Dobrý deň mám taký problém. Totiž vždy keď napíšem správu na watsapp a nasledne stlačím odoslať no však sprava ihneď zmizne.
Nemáte nejaký tip ako by sa to dalo opraviť??
Ďakujem.yanis23.1.2015Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den, iVysílání mi jede, funguje mi seznam pořadů podle názvu, ale nefunguje mi z nějakého důvodu seznam pořadů podle data. Jde o Android 4.0.4, děkuji za odpověďVladimír16.11.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Zdravim
Je nejaka sance ze mi za 150 gemu vypadne v oltari hrdina z rady legend? ??nebo ti se daji sehnat pouze za ty zeleny krystaly?kalimann24.11.2013Zobrazit odpovědi (22)Odpovědět
Snad nejhrší přístup k zákazníkům.Tohle zboží od neděle ,tohle od čtvrtka.tohle ve středu,tohle při nákupu nad 300kč.tohle s aplikací tohle zass s jinou aplikací,musíte mít drahý telefodo kterého vám někdo aplikaci nainstaluje a starší člověk zkrátka nemá šanci.stanislav vendolský20.8.2023Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
včera jsem prohlížela na piterestu ruční práce a dnes je mi znemožněn přístup i na vaši hlavní stránku - přestože jsem zaregistrovaná - s tím, že se pokaždé objeví stupidní prohlášení: Jejda, tato stránka je rozbitá.
Co to, prosím, znamená?
Hledala jsem i z počítače manžela a pustilo mě to tam taky jen jednou a podruhé následovala opět tato inteligentní hláška.
Dobrý den,chtěla bych poradist co mám dělat když mi jen u jednoho člověka dělá snap to že mi nejdounodeslat snapy a píše se tam jen waiting nebo sendinig ale některé se načítají už dva až tři dny a já nevím co s tím.
Dobry den nekolikrat jsem se snazila prihlasit do aplikace muj vodafon a nedari se mi to muzete mi v tom pomoci dekujiEva Hachova8.3.2019Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Ahoj, včera mi přišla zpráva na wa z neznámého čísla. V seznamu konverzací jsem si všimla, že mi někdo poslal smajlíka. Když jsem si ale tu konverzaci rozklikla, zpráva se zablokovala (objevilo se mi tam prázdné kolečko s čárkou uprostřed). Následně jsem tomu číslu odpověděla, že jej nemám v seznamu kontaktů, ale dotyčný mi neodpověděl. Mohlo se jednat o nějakou spamovou zprávu, kterou třeba zablovala samotná aplikace wa? Jestliže ano, nevadí, že jsem konverzaci rozklikla a dotyčnému napsala zprávu? Hrozí nějaké nebezpečí? Pevla11.4.2018Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den, jakékoliv video co odešlu má pruhy a je slyšet jenom zvuk. Zkouším i malá vteřinová videa, ale je to stejné. Poraďte prosím..Lenu30.9.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den, mám nový iPhone 5 teď pár dní a už tak dva sny si všímám, že když natočím video nejede zvuk. Vím, že se zapíná tou ikonkou kterou máte dole, když už je video natočené, normálně když na ni kliknete, ona se zvětší pak zase zmenší a budou na ní takové 2 čárky, ale když na to kliknu já, jen se zvětší a zas zmenší, ale zůstane s křížkem... Dnes už jsem zkoušela Snap odinstalovat a nainstalovat, ale bez změny.. Prosím, dokázal by mi s tím někdo poradit?:((((Viktorie10.9.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Jsem na konci 29 lvl. Odeslalo mě to pomoci sousedovi s liškou a když jsem misi splnila, tak mě to místo na farmu hodilo do pustiny. Peníze mi to nechalo a nic tam mackat nejde. Co s tím?Sarka11.1.2016Zobrazit odpovědi (4)Odpovědět
Dobrý den, chtěla bych si udělat superanimals. Píše mi to,že mám max.zvířat. jak lze rozšířit kapacita zvířat nebo kolik zvířat musím smazat, abych si supra mohla pořídit. Jedno nestačíSarka11.12.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Ahojte, potreboval by som poradiť. hral som na jednom ucte dve hry Boom beach. jednu na telefone a jednu na tablete. Na tel. som mal HQ 18 a na tablete HQ 16. Neviem co sa stalo, ale uz mi na telefone ide iba HQ 16 a k HQ 18 sa neviem dostať. Nedá sa niektorá z tých hier preniesť na nový účet, aby som sa dostal ktomu HQ 18? Ďakujem.rasputin13.11.2015Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Hledáme nové členy nad 20k might s pumpkin duke. Info o guildě: Boss3 ve 20:00, messa 2/3/4, torch battle 10k hb a 800 shard, žádné příspěvky, guil rozšířen na 75 členů. Pokud chceš do naší guildy, tak vyhledej guildu "cesi" a napis na nick Mcowtrung.Mcow29.11.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Zdravím,
Chtěl bych poprosit o pár rad jak získat might hru hraju už 8 měsíců možná i více mám Thunder God 120 lv, ninja 111 lv, druid 109 lv, succubus 108 lv, champions 106 lv a paladin 102 lv kamarád co to hraje o dva měsíce méně má 1x (má 19.876 might) víc větší might než já (9.657 might) poraďte mi prosím co stím mám dělat nebo co mám pro to udělat ..
Je pravda ze je nejlepsi ze vsech hrdinu ? A jde vubec ziskat jinak než v eventech ? Predem dekuji za odpoved .Pavel9.10.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
WhatsApp Messenger (mobilní): watsapp problemy
Dobrý deň mám taký problém. Totiž vždy keď napíšem správu na watsapp a nasledne stlačím odoslať no však sprava ihneď zmizne.Nemáte nejaký tip ako by sa to dalo opraviť??
Ďakujem. yanis 23.1.2015 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
iVysílání České televize (mobilní): nefunkční seznam
Dobrý den, iVysílání mi jede, funguje mi seznam pořadů podle názvu, ale nefunguje mi z nějakého důvodu seznam pořadů podle data. Jde o Android 4.0.4, děkuji za odpověď Vladimír 16.11.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Jak získat legendárního hrdinu? Legendary heroes
ZdravimJe nejaka sance ze mi za 150 gemu vypadne v oltari hrdina z rady legend? ??nebo ti se daji sehnat pouze za ty zeleny krystaly? kalimann 24.11.2013 Zobrazit odpovědi (22) Odpovědět
Lidl Plus (mobilní): hrozný obchod
Snad nejhrší přístup k zákazníkům.Tohle zboží od neděle ,tohle od čtvrtka.tohle ve středu,tohle při nákupu nad 300kč.tohle s aplikací tohle zass s jinou aplikací,musíte mít drahý telefodo kterého vám někdo aplikaci nainstaluje a starší člověk zkrátka nemá šanci. stanislav vendolský 20.8.2023 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětPinterest (mobilní): pinterest nelze otevřít
Dobrý den,včera jsem prohlížela na piterestu ruční práce a dnes je mi znemožněn přístup i na vaši hlavní stránku - přestože jsem zaregistrovaná - s tím, že se pokaždé objeví stupidní prohlášení: Jejda, tato stránka je rozbitá.
Co to, prosím, znamená?
Hledala jsem i z počítače manžela a pustilo mě to tam taky jen jednou a podruhé následovala opět tato inteligentní hláška.
Můžete mi poradit, jak pinterest otevřít?
Děkuji,
Iva Novotná Iva Novotná 16.2.2022 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Snapchat (mobilní): Nejdou mi odesílat snapy
Dobrý den,chtěla bych poradist co mám dělat když mi jen u jednoho člověka dělá snap to že mi nejdounodeslat snapy a píše se tam jen waiting nebo sendinig ale některé se načítají už dva až tři dny a já nevím co s tím.stázis 9.4.2019 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Můj Vodafone (mobilní): Potize s prihlasenim na muj vodafon
Dobry den nekolikrat jsem se snazila prihlasit do aplikace muj vodafon a nedari se mi to muzete mi v tom pomoci dekuji Eva Hachova 8.3.2019 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWhatsApp Messenger (mobilní): zpráva z neznámého čísla
Ahoj, včera mi přišla zpráva na wa z neznámého čísla. V seznamu konverzací jsem si všimla, že mi někdo poslal smajlíka. Když jsem si ale tu konverzaci rozklikla, zpráva se zablokovala (objevilo se mi tam prázdné kolečko s čárkou uprostřed). Následně jsem tomu číslu odpověděla, že jej nemám v seznamu kontaktů, ale dotyčný mi neodpověděl. Mohlo se jednat o nějakou spamovou zprávu, kterou třeba zablovala samotná aplikace wa? Jestliže ano, nevadí, že jsem konverzaci rozklikla a dotyčnému napsala zprávu? Hrozí nějaké nebezpečí? Pevla 11.4.2018 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětInstagram (mobilní): Příspěvky
Ahoj mám takový problém Apolena 10.4.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWhatsApp Messenger (mobilní): Odeslané video na whatsapp
Dobrý den, jakékoliv video co odešlu má pruhy a je slyšet jenom zvuk. Zkouším i malá vteřinová videa, ale je to stejné. Poraďte prosím.. Lenu 30.9.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětSnapchat (mobilní): Na Snapchatu mi nejede zvuk u mých videí
Dobrý den, mám nový iPhone 5 teď pár dní a už tak dva sny si všímám, že když natočím video nejede zvuk. Vím, že se zapíná tou ikonkou kterou máte dole, když už je video natočené, normálně když na ni kliknete, ona se zvětší pak zase zmenší a budou na ní takové 2 čárky, ale když na to kliknu já, jen se zvětší a zas zmenší, ale zůstane s křížkem... Dnes už jsem zkoušela Snap odinstalovat a nainstalovat, ale bez změny.. Prosím, dokázal by mi s tím někdo poradit?:(((( Viktorie 10.9.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): Pustina
Jsem na konci 29 lvl. Odeslalo mě to pomoci sousedovi s liškou a když jsem misi splnila, tak mě to místo na farmu hodilo do pustiny. Peníze mi to nechalo a nic tam mackat nejde. Co s tím? Sarka 11.1.2016 Zobrazit odpovědi (4) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): Zvířata superanimals
Dobrý den, chtěla bych si udělat superanimals. Píše mi to,že mám max.zvířat. jak lze rozšířit kapacita zvířat nebo kolik zvířat musím smazat, abych si supra mohla pořídit. Jedno nestačí Sarka 11.12.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětBoom Beach (mobilní): prenos na druhý ucet
Ahojte, potreboval by som poradiť. hral som na jednom ucte dve hry Boom beach. jednu na telefone a jednu na tablete. Na tel. som mal HQ 18 a na tablete HQ 16. Neviem co sa stalo, ale uz mi na telefone ide iba HQ 16 a k HQ 18 sa neviem dostať. Nedá sa niektorá z tých hier preniesť na nový účet, aby som sa dostal ktomu HQ 18? Ďakujem. rasputin 13.11.2015 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Jak získat Drákulu
jak mám získat drákulu když není v seznamu hrdinů. aleš 31.10.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Zapomenuté heslo
Ahoj nevíte jak mám zjistit své heslo když sem ho zapoměla? Díky Lenny 25.8.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětWorld at Arms (mobilní): změna mobilu
Zdravím, dá se pokračovat ve hře na jiným mobilu? Buchta 27.12.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Guild - cesi
Hledáme nové členy nad 20k might s pumpkin duke. Info o guildě: Boss3 ve 20:00, messa 2/3/4, torch battle 10k hb a 800 shard, žádné příspěvky, guil rozšířen na 75 členů. Pokud chceš do naší guildy, tak vyhledej guildu "cesi" a napis na nick Mcowtrung. Mcow 29.11.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Proč mám pořád malý might
Zdravím,Chtěl bych poprosit o pár rad jak získat might hru hraju už 8 měsíců možná i více mám Thunder God 120 lv, ninja 111 lv, druid 109 lv, succubus 108 lv, champions 106 lv a paladin 102 lv kamarád co to hraje o dva měsíce méně má 1x (má 19.876 might) víc větší might než já (9.657 might) poraďte mi prosím co stím mám dělat nebo co mám pro to udělat ..
Děkuji :) Tomáš 19.10.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Castle Clash (mobilní): Moltanica - nejlepší z hrdinů?
Je pravda ze je nejlepsi ze vsech hrdinu ? A jde vubec ziskat jinak než v eventech ? Predem dekuji za odpoved . Pavel 9.10.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět