stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8591
  • Uživatelů: 6451

Gladiatus

Verze 1.0

Gladiatus

76 %

Staňte se gladiátorem

Již starověcí Římané se bavili pohledem na souboje neohrožených gladiátorů. V aréně proti sobě mnohdy stáli otroci a zločinci, ale i mezi bojovníky se našli takoví, co svou práci brali velmi profesionálně. V této hře se stanete jedním z nich.

Vaše začátky nebudou vůbec jednoduché. Budete mít jenom malinkou hromádku peněz. Ty můžete využít na nákup vybavení nebo k tréninku. Abyste hned nezbankrotovali, tak můžete kdykoliv zažádat o práci ve stájích, která sice není příliš zábavná, ale zaručeně si vyděláte.

Denním chlebem každého gladiátora jsou souboje v aréně. Budete moct vyzvat jakéhokoliv hráče, který je zhruba na stejné úrovni jako vy. Pokud jste odvážní a nebojíte se vyzvat mnohem udatnějšího a slavnějšího protivníka, tak budete muset uplatit organizátora soubojů.

Jako chrabrý gladiátor můžete také plnit různé úkoly. Ty vám budou zadány v hospodě. Navštívit můžete také tržiště, kováře nebo budovu, kde probíhají aukce. Předměty do aukce vkládají samotní hráči a můžete se k nim přidat i vy. Ve městě také nakoupíte novou výbavu nebo si můžete nechat vylepšit tu stávající.

Další dobrodružství můžete zažít na nebezpečných výpravách. Na nich se zúčastníte řady krvavých soubojů, a pokud se vám podaří všechny nepřátele pobít, tak získáte nemalou peněžitou odměnu a drahocenné zkušenosti.

Jde o hru se zajímavým konceptem. Budete dělat vše pro to, abyste získali co největší slávu a uznání. Tento úkol však vůbec nebude jednoduchý. Dokážete se poprat se všemi nástrahami, které na gladiátora číhají?

GladiatusGladiátorské souboje

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Gladiátorské souboje s ostatními hráči
  • Různé výpravy a úkoly
  • Povedená grafika

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

GoodGame Disco

GoodGame Disco

Steel Legions

Steel Legions

PowerPlay Manager

PowerPlay Manager

GoalUnited 2013

GoalUnited 2013

The Soldiers

The Soldiers

My Free Farm

My Free Farm

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 1 0 3 f e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Gladiatus

Gladiatus

Gladiátorské souboje

Gladiátorské souboje

Dobrodružné výpravy

Dobrodružné výpravy

Různé zbraně a výbava

Různé zbraně a výbava

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 0 7 0 8 5  :
 
Nadpis:
Text: