stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9221
  • Uživatelů: 6542

Gladiatus

76 %

Staňte se gladiátorem

Již starověcí Římané se bavili pohledem na souboje neohrožených gladiátorů. V aréně proti sobě mnohdy stáli otroci a zločinci, ale i mezi bojovníky se našli takoví, co svou práci brali velmi profesionálně. V této hře se stanete jedním z nich.

Vaše začátky nebudou vůbec jednoduché. Budete mít jenom malinkou hromádku peněz. Ty můžete využít na nákup vybavení nebo k tréninku. Abyste hned nezbankrotovali, tak můžete kdykoliv zažádat o práci ve stájích, která sice není příliš zábavná, ale zaručeně si vyděláte.

Denním chlebem každého gladiátora jsou souboje v aréně. Budete moct vyzvat jakéhokoliv hráče, který je zhruba na stejné úrovni jako vy. Pokud jste odvážní a nebojíte se vyzvat mnohem udatnějšího a slavnějšího protivníka, tak budete muset uplatit organizátora soubojů.

Jako chrabrý gladiátor můžete také plnit různé úkoly. Ty vám budou zadány v hospodě. Navštívit můžete také tržiště, kováře nebo budovu, kde probíhají aukce. Předměty do aukce vkládají samotní hráči a můžete se k nim přidat i vy. Ve městě také nakoupíte novou výbavu nebo si můžete nechat vylepšit tu stávající.

Další dobrodružství můžete zažít na nebezpečných výpravách. Na nich se zúčastníte řady krvavých soubojů, a pokud se vám podaří všechny nepřátele pobít, tak získáte nemalou peněžitou odměnu a drahocenné zkušenosti.

Jde o hru se zajímavým konceptem. Budete dělat vše pro to, abyste získali co největší slávu a uznání. Tento úkol však vůbec nebude jednoduchý. Dokážete se poprat se všemi nástrahami, které na gladiátora číhají?

GladiatusGladiátorské souboje

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Gladiátorské souboje s ostatními hráči
  • Různé výpravy a úkoly
  • Povedená grafika

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online

Steel Legions

Steel Legions

Krmení zvířat

Krmení zvířat

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

GoodGame Empire

GoodGame Empire

Howrse

Howrse

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 d c 2 4 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Gladiatus

Gladiatus

Gladiátorské souboje

Gladiátorské souboje

Dobrodružné výpravy

Dobrodružné výpravy

Různé zbraně a výbava

Různé zbraně a výbava

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 e c 0 e e  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce