stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6397

My Little Farmies

Verze 1.0

My Little Farmies

83 %

Vyzkoušejte si středověký život na venkově

Představte si malebnou krajinu, kde se prohánějí zvířata a v dáli se točí mlýnská kola. Na polích zraje oves a všude je čerstvý vzduch. Zní to sice idylicky, ale za tím vším je spousta těžké práce a potu. V této hře si vyzkoušíte, jak náročná je péče o vlastní hospodářství.

Budete se snažit o to, aby vaše společenství vzkvétalo co nejrychleji. Postavíte nové sídliště a obchody, přilákáte nové řemeslníky a budete chovat zvířata. Takový život není zrovna nejjednodušší. Začnete s malým polem žita, ale později si sami můžete zvolit, co budete pěstovat.

Vaší farmu budete mít zcela pod kontrolou. Vy budete řídit, kde se budou chovat zvířata a kde budou pole. Ze získaných surovin můžete vyrábět další produkty, které vám vydělají více peněz. Nechybí možnost obchodu s ostatními hráči.  Také se však o všechno budete muset starat. Budete sadit, sklízet, krmit a rozvíjet farmu.

Pokud získáte dost peněz, tak můžete svou vesnici vyzdobit různými dekoracemi. Ty neslouží pouze k tomu, aby lahodily vašemu oku, ale také nalákají do vesnice více návštěvníků. Ti na vás někdy budou mít požadavky, za jejichž splnění získáte spoustu dalších peněz a zkušeností.

Vše je zasazeno do středověkého prostředí, kde budete muset ke své práci používat ty nejprimitivnější nástroje. Sami si můžete vyzkoušet, jaký tento způsob života je.

My Little FarmiesProduktivní farma

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Farmářská hra
  • Různé úkoly
  • Správa hospodářství

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

GoodGame Big Farm

GoodGame Big Farm

11 Legends

11 Legends

DragonFable

DragonFable

Sníh je fajn

Sníh je fajn

Latefight

Latefight

Zelené impérium

Zelené impérium

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 2 0 8 f 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
My Little Farmies

My Little Farmies

Produktivní farma

Produktivní farma

Starost o hospodářství

Starost o hospodářství

Simulace středověké vesnice

Simulace středověké vesnice

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c 8 7 1 6 9  :
 
Nadpis:
Text: