stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8629
  • Uživatelů: 6462

Divoké kmeny

Verze 1.0

Divoké kmeny

93 %

Strategická hra z období středověku

Středověk byl velmi krutým obdobím v dějinách lidstva. Zapomeňte na idylické projížďky na koni. Všude zuří krvavé bitvy a nikdo vám nic nedaruje. Vy se stanete vůdcem jednoho z mnoha kmenů, který bojuje o přežití. Bez vašeho vedení to však půjde velmi těžko.

Členové vašeho kmene už postavili malinkou vesnici, ale neví, co dělat dál. Teď přijde chvíle, kdy budou otestovány vaše vůdcovské schopnosti. Existuje spousta způsobů, jak můžete své obyvatele vést k bohatství a prosperitě. Dobrým začátkem je stavění budov a vylepšování těch stávajících.

Jestliže chcete vytvořit soběstačnou vesnici, tak ji budete muset zásobit všemi surovinami, a zároveň musíte být schopni vycvičit silnou armádu, která odrazí útoky nepřátel. Nejenže budete terčem mnoha útoků, ale i vy se můžete vydat na zteč a zkusit ukrást z okolních vesnic drahocenné suroviny. K tomu využijete řadu jednotek, mezi kterými naleznete šermíře, kopiníky, lučištníky, jezdce na koni, bojové stroje a spoustu dalších.

 Svět je velmi nebezpečný a krutý a je velmi nepříjemné, když proti němu musíte stát sám. Naštěstí není tak těžké se zapojit do aliance, která vám ve vašem boji pomůže, aspoň tedy za předpokladu, že i vy pomůžete ostatním. Kromě vojenské pomoci si navzájem můžete posílat suroviny a obchodovat.

Cílem každého vůdce je vydobytí co nejváženější pozice mezi ostatními. Ve hře divoké kmeny to však není vůbec jednoduché. Je zcela na vás, jak budete svůj kmen řídit. Podaří se vám získat co největší moc?

Divoké kmenyKruté začátky

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Strategie z období středověku
  • Spousta jednotek a budov
  • Nelítostné souboje a bitvy

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Monsters Game

Monsters Game

My Little Farmies

My Little Farmies

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

The Soldiers

The Soldiers

Seafight

Seafight

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d d 9 c 2 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Divoké kmeny

Divoké kmeny

Kruté začátky

Kruté začátky

Různé druhy budov

Různé druhy budov

Bojové jednotky

Bojové jednotky

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 c 7 6 1 b  :
 
Nadpis:
Text: