Dobrý den. Mám v mobilu koupeny balíček Sygic premium - trafic.Mobil potřebuji resetovat a uvést do továrního nastavení. Nepříjdu o tuto navigaci a jak ji spět nainstalovat děkuji.Musalek Jaroslav2.8.2016Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Dobry den u jednoho kontaktu mi nejdou odesilat zpravy mam jenom jednu fajfku a i on mi nemuze posilat zpravy a toho bloknuteho nemam. DekujuLuci24.3.2016Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Jak vyrobim jablečný džus s fialovou kuličkou na džbánku. Při vyrobeni tam ta věc není,ale v obědnavkách pro obchod tato zřemně ozdoba je. Nevím si s tim rady.Libor OV27.11.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - dnes jsem zjistila, že jeden z mých známých nevidí mou profilovou fotku v jeho WA kontaktech, pouze moji siluetu. Jinak fotku zadanou mám, několik dalších lidí, kterých jsem se ptala, ji vidí. V čem může být problém?Gina21.10.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Mám lišku, mám psa, mám boudu, mám hračky.... Ale když chci psa poslat na lišku, tak mi tam vyskočí chlapík a hlásí, že se zdá, že má pes malou výdrž "short on stamina" a jestli si chci koupit super candy... nechci.... jak jinak dodat energii nebo co s tím?Marika16.9.2015Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Dobrý deň, mám problém s instagramom :) pýta si odomňa moje tel. číslo a keď ho napíśem mal by mi prísť SMSkou overovací kód ale nič mi nechodí :/ skúšam to už asi mesiac ale nevie m si niejako pomocť :/Denisa31.5.2015Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Syn začal hrát CC. Je možné, abych přes mu Guildu (jsme v týmu), daroval peníze, manu, Honor Badges, hrdinu nebo něco jiného ? DíkyPetr19.4.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Ahoj prosím pomozte mi s úkolem "sing heart in shower at the beach" jsem totiž teprve v 11 levlu a nemam LP na preskoceni úkolu tak prosím pomoc :-\japaka5.2.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobry den mam dotaz mam hrdinu paladina a on ma prvi schopnost stit ze mu npc a jini hraci berou mensi dmg a ta se aktivuje az si ji nabije tim pruhem fialovym pod hp a co ta druha schopnost kterou muzu mnenit za 300 gemu ta je aktivni porat ? A ja mam u ni lvl 1/ 9 a jak tu schopnot dam na vyzsi lvl ? Dekuji predem za odpoved a poradeniPanter21.11.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Koupil jsem mobil HTC Desire 500 a až nyní jsem zjistil, že nemá magn. čidlo pro funkci kompasu. Snad existují aplikace, které umí podle polohy družic určit sever. Nevíte, o které aplikace se jedná?
Díky za odpověď.Přemek20.11.2014Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Ahoj,hraju cca 2 měsíce a všiml jsem si,že spousta lidí má hrdiny,kteří nejsou "běžně k dostání" bylo by možné napsat,jaké hrdiny se daji získat,co pro to musím udělat a nejlépe i jejich schopnosti? Planuje se další speciální hrdina? Třeba králíček na velikonoce?:-D DěkujiEgyptan23.3.2014Zobrazit odpovědi (6)Odpovědět
Ahoj, k cemu slouzi refresh tlacitko u hrdiny v oltari( zelene sipky v kruhu ). Stoji 300gemu. Ale k cemu je?
2.otazka
Kdyz budu kupovat body za obetovani (ty tri dyne) budu tim vylepsovat danou schopnost hrdiny, cim vetsi tim lepsi?
3.otazka
V oltari ma hrdina psane 2schpnosti(vlevo a v pravo) levaa se spousti nabihanim fialoveho pole pri bitve. A co ta prava,kde je zminena zelena dvojsipka ?
Diky za odpovedi
(Prosim o podobne formatovani odpovedi 1-2-3 dle odstavcu diky mocAdam6.11.2013Zobrazit odpovědi (4)Odpovědět
Dobry den. Muzete mi poradit jak se dopracuji k tem delostreleckym vezim a tem co pousteji ty blesky? DekujiJan Maly30.8.2013Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
jak si mám vytvořit více hrdinů? mam 2 ale když chci koupit dalsiho ...tak mi to koupí jen ten zelenej pucflek :)vox26.8.2013Zobrazit odpovědi (31)Odpovědět
Dobrý den mám problém dát pisničky do mobilu píše mi to žeje nedostatek mista v uložisti a při tom tam mam SD kartu 2GB ale z mobilu mi to do pc jde dat ale z pc do mobilu ne diky za radudavid19.12.2012Zobrazit odpovědi (3)Odpovědět
Dobrý den, když otevru aplikaci Messenger, tak mi vyskočí ikona přidat nebo přepnout účet, udělá to pokaždé když nejedu na Messenger. Co s tím prosím? DekujuKristýna4.8.2022Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Ahoj ,mohli by ste mi poradiť ?
Nedávnoa vyhodili s klanu a prebieha Clan game
...dostanem revard ak keď už v Tom klane niesom...
Alebo ak odydem s clanu kde ho mám spravený na4000 a odydem do iného clanu...dostanem ho aj tak?Jozef24.3.2021Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Sygic: GPS Navigation (mobilní): Sygic premium obnova
Dobrý den. Mám v mobilu koupeny balíček Sygic premium - trafic.Mobil potřebuji resetovat a uvést do továrního nastavení. Nepříjdu o tuto navigaci a jak ji spět nainstalovat děkuji. Musalek Jaroslav 2.8.2016 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětSnapchat (mobilní): Jak spustit snapchat
Mam zalozeny snapchat a nejde se mi prihlasit co mam delat (email je dobry a heslo taky) avinkika 4.6.2016 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětFarming Simulator 16 (mobilní): multiplayer
Prosím jak hrát Farming Simulator 16 mobil. multyplayer nebo jak se připojit dík moc Pavel 14.4.2016 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětWhatsApp Messenger (mobilní): Nejdou odesilat zpravy
Dobry den u jednoho kontaktu mi nejdou odesilat zpravy mam jenom jednu fajfku a i on mi nemuze posilat zpravy a toho bloknuteho nemam. Dekuju Luci 24.3.2016 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): Apple Jujice
Jak vyrobim jablečný džus s fialovou kuličkou na džbánku. Při vyrobeni tam ta věc není,ale v obědnavkách pro obchod tato zřemně ozdoba je. Nevím si s tim rady. Libor OV 27.11.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětWhatsApp Messenger (mobilní): Známý nevidí mou WA profilovou fotku
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - dnes jsem zjistila, že jeden z mých známých nevidí mou profilovou fotku v jeho WA kontaktech, pouze moji siluetu. Jinak fotku zadanou mám, několik dalších lidí, kterých jsem se ptala, ji vidí. V čem může být problém? Gina 21.10.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětGreen Farm 3 (mobilní): pes má málo energie
Mám lišku, mám psa, mám boudu, mám hračky.... Ale když chci psa poslat na lišku, tak mi tam vyskočí chlapík a hlásí, že se zdá, že má pes malou výdrž "short on stamina" a jestli si chci koupit super candy... nechci.... jak jinak dodat energii nebo co s tím? Marika 16.9.2015 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětInstagram (mobilní): Instagram
Dobrý deň, mám problém s instagramom :) pýta si odomňa moje tel. číslo a keď ho napíśem mal by mi prísť SMSkou overovací kód ale nič mi nechodí :/ skúšam to už asi mesiac ale nevie m si niejako pomocť :/ Denisa 31.5.2015 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Darování
Syn začal hrát CC. Je možné, abych přes mu Guildu (jsme v týmu), daroval peníze, manu, Honor Badges, hrdinu nebo něco jiného ? Díky Petr 19.4.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětThe Sims FreePlay (mobilní): sing heart in shower at the beach
Ahoj prosím pomozte mi s úkolem "sing heart in shower at the beach" jsem totiž teprve v 11 levlu a nemam LP na preskoceni úkolu tak prosím pomoc :-\ japaka 5.2.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Hrdinové druhý skill - Talent
Dobry den mam dotaz mam hrdinu paladina a on ma prvi schopnost stit ze mu npc a jini hraci berou mensi dmg a ta se aktivuje az si ji nabije tim pruhem fialovym pod hp a co ta druha schopnost kterou muzu mnenit za 300 gemu ta je aktivni porat ? A ja mam u ni lvl 1/ 9 a jak tu schopnot dam na vyzsi lvl ? Dekuji predem za odpoved a poradeni Panter 21.11.2014 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětMobilní telefony: HTC kompas
Koupil jsem mobil HTC Desire 500 a až nyní jsem zjistil, že nemá magn. čidlo pro funkci kompasu. Snad existují aplikace, které umí podle polohy družic určit sever. Nevíte, o které aplikace se jedná?Díky za odpověď. Přemek 20.11.2014 Zobrazit odpovědi (2) Odpovědět
Castle Clash (mobilní): Specialní hrdinové
Ahoj,hraju cca 2 měsíce a všiml jsem si,že spousta lidí má hrdiny,kteří nejsou "běžně k dostání" bylo by možné napsat,jaké hrdiny se daji získat,co pro to musím udělat a nejlépe i jejich schopnosti? Planuje se další speciální hrdina? Třeba králíček na velikonoce?:-D Děkuji Egyptan 23.3.2014 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Refresh schopností hrdiny
Ahoj, k cemu slouzi refresh tlacitko u hrdiny v oltari( zelene sipky v kruhu ). Stoji 300gemu. Ale k cemu je?2.otazka
Kdyz budu kupovat body za obetovani (ty tri dyne) budu tim vylepsovat danou schopnost hrdiny, cim vetsi tim lepsi?
3.otazka
V oltari ma hrdina psane 2schpnosti(vlevo a v pravo) levaa se spousti nabihanim fialoveho pole pri bitve. A co ta prava,kde je zminena zelena dvojsipka ?
Diky za odpovedi
(Prosim o podobne formatovani odpovedi 1-2-3 dle odstavcu diky moc Adam 6.11.2013 Zobrazit odpovědi (4) Odpovědět
Castle Clash (mobilní): Jak postavit dělostřelecké věže?
Dobry den. Muzete mi poradit jak se dopracuji k tem delostreleckym vezim a tem co pousteji ty blesky? Dekuji Jan Maly 30.8.2013 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětCastle Clash (mobilní): Vytvoření více hrdinů
jak si mám vytvořit více hrdinů? mam 2 ale když chci koupit dalsiho ...tak mi to koupí jen ten zelenej pucflek :) vox 26.8.2013 Zobrazit odpovědi (31) OdpovědětMobilní telefony: samsung galaxy ace
Dobrý den mám problém dát pisničky do mobilu píše mi to žeje nedostatek mista v uložisti a při tom tam mam SD kartu 2GB ale z mobilu mi to do pc jde dat ale z pc do mobilu ne diky za radu david 19.12.2012 Zobrazit odpovědi (3) Odpovědět1945 Air Force: Airplane (mobilní): Stracená data
Zdravím,měl bych dotaz. Všechna data se mě vymazala, tak bych se chtěl zeptat, jak se k nim opět dostanu??
Předem děkuji za Váš čas .-) David 19.9.2023 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Facebook Messenger (mobilní): Messenger
Dobrý den, když otevru aplikaci Messenger, tak mi vyskočí ikona přidat nebo přepnout účet, udělá to pokaždé když nejedu na Messenger. Co s tím prosím? Dekuju Kristýna 4.8.2022 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětClash of Clans (mobilní): Clash of clans
Ahoj ,mohli by ste mi poradiť ?Nedávnoa vyhodili s klanu a prebieha Clan game
...dostanem revard ak keď už v Tom klane niesom...
Alebo ak odydem s clanu kde ho mám spravený na4000 a odydem do iného clanu...dostanem ho aj tak? Jozef 24.3.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět