Dobrý deň, Mám problém s win 10. Po každej aktualizácii mi zmiznú ikony z pracovnej plochy. Ako ich viem vrátiť späť? A ako môžem tento problém odstrániť? Ďakujem K.Krista24.10.2015Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den,
měla jsem problémy s monitorem u svého notebooku, tak jsem ho dala kamarádovi na opravu. Ten zjistil, že je zapotřebí nový LVDS kabel, ale nemůže ho nikde sehnat, a co jsem tak na internetu koukala, tak vážně kde nic, tu nic.
Proto jsem se chtěla zeptat, zda by tu někdo nevěděl, kde bych ho mohla koupit.
Předem moc děkuji za snahu.
Míša
Ahoj, mám ofocenou knížku v pdf dokumentu, z kterého nejde vykopírovávat text. Existuje nějaký způsobe jak bych ho mohla provést? Ten text je totiž v angličtině a já bych si ho potřebovala nakopírovat do google překladače. Díky.Karla21.8.2012Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Po vložení DVD např.Chipu do mechaniky se mi automaticky nenačte program až po
kliknutí na ikonu mechaniky se objeví uvítací obraz.Pak po kliknutí na spustit mi poítač pípne a vše zmizí a nic. Nastavení mechaniky na spustit po vložení mám. DVD musim spouštět otevřenim souboru start.htm. Mám Win10. Děkuji za odpovědi.Vladimír Čadek7.11.2018Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Mám uloženu spoustu fotografií na WhatsApp a chtěl bych si je stáhnout do PC. V mobilu mám Android.
Jak to provést?Vladokovar8.3.2017Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Dobrý den po zapnutí PC se mi objeví Seznam desktop process is already running under pid (číslo). Máte s tím nějaké zkušenosti?Nikol18.4.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Mám Windows 8.1 ,co se stane,když si stáhnu windows 10,bude všechno běžet normálně jako předtím e -maili,seznam.cz,Skype a zůstanou zachovany data,ktere mám v počítači, PORĎTEDrabík10.2.2019Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Můžete mi prosím doporučit nějaký program, který umí sám vypnout PC? Potřeboval bych aby se počítač vyplnul sám vždy pod dvou hodinách od přihlášení. DěkujiKarel9.8.2012Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Při spuštění některých aplikací se mi 5x po sobě zobrazí dialogové okno s různým popisem a číslem, ale stejnou koncovkou.
Jak to mohu řešit?
355..\..UTIL\reg\regWithoutKeyname.cpp
Obrázky uložené v počítači se při použití do Sbazaru a Aukra samovolně otáčí na bok. Jak tomu zabránit ?Evamarie21.4.2016Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
Dobrý den,
koupil jsem notebook, který nešel koupit bez OS, koupil jsem ho proti své vůli s Windows 10 což značně nafouklo výslednou částku, protože žádný výrobce ani prodejce nenabízí žádný notebook s podobnými parametry bez OS nebo s jiným OS. Samozřejmě že ten šmejd šmírácký pomalý odporný Windows 10 nechci a dám si tam jiný systém který legálně mám.
Napadlo mě, když už jsem za ten Windows 10 proti své vůli legálně zaplatil a legálně ho koupil (za ohromné nekřesťanské peníze), tak že mám přece podle zákona právo ho komukoliv úplně legálně prodat (nebo darovat nebo jinak předat) stejně jako jakékoliv jiné zboží které si koupím (třeba auto, boty, bundu, pračku, myčku, ... prostě cokoliv) pokud si nenechám žádnou kopii, což nenechám (proč si taky nechávat takový šmejd), tak je to plně legální.
Stejně tak podle zákona mám právo jednu zakoupenou instalaci Windowsu 10 legálně mít a provozovat v jeden čas na jednom kterémkoliv počítači, to je taky plně legální, jen jednu instalaci nesmím mít nainstalovanou na více počítačích v jeden čas. Stejně tak mám právo si podle zákona legálně vytvořit pro osobní potřebu záložní kopii, například když ten šmejd Windows 10 spadne, což se nestává zrovna ojediněle ale naopak. Recovery oddíl mi jen užírá cenné potřebné místo na harddisku.
Problém ale je, že notebook + Windows 10 jsem koupil tak, že Windows 10 byl v notebooku už předinstalovaný, nebyla přibalena vůbec žádná instalační CD ani DVD ani žádná jiná média. Dokonce jsem nikde nedostal ani licenční klíč (neboli sériové číslo), který bývá standardně s legálními Windows dodáván.
Prosím poraďte, jak dostat přeinstalovaný Windows 10 z notebooku na jakékoliv výměnné médium, abych mohl legálně uplatnit svoje práva. K nelegálním činům (jako napčíklad nelegální kopírování Windows 10) se v žádném případě nechystám, to bych si Windows 10 přece stáhl někde z netu a nepsal bych sem. I když je Windows 10 totální odpad, tak přece jen je škoda se ho jen tak bez užitku zbavit, zvlášť když stál takové velké nekřesťanské peníze.Luboš19.1.2017Zobrazit odpovědi (0)Odpovědět
Mám W10 a najednou prý mám starý prohlížeč fotografií. Prosím poraďte kde najít nejnovější ke stažení.
Děkuji Mirekklamirek2.5.2016Zobrazit odpovědi (1)Odpovědět
Dobrý den,
mám doma web kameru od labtecu ale nevím jak ji spustit. Nainstaloval jsem všechny aktualizace systémů ale pořád mi to nejde, píše mi to, že hardware nemá ovladač. Asi moje kamera nepodporuje Plug and Play. Co s tím mám tedy dělat ?leandray13.11.2015Zobrazit odpovědi (2)Odpovědět
LDPlayer: čeština
Angličtina jako jazyk emulátoru mi nevadí.Potřebujei ale v emulovanem mobilu nastavit jazyk na češtinu.
Jde to nějak?
Je k mání nějaký doplněk, který to umožní? Pavel Juránek 2.6.2022 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Youtube Movie Maker: MP4 karaoke
Zdravím, poraďte mi prosím nejaký program, kde by sa dalo urobiť MP4 karaoke text aj s akordami do hudby. jozef 28.8.2018 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWindows 10 Technical Preview: Win 10 Ikony na pracovnej ploche
Dobrý deň, Mám problém s win 10. Po každej aktualizácii mi zmiznú ikony z pracovnej plochy. Ako ich viem vrátiť späť? A ako môžem tento problém odstrániť? Ďakujem K. Krista 24.10.2015 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětUtility: LVDS kabel MSI FX600
Dobrý den,měla jsem problémy s monitorem u svého notebooku, tak jsem ho dala kamarádovi na opravu. Ten zjistil, že je zapotřebí nový LVDS kabel, ale nemůže ho nikde sehnat, a co jsem tak na internetu koukala, tak vážně kde nic, tu nic.
Proto jsem se chtěla zeptat, zda by tu někdo nevěděl, kde bych ho mohla koupit.
Předem moc děkuji za snahu.
Míša
MSI FX600
244CS
MS16GXSZ1A0527050184
K193024016V0300A22008340 mischa 29.6.2015 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Utility: Kopírování z PDF dokumentu
Ahoj, mám ofocenou knížku v pdf dokumentu, z kterého nejde vykopírovávat text. Existuje nějaký způsobe jak bych ho mohla provést? Ten text je totiž v angličtině a já bych si ho potřebovala nakopírovat do google překladače. Díky. Karla 21.8.2012 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětUtility: autom.spouštění DVD
Po vložení DVD např.Chipu do mechaniky se mi automaticky nenačte program až pokliknutí na ikonu mechaniky se objeví uvítací obraz.Pak po kliknutí na spustit mi poítač pípne a vše zmizí a nic. Nastavení mechaniky na spustit po vložení mám. DVD musim spouštět otevřenim souboru start.htm. Mám Win10. Děkuji za odpovědi. Vladimír Čadek 7.11.2018 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Whatsapp Viewer: Fotografie z WhatsApp
Mám uloženu spoustu fotografií na WhatsApp a chtěl bych si je stáhnout do PC. V mobilu mám Android.Jak to provést? Vladokovar 8.3.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Utility: seznam desktop
Dobrý den po zapnutí PC se mi objeví Seznam desktop process is already running under pid (číslo). Máte s tím nějaké zkušenosti? Nikol 18.4.2016 Zobrazit odpovědi (1) OdpovědětWindows Repair: Otázka
Lze program spustit bez startu systému? (z důvodu chyby nejde windows zapnout) Steve Mgst 8.4.2023 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWebshare: Nová verze aplikace!
Stahujte nový Webshare klient zde: https://client.webshare.cz Delete 2.10.2018 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětWindows 10: Widows 10
Mám Windows 8.1 ,co se stane,když si stáhnu windows 10,bude všechno běžet normálně jako předtím e -maili,seznam.cz,Skype a zůstanou zachovany data,ktere mám v počítači, PORĎTE Drabík 10.2.2019 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětUtility: novy e-mail
Dobrý den ,nejde mi vytvořit nový e-mail na seznam,nebo email,na centrum mi to jde,jaky je problem? Jana 4.7.2015 Zobrazit odpovědi (0) OdpovědětUtility: Vypnutí PC
Můžete mi prosím doporučit nějaký program, který umí sám vypnout PC? Potřeboval bych aby se počítač vyplnul sám vždy pod dvou hodinách od přihlášení. Děkuji Karel 9.8.2012 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětUtility: Chyba RegWithoutKeyname.cpp
Při spuštění některých aplikací se mi 5x po sobě zobrazí dialogové okno s různým popisem a číslem, ale stejnou koncovkou.Jak to mohu řešit?
355..\..UTIL\reg\regWithoutKeyname.cpp
49….cpp
234.…cpp
65….cpp
86….cpp T.Kilian 23.8.2013 Zobrazit odpovědi (2) Odpovědět
Utility: Otočení fotek pro Sbazar
Obrázky uložené v počítači se při použití do Sbazaru a Aukra samovolně otáčí na bok. Jak tomu zabránit ? Evamarie 21.4.2016 Zobrazit odpovědi (2) OdpovědětUtility: Předinstalovaný Windows 10
Dobrý den,koupil jsem notebook, který nešel koupit bez OS, koupil jsem ho proti své vůli s Windows 10 což značně nafouklo výslednou částku, protože žádný výrobce ani prodejce nenabízí žádný notebook s podobnými parametry bez OS nebo s jiným OS. Samozřejmě že ten šmejd šmírácký pomalý odporný Windows 10 nechci a dám si tam jiný systém který legálně mám.
Napadlo mě, když už jsem za ten Windows 10 proti své vůli legálně zaplatil a legálně ho koupil (za ohromné nekřesťanské peníze), tak že mám přece podle zákona právo ho komukoliv úplně legálně prodat (nebo darovat nebo jinak předat) stejně jako jakékoliv jiné zboží které si koupím (třeba auto, boty, bundu, pračku, myčku, ... prostě cokoliv) pokud si nenechám žádnou kopii, což nenechám (proč si taky nechávat takový šmejd), tak je to plně legální.
Stejně tak podle zákona mám právo jednu zakoupenou instalaci Windowsu 10 legálně mít a provozovat v jeden čas na jednom kterémkoliv počítači, to je taky plně legální, jen jednu instalaci nesmím mít nainstalovanou na více počítačích v jeden čas. Stejně tak mám právo si podle zákona legálně vytvořit pro osobní potřebu záložní kopii, například když ten šmejd Windows 10 spadne, což se nestává zrovna ojediněle ale naopak. Recovery oddíl mi jen užírá cenné potřebné místo na harddisku.
Problém ale je, že notebook + Windows 10 jsem koupil tak, že Windows 10 byl v notebooku už předinstalovaný, nebyla přibalena vůbec žádná instalační CD ani DVD ani žádná jiná média. Dokonce jsem nikde nedostal ani licenční klíč (neboli sériové číslo), který bývá standardně s legálními Windows dodáván.
Prosím poraďte, jak dostat přeinstalovaný Windows 10 z notebooku na jakékoliv výměnné médium, abych mohl legálně uplatnit svoje práva. K nelegálním činům (jako napčíklad nelegální kopírování Windows 10) se v žádném případě nechystám, to bych si Windows 10 přece stáhl někde z netu a nepsal bych sem. I když je Windows 10 totální odpad, tak přece jen je škoda se ho jen tak bez užitku zbavit, zvlášť když stál takové velké nekřesťanské peníze. Luboš 19.1.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
Utility: Error 177-199-061
Dobrý den,Na notebooku mi naskočil error 177-199-061. Prosím o radu co s tím.
Dekuji Barbora 3.10.2016 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Utility: Prohlížeč fotografií
Mám W10 a najednou prý mám starý prohlížeč fotografií. Prosím poraďte kde najít nejnovější ke stažení.Děkuji Mirek klamirek 2.5.2016 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
Utility: Webkamera zase problém
Dobrý den,mám doma web kameru od labtecu ale nevím jak ji spustit. Nainstaloval jsem všechny aktualizace systémů ale pořád mi to nejde, píše mi to, že hardware nemá ovladač. Asi moje kamera nepodporuje Plug and Play. Co s tím mám tedy dělat ? leandray 13.11.2015 Zobrazit odpovědi (2) Odpovědět
Utility: Pád windowsu
Někdy bych potřeboval schválně shodit windows.nevíte jak udělat ? leandray 28.11.2015 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět