stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9292
  • Uživatelů: 6548

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

Autor: Redakce  |   Publikováno: 10.3.2022 | Zobrazeno: 1143x

Jen málokdo čekal, že se v roce 2022 rozpoutá v Evropě válka. Přesně to se právě děje na Ukrajině, která čelí velkému agresorovi a vzniklá situace má obrovský dopad i na civilní obyvatelstvo. Společnost Necrosoft Games ale přišla s mimořádným řešením, jak může i hráčská komunita pomoci dobré věci a podpořit lidi v nouzi.

K dispozici je totiž nově sestavený balíček až tisíce herních titulů v základní ceně 10 amerických dolarů. Ano, vidíte dobře. Stovky her od nezávislých vývojářů mohou být vaše za minimální částku s tím, že výši příspěvku si můžete sami navolit. Jejich celková hodnota je neuvěřitelných 6544 dolarů a nachází se mezi nimi 573 videoher, 317 fyzických kopií stolních RPG titulů, které lze vytisknout na papír, komiksy, soundtracky či herní doplňky. Jedná se o obsah pro operační systémy Windows, Android, Linux i Mac OS, takže si na své přijde opravdu každý.

Lidová cena a dobrý pocit z pomoci

Původně byl za cíl stanoven 1 milion dolarů, ale v době psaní článku je tato hranice více než trojnásobně překonána. Stanoven tak byl nový cíl ve výši 4 milionů. Vybrané peníze nakonec skončí ve dvou charitativních organizacích, konkrétně ve Voices of Children - ukrajinské organizaci pomáhající dětem v nouzi, a Medical Corps - organizaci podávající lékařskou pomoc ve válkou zasažených oblastech.

I když je balíček tisíce her možné zakoupit za 10 dolarů, každý může přispět libovolnou částkou, k čemuž vyzývají i vývojáři.

Většina herních titulů od nezávislých vývojářských studií nikdy nebyla součástí žádného podobného balíčku a přesto se v něm dají najít opravdu skvělé hry. Vzpomeňme například Lucifer Within Us, Liminal Horror, INMOST, Kingdom Two Crowns, SUPERHOT, Anamnesis či Phanta a stovky dalších. Tvůrci tohoto balíčku se zároveň zavázali, že všechny obsažené hry musí splňovat jednu podmínku, a tedy být placeny ještě předtím, než se do balíčku dostaly.

Je příjemné vidět, že i hráčská komunita se umí spojit pro dobrou věc. Zájem o herní "bundle" je obrovský a patříte-li mezi hráče, kteří si chtějí rozšířit knihovnu o několik stovek skvělých titulů, a zároveň pomoci Ukrajině, neměli byste váhat.

Podpořit dobrou věc a získat tisícovku titulů můžete na tomto odkazu.

Pár slov od tvůrců:

„Lidé na Ukrajině jsou pod útokem. Jako vývojáři her chceme vytvářet nové světy, ne ničit ten, který máme. Proto jsme se spojili, abychom představili tento charitativní balíček, který pomůže Ukrajincům přežít tuto obtížnou situaci a prosperovat po skončení války. Tato věc našla odezvu u tvůrců na celém světě do takové míry, že náš balíček obsahuje téměř 1 000 her, stolních RPG, knih atp.

Z těchto téměř 1 000 produktů se více než 600 nikdy předtím neobjevilo ve velkém balíčku. Několik významných vývojářů a vydavatelů se zaregistrovalo na itch.io speciálně proto, aby se mohli podílet na tomto balíčku. A každý si v něm najde něco pro sebe – máme téměř 600 digitálních videoher, více než 300 analogových stolních RPG a desítky balíčků s aktivy, knih, zinů a komiksů, soundtracků/hudby a řady dalších produktů. Jedinečnost tohoto balíčku spočívá iv tom, že jsme povolili pouze placené produkty.

Minimální částku jsme udrželi nízkou, ale vyzýváme vás, abyste zaplatili více, než je minimum, pokud si to můžete dovolit. Celý výtěžek bude rozdělen mezi charitativní organizace v poměru 50/50.

Stojíme na straně Ukrajinců a všech lidí na celém světě, kteří opovrhují válkou.

Děkujeme.

Upozornění: Za nákupy balíků nebudou poskytovány žádné klíče služby Steam (ani jiné externí klíče). K dispozici bude pouze přímé stažení na stránce itch.io.“

Značky

Podobné články

Nová NHL 21 – co o ní víme?

Nová NHL 21 – co o ní víme?

Apex Legends válcuje konkurenci – má 25 milionů hráčů

Apex Legends válcuje konkurenci – má 25 milionů hráčů

Hra o trůny – nejen seriálový fenomén

Hra o trůny – nejen seriálový fenomén

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Zachraň šneka, hra pro iPhone a iPad už dnes ke stažení zdarma

Diablo Immortal na PC a mobilní telefony - vše, co potřebujete vědět

Diablo Immortal na PC a mobilní telefony - vše, co potřebujete vědět

Návod na hraní Blizzard Overwatch na PC - Soldier 76

Návod na hraní Blizzard Overwatch na PC - Soldier 76

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 c 6 a e 4  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce