stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 6034
  • Uživatelů: 5725

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

World of Tanks

Verze 9.1

World of Tanks

95 %

Staňte se perfektním velitelem tanků v této skvělé strategii

V této hře se stanete stratégem, který má na starosti armádu tanků. Žádné jiné bojové jednotky zde nenaleznete, pouze tanky. Hru začínáte s obyčejným laciným tankem, se kterým netrefíte ani strom, natož zničit nepřátelský tank. Samozřejmě, že po pár bitvách budete mít na lepší tank, ovšem tak rychle to nebude. Ve hře jsou 3 třídy tanků, lehké, střední a těžké. Ovšem pozor, zde neplatí, že těžký tank je vždy lepší. Ty jsou velice vhodné na to, se zakopat a jen číhat, dokud se mu před hledáčkem nemihne jiný tank. Za to takové lehké tanky, jsou velice rychlé a mrštné. Stihnou vás objet a maličkým dělem vás rozstřílí na cucky. Každý tank je navíc velice propracovaný, a jsou na něm vidět i ty nejmenší detaily nebo škrábnutí po střele.

Hra má opravdu pěknou grafiku a navíc nabízí i multiplayer. Co se týče zařazení, dalo by se říci, že to je napůl arkáda a napůl simulace. Řízení tanku je velice snadné a zaměřování taktéž. Můžete zaměřovat buď za použití optiky, nebo pohledu z 3. Osoby. Arkádě nahrává i fakt, že víte o pozici nepřátelského tanku díky ikonce nad ním. Jsou tu ovšem ale i prvky simulace a to například různá tloušťka pancíře na každé straně tanku, nebo rozdílná ráže hlavní a typ používané munice. S klidem se dá říct, že je to perfektně smíchaná arkáda se simulací, díky čemu vznikla perfektní strategie.

 

Stahujte i další hru od stejného vývojáře World of Warplanes.

 

J1mB0‘ Crosshair Mod

Zaměřovač je jedním z nejdůležitějších herních nástrojů. Jenže neobsahuje tolik dat, kolik by si hráč přál. Proto přichází modifikace, která k němu přidává užitečná data, která hráč rozhodně ocení a nezřídka mu pomohou pro vítězstvíboji, či správné a včasné manévrování. (Pro verzi 0.8.4)

- Zkopírujte složku „0.8.4“ do: "\World of Tanks\res_mods"

- Zkopírujte zaměřovač "CROSSHAIR_PANEL_STRATEGIC.SWF", který se vám líbí z "arty-mode\version\type" do: "\World of Tanks\res_mods\0.8.4\gui\flash"

Accurate Damage Indicator

Dostali jste zásah, ale absolutně nevíte odkud? Accurate Damage Indicator vám ukáže směr, odkud střela přiletěla a tento směr udrží i při změně směru vašeho tanku.

- Složku „gui“ vložte do nejaktuálnější složky „res_mods/0.8.X.X/“

Všechny modifikace naleznete v záložce Verze - Doplňky.

World of TanksGaráž s tankem

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Tanková strategie
  • Postupně se odemykají lepší a lepší tanky
  • 3 třídy tanků
  • Arkáda i simulace
  • Skvěle propracované tanky
  • Dobrá hratelnost

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Infinite Crisis

Infinite Crisis

Mu online

Mu online

League of Angels 2

League of Angels 2

Runescape

Runescape

Towns.cz

Towns.cz

Metin2

Metin2

Diskuse

Jméno:
Opište znaky opačně  b f 5 e c 9  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)