stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9017
  • Uživatelů: 6537

Nové ikony ve FIFA 23: Vše, co o nich potřebujete vědět

Autor: Redakce  |   Publikováno: 17.7.2022 | Zobrazeno: 247x

Sportovní sérii her FIFA si už hráči neumí představit bez nejhranějšího módu Ultimate Team. Stejně jsou na tom i ikony, a tedy karty legendárních hráčů, kteří ve fotbale dokázali věci nevídané a společnost EA je pravidelně zařazuje do hry. Pár nových hráčů představí také FIFA 23 a půjde tak v nastoleném trendu postupného přidávání obsahu.

Ikony jsou již léta plnohodnotnou součástí nejen online zápasů, ale také klasických výkopů, kdy si hráči sami sestaví tým podle sebe a mohou hrát 1v1 na dvou ovladačích. Aktuálně je v zatím poslední verzi FIFA 22 několik desítek takových fotbalistů a přibudou další.

Každá ikona má 4 samostatné karty a každá se váže na jinou fotbalovou etapu daných hráčů. Zachycuje je v nejlepších momentech kariéry a od toho se odvíjí i hodnocení karet. Výhodou ikon v online zápasech je, že hráči mohou při skládání týmu počítat s tím, že fotbalisté budou mít vždy minimální chemii 5. A to v případě, že je postaví na pozici, na které fotbalisté i reálně hrávali. Výše chemie mezi jednotlivými kartami se pak liší od národnosti hráčů (stejná národnost hraje spolu lépe než smíšený tým) nebo od jiných vlastností karet.

I letos se ve FIFA 23 s určitostí dočkáme nových ikon, které doplní již několik desítek dosavadních legend fotbalu s vlastními kartičkami. Každoročně tak přijde několik nových hráčů limitovaných jen postupným vydáváním obsahu. Zatím sice nejsou žádní z nich potvrzeni, ale několik hráčů přece jen předpovědět s velkou pravděpodobností můžeme.

Koho pravděpodobně uvidíme jako ikonu ve FIFA 23?

Při této otázce se musíme podívat na mladšího mobilního bratra. Hra FIFA Online 4 je sice rovněž vyvíjena společností EA, ale pracují na ní lidé ze zcela jiného vývojářského týmu. I proto se v mnohém liší od konzolové i PC verze, ale mají i hodně společného. Například s dosud poslední FIFA 22 mají společné licence na hráče i kluby, a stejný vzorec platí i pro ikony. Z toho můžeme usuzovat, že některé ikony, které se již objevily v mobilní verzi, přijdou i do FIFA 23.

Podle insidera DonkTradinga, který se věnuje novinkám a leakům z prostředí online fotbalu, už nyní víme některé hráče, kteří dostanou své vlastní ikony. Porovnáním ikon z mobilní verze hry FIFA Online 4 a FIFA 22 si umíme zcela přesně určit, které ikony ještě chybí. Řeč je o hráčích jako Gabriel Batistuta, Lucio, Ji Sung Park, Jaap Stam, Cha Bum-kun, Diego Forlan a Wesley Sneijder. Kdo se nakonec dočká své karty ve FIFA 23, to zatím přesně nevíme, ale s velkou pravděpodobností to budou někteří z hráčů zmíněných výše.

Tím to ale nekončí

I v minulé sezóně jsme byli svědky ukončení kariér mnoha skvělých hráčů, kteří se ihned zařazují do potenciálních kandidátů na ikony. Konkrétně se jedná o jména jako Sergio Aguero, Jermaine Defoe, Carlos Tevez, Laurent Koscielny, Aleksandar Kolarov, Javi Garcia či Bruno Alves. I když ne úplně každý z nich je nejžhavějším kandidátem na ikony v sérii FIFA, opět je velká pravděpodobnost, že se v ikonách objeví. Pokud ne letos, tak v příštích ročnících určitě.

Značky

Podobné články

Těchto 9 PC titulů nesmíš přehlédnout: Vybrali jsme nejlepší hry roku 2022

Těchto 9 PC titulů nesmíš přehlédnout: Vybrali jsme nejlepší hry roku 2022

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Stáhněte si Wolfenstein II: The New Colossus zdarma

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 2

Nejlepší hry na tablet a smartphone ke stažení zdarma 2

Jak na spuštění starých her v DOSBoxu

Jak na spuštění starých her v DOSBoxu

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Minecraft crafting návod – výroba lektvarů

Minecraft crafting návod – výroba lektvarů

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 9 0 2 c 6  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce