stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

S touto střelou vyhraješ každý zápas. Power Shot je ve FIFA 23 k nezastavení

Autor: Redakce  |   Publikováno: 8.10.2022 | Zobrazeno: 2455x

Nová FIFA 23 přináší hráčům způsob, jak si oživit střelbu a vyprodukovat nádherné branky. Způsobem, jak vsítit nezapomenutelný gól je i Power Shot, speciální typ střely, který v letošním ročníku prošel změnami v provedení. Samotné provedení je poměrně jednoduché, náročnější je ale správné načasování. Jak tedy aplikovat Power Shot do hry a kdy je vhodné tento typ střely využít?

Power Shot je nový druh mechaniky umožňující hráčům vyslat raketový projektil na bránu. Je zábavný, odměňující ale i zrádný. Pro střelbu tímto způsobem musíte je na ovladači nutné držet R1+L1/RB+LB tlačítka a následně stisknout tlačítko střely (obvykle jde o kroužek pro PS a B pro Xbox). A to je všechno. Tak jednoduché to je.

Háček je ovšem v tom, že ne vždy můžete tuto střelu používat. Celý proces od nápřahu fotbalisty až po vyslání míče na bránu trvá o něco déle, než klasická střela, proto si potřebujete celý proces dobře naplánovat. Za ten čas se může stát leccos a to poslední, co chcete, je, aby vás odstavil soupeře obránce nebo střelu zblokoval.

Další překážkou při této střele je samotné míření. Při obyčejných střelách vám hra pomáhá s mířením, tady jste na to úplně sami. Musíte se proto snažit mířit co nejpřesněji pomocí levého joysticku, abyste bránu trefili. Při nepřesném míření se často stane, že míč skončí mimo bránu a vy soupeře ani neohrozíte.

Doporučujeme proto Power Shot využívat jen v momentě, kdy máte před sebou dostatek prostoru, nejlépe s volným výhledem na bránu. Případně v situaci jeden na jednoho s tím, že soupeřův obránce vás nestihl dostoupit. Power Shots lze využít jak v pokutovém území, tak i před šestnáctkou.

Jak zjistíte, že jste Power Shot zvládli?

Ještě předtím, než váš hráč vystřelí, vás hra informuje o provedení Power Shotu mírným přiblížením na hráče před odkopem a vycentrováním hráče na střed obrazovky. Tuto možnost ale můžete vypnout v nastaveních.

Poznámka na záver

Pravděpodobně si říkáte, že způsob, jakým vyšlete na bránu Power Shot, je vám jakýsi povědomí. A myslíte si to správně. Až dosud se totiž stejně střílelo po zemi – takzvaná Long Driven Shot. Přízemní střela ve FIFA 23 rovněž prošla změnami, a její provedení je podstatně jednodušší, než v minulosti. Jak střílet po zemi ve FIFA 23 vysvětlujeme v samostatném článku.

Značky

Podobné články

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Steam Deck z počítače: Jak ke streamování her z PC do konzole od Valve?

Steam Deck z počítače: Jak ke streamování her z PC do konzole od Valve?

Valve chystá několik nových her

Valve chystá několik nových her

ArcheAge ke stažení a hraní zdarma: MMORPG sandbox láká

ArcheAge ke stažení a hraní zdarma: MMORPG sandbox láká

Diablo 2 Remaster - novinky

Diablo 2 Remaster - novinky

Playerunknown’s Battlegrounds láme hráčské rekordy Steamu

Playerunknown’s Battlegrounds láme hráčské rekordy Steamu

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 3 5 e 6 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce