stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9715
 • Uživatelů: 6601

Zaklínač

93 %

Úžasné RPG dle knižních příběhů o Zaklínači

Ve světě čtenářů fantasy příběhů je jméno Andrzej Sapkowski skutečný pojem. Jedná se totiž o spisovatele, který na světlo světa přivedl mimo mnoha jiných postavu zaklínače Geralta. Hlavně o něm pak stejnojmenná hra Zaklínač.

Zaklínač je sice ve své podstatě lidská bytost, ale natolik pozměněná, že má už s obyčejným člověkem pramálo společného. Každý budoucí zaklínač se totiž musí na své povolání dlouze připravovat. Již od útlého věku je trénován, aby se stal mistrem boje s nejrůznějšími zbraněmi. Mimo náročného tréninku je jeho tělo mutováno šílenými lektvary, které jej zocelí a hlavně mu přidá speciální schopnosti. Následně pak vidí ve tmě, dokáže být neskutečně rychlý a má daleko lepší fyzickou kondici. Jakmile takový „člověk“ složí zaklínačské zkoušky, vydá se do světa, aby vykonával své řemeslo. To spočívá v likvidování nebezpečných stvůr, které škodí nebo ubližují lidem – strigy, bazilišci, jedovaté stonožky a další.

Ve hře je dbáno na celkem detailní sledování knižního příběhu, takže se v něm hráč dočká přesně těchto náročných úkolů. Mimo to se bude muset vypořádat i s množstvím lidských protivníků, kteří budou usilovat o jeho život. Velkou zajímavostí hry je pak skutečnost, že se hráč během jejího průběhu musí rozhodnout pro některé ze dvojice úplně odlišných postojů, případně činů. Tím jde hra úplně jiným směrem a záleží jen na hráči, jaký bude.

Pohled na hru je hráči umožněn několika způsoby. Klasický pohled první osoby, velmi oblíbený pohled třetí osoby a nakonec speciální pohled, který kombinuje předchozí zmíněné. Hráč tak dění sleduje zpoza Geraltova ramene.

V rámci výbavy a ovládání je hra na skutečn vynikající úrovni. Každý zaklínač disponuje dvěma meči. Železný slouží k boji s nemagickými stvořeními – nejčastěji lidmi. Stříbrný je pak pro opravdu náročné souboje, kde to jiskří magickými útoky a mocnou energií. Souboje jsou hlavní devizou hry, proto si jich hráč užije až do sytosti. Díky tomu, že jsou skutečně dobře zpracované, to bude úchvatná zábava.

Důležitou součástí hry je potom práce s lektvary a magií. Zaklínač je sice hlavně bojovník, ale musí mít vědomosti i o magii a hlavně lektvarech, které používá na povzbuzení a léčení. Spousta nebezpečných netvorů je totiž často jedovatá a to smrtelně.

Zaklínač je skvěle zpracovaná hra s vynikajícím příběhem a podařeným soubojovým systémem.

ZaklínačPřebal české extended edice

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Příběh na motivy knihy
 • Výborný soubojový systém
 • Zajímavý děj
 • Možnost činit důležitá rozhodnutí
 • Množství úkolů - questů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Elemental Heroes

Elemental Heroes

Mount & Blade: With Fire & Sword

Mount & Blade: With Fire & Sword

BELOW

BELOW

The Incredible Adventures of Van Helsing

The Incredible Adventures of Van Helsing

UnnyWorld

UnnyWorld

Dropzone

Dropzone

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 5 6 a b 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

Geralt
gold stargold stargold stargold stargold star
Geralt
Pro
 • Výborná grafika
 • Skvělá hratelnost
 • 2 meče jako v knize
 • Pěkný příběh
Proti
 • ---

Skvělá hra na motivy ještě lepší knížky! Kdo nečetl, o hodně přišel. Miluju zaklínače a ta hra se moc povedla"

8.10 14:50

 
 
 
Zaklínač

Zaklínač

Přebal české extended edice

Přebal české extended edice

Nepřátele si hráč nevybírá

Nepřátele si hráč nevybírá

Město

Město

Herní inventář

Herní inventář

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 f 2 4 3 d  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce