stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6399

Darkorbit

Verze 1.0

Darkorbit

81 %

Online dobrodružství ve vzdálené galaxii

Vesmír – nikdo neví, jak velký je a jestli vůbec má nějakou hranici. Víme jen, že toho spoustu skrývá. Uběhla už spousta let od té doby, co lidé poprvé vzhlédli ke hvězdám a přemýšleli, co vše tam nahoře mohou najít. S postupem času se rozvinula i lidská fantazie, která už má jistou představu o tom, jak to ve vesmíru bude vypadat v budoucnu. Můžete se na to podívat v této hře.

Stanete se pilotem malé vesmírné lodi, která je však vybavena nebezpečnými zbraněmi. Vesmír je ovládán třemi těžařskými společnostmi a vy si musíte vybrat, ke které se přidáte. Vy se poté bude snažit, aby váš zaměstnavatel získal co největší moc. Budete brouzdat vesmírem, který je plný překvapení a tajemných míst. V různých částech vesmíru můžete narazit na krabice, ve kterých se skrývají užitečné předměty nebo suroviny.  Vydáte se skrze portály, které vám umožní rychlejší cestování, a zúčastníte se řady soubojů.

Bojovat budete proti nepřátelům řízeným počítačem, ale může se vám stát, že narazíte i na dalšího hráče, který je rozhodnut vás zničit. Je moudré se ze začátku držet v bezpečných oblastech, abyste na někoho takového nenarazili. K dispozici máte široký arzenál zbraní a vylepšení.

Je pro vás připravena spousta úkolů, za jejíchž splnění získáte zkušenosti a budete odměnění univerzálním platidlem – kredity. Ovládání vesmírné lodi je velmi intuitivní, tudíž nebudete mít problémy s manévrováním při boji.

Dark Orbit je velmi chytlavá vesmírná střílečka, ve které na vás čeká spousta dobrodružství a zábavy. Na nic tedy neváhejte a usedněte do kokpitu své vesmírné lodi.

DarkorbitÚprava vesmírné lodi

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Online vesmírná střílečka
  • Spousta úkolů
  • Souboje s ostatními hráči

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Gladiatus

Gladiatus

Red Crucible 2

Red Crucible 2

Stardoll

Stardoll

DragonFable

DragonFable

Bella Sara

Bella Sara

Hockey Arena

Hockey Arena

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 1 1 5 4 b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Darkorbit

Darkorbit

Úprava vesmírné lodi

Úprava vesmírné lodi

Vesmírná střílečka

Vesmírná střílečka

Sci-fi hra

Sci-fi hra

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 3 7 4 3 5  :
 
Nadpis:
Text: