Zdrávim , chcel by som vás poprosiť či by ste mi nevedeli pomôsť s nainštalovaními programami v počitači ktoré by mi malo ukazovať v odinštalovať nebo zmeniť program no neukazuje mi tam všetky od konkrétneho dátumu napr. mám v počitači hru ktorú bežne hrám ale ked ju chcem odinštalovať a pôjdem si ju najsť do odinštalovať nebo zmeniť program tak tam proste neni a to plati aj pre ostatne hry , no hry ktore som si nainštaloval pred 4 mesiacami až po teraz tak mi ich tam normalne ukazuje .Ľubo10.4.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den mam problém s Originem. Nemužu si vzpomenout na své jméno na Originu ,zadám :Nemůžu se přihlásit na svuj účet? kliknu na to, zadám vše potřebné, odešlu. Du na svůj email, čekám nic ve spamu taky nic.Nevíte co dělám špatně nebo čím to je .DěkujiEliška Culková21.12.2014Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Měl jsem spojení na Microsoft Community a najednou ze na den nemohu odeslat dotaz - Mailer Deamon hlásí, že nejde odeslat. Hlásí zablokovaný mail, opuštěná schránka.. Nevím jak to napravit, nemohu odeslat mail.
Mirekklamirek19.2.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Zakoupil jsem program Nero 2016 a při instalaci jse objeví čekání na Reboot Validator mám nainstalovaný Windows 10Home děkujiVenca11.10.2016Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Ahoj, kamarádka má v notebooku tlačítko StartW8 které nejde nijak odstranit.. chce tam tlačítko clasic shell které jí lépe vyhovuje.. ted má tedy dvě tlačítka které se vzájemně překrývají, nevíme jak ten StartW8 odstranit. je tam stále i po odinstalaciMirek23.5.2015Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Ahoj, dá se nějak nastavit, aby se mi při otevření složky nezobrazoval vlevo ten sloupec rychlý přístup? DíkLaik amatér28.6.2017Zobrazit odpovědi (6)Odpovědět
Mám doma na notebooku web kameru ale nevím jak ji spustit. Existuje na to nějakej program
nebo něco takovéholeandray5.7.2015Zobrazit odpovědi (4)Odpovědět
Dobrý den, mam dotaz. začalo se mi na ploše objevovat okno s názvem seznam desktop a s varováním EXCEPTION: error nr: 5 - přístup byl odepřen. prosim můžete mi poradit?wikin26.9.2013Zobrazit odpovědi (27)Odpovědět
Dobrý den koupil jsem si hru a nainstaloval origin který nereagoval a teď mi nereaguje hra origin sem pak odinstalovat a snažil se stáhnout funkční ale vždy mi to hodilo eror při spouštění ví někdo co s tím???Patras25.10.2020Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý večer. Po instalaci na W10 (původně W XP)se mi všechny fonty v CDR nahrazují a nepíší česky. Můžete mi poradit, jak postupovat? Děkuji VBVladimíra14.8.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý večer, chci se zeptat zdali ,když si stáhnu z internetu operační system Microsoft Windows 7-10 jestli mi to zmení počítač a bude to fungovat? a nebo pokud to dam do servisu na prehozeni graficke karty procesoru a nandani windows 7-10 z mych puvodnich windows xp professional verze 2002, pack 3, kolik by to tak stalo? dekuji vam moc za radu a preji hezky zbytek vecera.muj email smoggram@seznam.czJan29.4.2017Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den, mám problém. Chci hrát přes dosbox oldschool hry, ale nejsem schopný napsat C:\.......problém je to \. Nejde mi zkratka, ani klávesa a jediná co jde je ctrl+ú s tím, že mně to hodí hned pod řácek, takže už to neplatí a dokonce na poprvé to napíše nějaký symbol a až pak \....Máte nějakou radu ? Zkoušel jsem i nastavit klávesnici v dosboxu, ale to vůbec nefunguje.Standa11.10.2017Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Windows 8 Manager: Programy a funkce
Zdrávim , chcel by som vás poprosiť či by ste mi nevedeli pomôsť s nainštalovaními programami v počitači ktoré by mi malo ukazovať v odinštalovať nebo zmeniť program no neukazuje mi tam všetky od konkrétneho dátumu napr. mám v počitači hru ktorú bežne hrám ale ked ju chcem odinštalovať a pôjdem si ju najsť do odinštalovať nebo zmeniť program tak tam proste neni a to plati aj pre ostatne hry , no hry ktore som si nainštaloval pred 4 mesiacami až po teraz tak mi ich tam normalne ukazuje . Ľubo 10.4.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětOrigin: Nemůžu se spomenout
Dobrý den mam problém s Originem. Nemužu si vzpomenout na své jméno na Originu ,zadám :Nemůžu se přihlásit na svuj účet? kliknu na to, zadám vše potřebné, odešlu. Du na svůj email, čekám nic ve spamu taky nic.Nevíte co dělám špatně nebo čím to je .Děkuji Eliška Culková 21.12.2014 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětOrigin: netušim
zdravim netušite někdo proč když jsem si dal redeemovat simcity napr.tak mi odsouhlasí že je v tom ale pak se žadna nezobrazuje :o ? nevite proc? diky Fux FuX 3.3.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Microsoft OneDrive: Náprava spojení
Měl jsem spojení na Microsoft Community a najednou ze na den nemohu odeslat dotaz - Mailer Deamon hlásí, že nejde odeslat. Hlásí zablokovaný mail, opuštěná schránka.. Nevím jak to napravit, nemohu odeslat mail.Mirek klamirek 19.2.2016 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
WinZIP: registrace-winzip
když neco stahnu tak se mi to ptá na registraci winzip. jirka 20.1.2013 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětCCleaner: Je CCleaner freeware
Dobrý den, je CCleaner freeware? Náš podnikový program pro audit SW ho označil jako program potřebující pro komerční využití zakoupenou licenci.Děkuji
lehov@seznam.cz Vladimír Lehoczký 12.3.2020 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
PC Screen Watcher: pocitac
nainstaloval se mi do pocitace pc screen watcher jak ho odinstaluji nejde mi to neznam heslo prosim o radu ivka 17.7.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětNero 2016 Platinum: Reboot Validator
Zakoupil jsem program Nero 2016 a při instalaci jse objeví čekání na Reboot Validator mám nainstalovaný Windows 10Home děkuji Venca 11.10.2016 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětStartW8: deaktivace startW8
Ahoj, kamarádka má v notebooku tlačítko StartW8 které nejde nijak odstranit.. chce tam tlačítko clasic shell které jí lépe vyhovuje.. ted má tedy dvě tlačítka které se vzájemně překrývají, nevíme jak ten StartW8 odstranit. je tam stále i po odinstalaci Mirek 23.5.2015 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětUtility: Štěpánek
Budou při použití CCcleaner smazány také uložené záložky? Alois 4.8.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWindows 10: rychlý přístup
Ahoj, dá se nějak nastavit, aby se mi při otevření složky nezobrazoval vlevo ten sloupec rychlý přístup? Dík Laik amatér 28.6.2017 Zobrazit odpovědi (6) OdpovědětUtility: Web kamera
Mám doma na notebooku web kameru ale nevím jak ji spustit. Existuje na to nějakej programnebo něco takového leandray 5.7.2015 Zobrazit odpovědi (4) Odpovědět
Comodo Firewall + AntiVirus: pro firmu
Mohu tento antivirus použít zdarma i pro firmu?Děkuji Dregn 25.1.2014 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Utility: SEZNAM DESKTOP EXCEPTION error nr. 5
Dobrý den, mam dotaz. začalo se mi na ploše objevovat okno s názvem seznam desktop a s varováním EXCEPTION: error nr: 5 - přístup byl odepřen. prosim můžete mi poradit? wikin 26.9.2013 Zobrazit odpovědi (27) OdpovědětOrigin: Origin
Dobrý den koupil jsem si hru a nainstaloval origin který nereagoval a teď mi nereaguje hra origin sem pak odinstalovat a snažil se stáhnout funkční ale vždy mi to hodilo eror při spouštění ví někdo co s tím??? Patras 25.10.2020 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětUtility: CZ fonty pod W10
Dobrý večer. Po instalaci na W10 (původně W XP)se mi všechny fonty v CDR nahrazují a nepíší česky. Můžete mi poradit, jak postupovat? Děkuji VB Vladimíra 14.8.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětSupRemo: vymazat
chci aplikaci kompletně vymazat Petr Běhávka 11.3.2025 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětUtility: žádost o radu POMOC
Dobrý večer, chci se zeptat zdali ,když si stáhnu z internetu operační system Microsoft Windows 7-10 jestli mi to zmení počítač a bude to fungovat? a nebo pokud to dam do servisu na prehozeni graficke karty procesoru a nandani windows 7-10 z mych puvodnich windows xp professional verze 2002, pack 3, kolik by to tak stalo? dekuji vam moc za radu a preji hezky zbytek vecera.muj email smoggram@seznam.cz Jan 29.4.2017 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWinThruster: Nesmazatelné oznámení na disoleji
Dobrý den,po neúspěšné instalaci aplikace se mi ihned po zapnutí počítače objeví oznámení
"Adobe IPCBroker.exe-Systémová chyba:
Kod nelze spustit,protože se nenašel"CRClient.dll.Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu."
Protože je toto oznámení uprostřed obrazovky,značně omezuje mé možnosti,nelze ho však smazat ani x ani OK.
Budu velmi vděčný za radu jak postupovat.
S díky karel.vacha@volny.cz Karel Vácha 11.10.2021 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
DOSBox: klávesa \
Dobrý den, mám problém. Chci hrát přes dosbox oldschool hry, ale nejsem schopný napsat C:\.......problém je to \. Nejde mi zkratka, ani klávesa a jediná co jde je ctrl+ú s tím, že mně to hodí hned pod řácek, takže už to neplatí a dokonce na poprvé to napíše nějaký symbol a až pak \....Máte nějakou radu ? Zkoušel jsem i nastavit klávesnici v dosboxu, ale to vůbec nefunguje. Standa 11.10.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět