastních očí.

Hack slash Mine stahujte ZDE

Mo' Creatures

Zvířectvo v Minecraftu je poněkud chudé, obzvláště s přihlédnutím k tomu, že se všemi zvířecími obyvateli lze něco provádět. Psa, nebo kočku si ochočíte, krávu sežerete, ovci ostříháte, koně osedláte, prase osedláte i sníte… Tento mód řeší nedostatek zvířat velmi komplexně, takže se setkáte se spoustou nových skvělých bytostí a na nich navázaného craftingu a dalších akcí.

Mo' Creatures stahujte ZDE

Rei's Minimap

Po Optifine je minimapa jasně nejužitečnějším módem, díky kterému už se nebudete tak často ztrácet i bez vytváření nevzhledných majáků a craftovaní kompasu. Minimapa má spoustu možností a funguje opravdu skvěle. Jestliže máte problémy s orientací a neustálé ztrácení se v rozlehlém světě Minecraftu vás už nudí, Reiova Minimapa je jasnou volbou.

Rei's Minimap stahujte ZDE

Inventory Tweaks

Inventář v Minecraftu má rozhodně k ideálu daleko. S Inventory Tweaks už je to ale lepší, takže se můžete těšit na automatické nahrazování rozbitého náčiní, nebo rovnáním předmětů v inventáři. IT výrazně zpříjemňuje hraní Minecraftu.

Inventory Tweaks stahujte ZDE

BuildCraft

Stavíte rádi? Využíváte mechanismů z Ruditu? Určitě si nainstalujte i BuildCraft, který váš Minecraft změní k nepoznání. Budete moci vytvářet takové komplexy, o kterých se vám ani nesnilo. Jeden z nejúžasnějších módů pro všechny, které nebaví Survival.

BuildCraft Minimap stahujte ZDE

Weather & Tornadoes

Jak už z názvu poznáte, jde o simulaci počasí a to včetně ničivého tornáda. Pamatujete si ještě na legendární film Twister, ve kterém vzduchem letěla bučící kráva? Tak tady to můžete zažít znovu, protože počasí konečně dokáže s prostředím Minecraftu udělat divy.

Weather &Tornadoes stahujte ZDE

Millenaire

V SP Minecraftu jste většinou sami. Ano, NPC vesnice existují a teoreticky se v nich dá i trochu obchodovat, ale přiznejme si, že to není ono. Millenaire to napraví, protože vesnice s ním konečně fungují i jinak, než jako líheň zombií a levný zdroj semínek pro vaše vlastní pole, případně ustájeného masa.

Millenaire stahujte ZDE

WizardCraft

WizardCraft přidává do MC hole. A to ne jen tak ledajaké, ale kouzelné. Díky nim můžete čarovat, což ocení zejména mobové které už určitě nebaví umírat monotónně pod čepelí vašeho meče, nebo na hrotu vystřeleného šípu.

WizardCraft stahujte ZDE

Better Breeding

Vyšlechtěte si superprase, jehož šunky jsou chutnější a výživnější! S Better Breeding se nám do Minecraftu dostávají základy genetiky (taky jste zkoušeli vytvořit chov slepic z jednoho jediného vajíčka?), tedy hlavně křížení. S trochou snahy si můžete vytvořit opravdu nadřazenou rasu, aby vaše stádo, nebo hejno produkovalo více surovin.

Better Breeding stahujte ZDE

Biomes O'Plenty

Více biomů, tečka. Ne, takhle vás neodbydu. V Minecraftu se sice 99 % času pohybujete pod zemí, ale i tak je příjemnější, když krajina kolem vypadá alespoň trochu realisticky. S Biomes OPlenty se sice z MC nestane převratná přírodu simulující hra, ale díky novým prostředím působí rozhodně trochu atraktivněji, než původní krajinky.

Biomes O'Plenty stahujte ZDE

The Flashlight

Baterka se do Minecraftu skvěle hodí. Díky své přenosnosti je ideální na zběsilé útěky z temných kobek, ale zároveň není všemocná, protože louč vždy zůstane na svém místě a svítí navždy. Je to šikovný předmět, který se vyplatí nosit s sebou a tento mód vám ho do hry přidá.

The Flashlight stahujte ZDE

Herobrine

Herobrine je tu a jeho řádění nezabrání ani neustálé ujišťování ze strany Mojangu, že nikdy neexistoval. Ještě nikdy nebyly 4 bílé pixely tak děsivé.

Herobrine stahujte ZDE

Značky

Podobné články

Módy pro Euro Truck Simulator 2 (mapy, tahače, návěsy)

Módy pro Euro Truck Simulator 2 (mapy, tahače, návěsy)

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

Soutěžte na raketce o nový iPad mini a další nadupané ceny

FIFA 23 dostala nový trailer. Odhalil řadu revolučních novinek

FIFA 23 dostala nový trailer. Odhalil řadu revolučních novinek

Apex Legends válcuje konkurenci – má 25 milionů hráčů

Apex Legends válcuje konkurenci – má 25 milionů hráčů

Navodí správnou sváteční atmosféru: Top 10 nejlepších vánočních her na PC

Navodí správnou sváteční atmosféru: Top 10 nejlepších vánočních her na PC

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 e 3 8 9 a  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce