stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9541
  • Uživatelů: 6575

Nové ikony ve FIFA 23: Vše, co o nich potřebujete vědět

Autor: Redakce  |   Publikováno: 17.7.2022 | Zobrazeno: 2207x

Sportovní sérii her FIFA si už hráči neumí představit bez nejhranějšího módu Ultimate Team. Stejně jsou na tom i ikony, a tedy karty legendárních hráčů, kteří ve fotbale dokázali věci nevídané a společnost EA je pravidelně zařazuje do hry. Pár nových hráčů představí také FIFA 23 a půjde tak v nastoleném trendu postupného přidávání obsahu.

Ikony jsou již léta plnohodnotnou součástí nejen online zápasů, ale také klasických výkopů, kdy si hráči sami sestaví tým podle sebe a mohou hrát 1v1 na dvou ovladačích. Aktuálně je v zatím poslední verzi FIFA 22 několik desítek takových fotbalistů a přibudou další.

Každá ikona má 4 samostatné karty a každá se váže na jinou fotbalovou etapu daných hráčů. Zachycuje je v nejlepších momentech kariéry a od toho se odvíjí i hodnocení karet. Výhodou ikon v online zápasech je, že hráči mohou při skládání týmu počítat s tím, že fotbalisté budou mít vždy minimální chemii 5. A to v případě, že je postaví na pozici, na které fotbalisté i reálně hrávali. Výše chemie mezi jednotlivými kartami se pak liší od národnosti hráčů (stejná národnost hraje spolu lépe než smíšený tým) nebo od jiných vlastností karet.

I letos se ve FIFA 23 s určitostí dočkáme nových ikon, které doplní již několik desítek dosavadních legend fotbalu s vlastními kartičkami. Každoročně tak přijde několik nových hráčů limitovaných jen postupným vydáváním obsahu. Zatím sice nejsou žádní z nich potvrzeni, ale několik hráčů přece jen předpovědět s velkou pravděpodobností můžeme.

Koho pravděpodobně uvidíme jako ikonu ve FIFA 23?

Při této otázce se musíme podívat na mladšího mobilního bratra. Hra FIFA Online 4 je sice rovněž vyvíjena společností EA, ale pracují na ní lidé ze zcela jiného vývojářského týmu. I proto se v mnohém liší od konzolové i PC verze, ale mají i hodně společného. Například s dosud poslední FIFA 22 mají společné licence na hráče i kluby, a stejný vzorec platí i pro ikony. Z toho můžeme usuzovat, že některé ikony, které se již objevily v mobilní verzi, přijdou i do FIFA 23.

Podle insidera DonkTradinga, který se věnuje novinkám a leakům z prostředí online fotbalu, už nyní víme některé hráče, kteří dostanou své vlastní ikony. Porovnáním ikon z mobilní verze hry FIFA Online 4 a FIFA 22 si umíme zcela přesně určit, které ikony ještě chybí. Řeč je o hráčích jako Gabriel Batistuta, Lucio, Ji Sung Park, Jaap Stam, Cha Bum-kun, Diego Forlan a Wesley Sneijder. Kdo se nakonec dočká své karty ve FIFA 23, to zatím přesně nevíme, ale s velkou pravděpodobností to budou někteří z hráčů zmíněných výše.

Tím to ale nekončí

I v minulé sezóně jsme byli svědky ukončení kariér mnoha skvělých hráčů, kteří se ihned zařazují do potenciálních kandidátů na ikony. Konkrétně se jedná o jména jako Sergio Aguero, Jermaine Defoe, Carlos Tevez, Laurent Koscielny, Aleksandar Kolarov, Javi Garcia či Bruno Alves. I když ne úplně každý z nich je nejžhavějším kandidátem na ikony v sérii FIFA, opět je velká pravděpodobnost, že se v ikonách objeví. Pokud ne letos, tak v příštích ročnících určitě.

Značky

Podobné články

Youtube vychytávky a skryté funkce

Youtube vychytávky a skryté funkce

Nová NHL 21 – co o ní víme?

Nová NHL 21 – co o ní víme?

Nejlepší výukové programy a hry pro děti

Nejlepší výukové programy a hry pro děti

Na mobily míří nová licencovaná strategická hra ze světa Pána prstenů

Na mobily míří nová licencovaná strategická hra ze světa Pána prstenů

Playerunknown’s Battlegrounds láme hráčské rekordy Steamu

Playerunknown’s Battlegrounds láme hráčské rekordy Steamu

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 0 2 a f 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce