stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 5974
  • Uživatelů: 5593

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

World of Tanks

Verze 9.1

World of Tanks

95 %

Staňte se perfektním velitelem tanků v této skvělé strategii

V této hře se stanete stratégem, který má na starosti armádu tanků. Žádné jiné bojové jednotky zde nenaleznete, pouze tanky. Hru začínáte s obyčejným laciným tankem, se kterým netrefíte ani strom, natož zničit nepřátelský tank. Samozřejmě, že po pár bitvách budete mít na lepší tank, ovšem tak rychle to nebude. Ve hře jsou 3 třídy tanků, lehké, střední a těžké. Ovšem pozor, zde neplatí, že těžký tank je vždy lepší. Ty jsou velice vhodné na to, se zakopat a jen číhat, dokud se mu před hledáčkem nemihne jiný tank. Za to takové lehké tanky, jsou velice rychlé a mrštné. Stihnou vás objet a maličkým dělem vás rozstřílí na cucky. Každý tank je navíc velice propracovaný, a jsou na něm vidět i ty nejmenší detaily nebo škrábnutí po střele.

Hra má opravdu pěknou grafiku a navíc nabízí i multiplayer. Co se týče zařazení, dalo by se říci, že to je napůl arkáda a napůl simulace. Řízení tanku je velice snadné a zaměřování taktéž. Můžete zaměřovat buď za použití optiky, nebo pohledu z 3. Osoby. Arkádě nahrává i fakt, že víte o pozici nepřátelského tanku díky ikonce nad ním. Jsou tu ovšem ale i prvky simulace a to například různá tloušťka pancíře na každé straně tanku, nebo rozdílná ráže hlavní a typ používané munice. S klidem se dá říct, že je to perfektně smíchaná arkáda se simulací, díky čemu vznikla perfektní strategie.

 

Stahujte i další hru od stejného vývojáře World of Warplanes.

 

J1mB0‘ Crosshair Mod

Zaměřovač je jedním z nejdůležitějších herních nástrojů. Jenže neobsahuje tolik dat, kolik by si hráč přál. Proto přichází modifikace, která k němu přidává užitečná data, která hráč rozhodně ocení a nezřídka mu pomohou pro vítězstvíboji, či správné a včasné manévrování. (Pro verzi 0.8.4)

- Zkopírujte složku „0.8.4“ do: "\World of Tanks\res_mods"

- Zkopírujte zaměřovač "CROSSHAIR_PANEL_STRATEGIC.SWF", který se vám líbí z "arty-mode\version\type" do: "\World of Tanks\res_mods\0.8.4\gui\flash"

Accurate Damage Indicator

Dostali jste zásah, ale absolutně nevíte odkud? Accurate Damage Indicator vám ukáže směr, odkud střela přiletěla a tento směr udrží i při změně směru vašeho tanku.

- Složku „gui“ vložte do nejaktuálnější složky „res_mods/0.8.X.X/“

Všechny modifikace naleznete v záložce Verze - Doplňky.

World of TanksGaráž s tankem

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Tanková strategie
  • Postupně se odemykají lepší a lepší tanky
  • 3 třídy tanků
  • Arkáda i simulace
  • Skvěle propracované tanky
  • Dobrá hratelnost

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Lord of Ultima

Lord of Ultima

Wakfu

Wakfu

4Story

4Story

Allods Online

Allods Online

Second Life

Second Life

Angel Alliance

Angel Alliance

Diskuse

Jméno:
Opište znaky opačně  6 5 e 9 6 d  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)