stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6398

My Free Zoo

Verze 1.0

My Free Zoo

84 %

Postavte a spravujte vlastní ZOO

Kdo by neznal zoologické zahrady? Místa, kde lidé shlukují zvířata a chodí se na ně dívat, jsou velmi populární a mají dlouholetou historii. Byly zakládaný již dávnými panovníky a jsou stále velmi oblíbené. V této hře si vyzkoušíte, jaké je vedení takového místa. Zažijete spoustu nečekaných situací a hlavně se budete dobře bavit.

Jedná malá zapadlá zoo je na pokraji krachu. Vše je v dezolátním stavu a hrozí nebezpečí, že bude překrásný pozemek prodán. To co kdysi bylo populární destinací, se může stát škaredým parkovištěm. Vy tomu musíte zabránit a vrátit zoologické zahradě její dávno zapomenutou slávu. Podaří se vám to?

K dispozici máte spoustu místa a málo peněz. S takovými podmínkami se budete muset poprat a začít stavět zoo, která naláká co nejvíc návštěvníků. Budete konstruovat ohrady, stánky a dekorace. Z počátku máte k dispozici pouze několik zvířat a pár budov, ale s postupem času budete získávat nové možnosti a vylepšení.

Provoz takové zoo stojí obrovské množství prostředků. Peníze vám do klína samy nespadnou a vše je strašně drahé. Musíte proto myslet do budoucna a mít koncept zoo dobře promyšlený. Budovy musíte stavět prozíravě a tak, aby vám zoo vynášela.

Není to však vaše jediná starost. Zvířata potřebují péči, prostředí musí být upravené a návštěvníci se k vám potřebují nějak dostat. Tyto záležitosti můžete mít pod palcem vy, ale také je možné si na to všechno najmout zaměstnance.

Čeká na vás řada úkolů, které značně urychlí rozvoj vaší zoologické zahrady. Jde o velmi chytlavou a návykovou hru, která vás jen tak nepustí.

My Free ZooVedení zoo

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Správa zoologické zahrady
  • Hra se zvířaty
  • Spousta úkolů
  • Postupné získávání vylepšení

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Vtipy z Pískoviště

Vtipy z Pískoviště

The Crims

The Crims

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

GoodGame Big Farm

GoodGame Big Farm

Forge of Empires

Forge of Empires

Travian

Travian

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 d 9 b d 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
My Free Zoo

My Free Zoo

Vedení zoo

Vedení zoo

Spousta zvířat

Spousta zvířat

Zajímavé ohrady

Zajímavé ohrady

Pěkná zoologická zahrada

Pěkná zoologická zahrada

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c 5 1 e 1 9  :
 
Nadpis:
Text: