stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8455
  • Uživatelů: 6407

SoccerStar

Verze 1.0

SoccerStar

76 %

Kariéra profesionálního fotbalisty

Fotbal je v našich krajích nesmírně populární sport, který provozují i ti nejmenší. Vyžaduje fyzickou sílu, ale také techniku a správnou mentalitu. V této hře si vyzkoušíte život profesionálního fotbalisty. Projdete si všemi fázemi jeho kariéry a budete se snažit dostat až na vrchol.

Stát se fotbalovou hvězdou stojí spoustu úsilí a dřiny a ta nemine ani vás. První si vytvoříte svého vlastního fotbalistu, přičemž zvolíte i jeho pozici. Můžete hrát jako útočník, záložník, obránce, ale také můžete střežit bránu v roli gólmana. Poté se vydáte na tréninkové hřiště, kde budete vylepšovat své dovednosti a schopnosti. Žádný učený z nebe nepadá a ať už máte sebevětší talent, tak vám trénink zabere spoustu času.

Pak už jen stačí mezi ostatními hráči najít vhodné spoluhráče, se kterými sestavíte neporazitelnou jedenáctku, a být připraven zúročit svou tvrdou práci. Můžete do klubu vstoupit nebo si založit svůj vlastní. Fotbal, ale není celý váš život. Než se stanete světoznámou hvězdou, tak budete muset z něčeho žít a peníze se na zemi neválejí. Jestliže si je vyděláte, tak si můžete nakoupit nové vybavení, vylepšit stadion nebo přivést do svého klubu zkušeného trenéra.

Vliv na vaše výkony má také vaše výbava. Dobře si tedy rozhodněte, co si na sebe oblečete. Pro fotbalistu je důležitá i výživa a odpočinek a to všechno budete mít pod kontrolou. Musíte svou hvězdu připravit na dlouhá utkání a vyčerpávající tréninky.

SocerStar nabízí několik lig, ve kterých můžete zápolit. Pokud budete úspěšní, tak se propracujete až do té nejvyšší, kde na vás čekají ti nejzkušenější soupeři. Jde o velmi propracovanou hru, která potěší nejen fotbalové fanoušky.

SoccerStarNekonvenční trénink

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Staňte se fotbalovou hvězdou
  • Interakce s ostatními hráči
  • Důmyslný systém lig

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Tanoth

Tanoth

GoodGame Poker

GoodGame Poker

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Adventní DějePIC!

Adventní DějePIC!

Lady Popular

Lady Popular

Nemexia

Nemexia

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e 5 4 7 0 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
SoccerStar

SoccerStar

Nekonvenční trénink

Nekonvenční trénink

Tvrdá dřina

Tvrdá dřina

Dech beroucí zápasy

Dech beroucí zápasy

Hráčské dovednosti

Hráčské dovednosti

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  3 c 2 0 7 1  :
 
Nadpis:
Text: