stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8741
 • Uživatelů: 6507

NBA 2K19

NBA 2K19

NBA 2K19

87 %

Kde se zastaví hranice možností při zpracování basketbalu?

V pořadí dvacátá část herní basketbalové série od 2K s názvem NBA 2K19 přichází s řadou novinek a už po pár hrách bude hráčům jasné, že tentokrát se laťka zvedla tak, že zkušení hráči budou mít obrovskou výhodu nad nováčky. Tvůrci totiž hru cílí na oddělení "zrna od plev", a tedy chtějí, aby se zkvalitnila hratelnost všem účastíkům a hráli s rovnocennými protihráči. Nejde tedy o typický sportovní simulátor, který by se očekával, ale o komplexní systém využívání hráčských zkušeností a schopností.

Novým systémem přímo na hrací ploše je Takeover - mechanika vylepšující dovednosti basketbalistů. Ikona svítí pod každým hráčem a v momentě, kdy se naplní, tak je konkrétní basketbalista na ploše schopný posunout své limity ještě výše. Celkově je ve hře 7 typů Takeover mechanik - obránci získají lepší schopnosti při bránění jeden proti jednomu, hráči střílející z dálky mají zvýšené šance trefit trojku, specialisté na nahrávky mají zlepšené vidění a najdou spoluhráče snadněji, specialisté na doskoky jsou pod košem ještě aktivnější apod . Systém je mimořádně zdařilý a po aktivaci může přinést potřebnou výhodu na palubovku.

Nutno dodat, že Takeover trvá při jednotlivých hráčích jen několik desítek sekund nebo pohybů. Na druhé straně je možné mít v tomto režimu i celý tým najednou. Pokud hráči konstantně podávají špatné výkony, při basketbalistech se zobrazí sněhová vločka indikující zhoršené sebevědomí, takže se hra může během chvíle změnit v noční můru, kdy ani trestný hod nebude samozřejmostí.

Výraznou změnou oproti předešlému, ofenzivně laděnému dílu série, je nalezení rovnováhy mezi útokem a obranou. Bránění již není tak jednoduché, ale vyžaduje dávku trpělivosti a pozorování protihráčů. Vylepšené možnosti přihrávek, pohybu a driblování tak dávají útočícím výhodu, pokud se druhý hráč nesoustředí na obranu. Zároveň však bránící hráči na ploše automaticky lépe dostupujou k hráčům a vyplňují prázdná místa na ploše, což vede k efektivnějšímu bránění. Útočníci si musí najít balanc mezi pohybem nohou, rukou a exekucí přihrávek či střel. Samotné střílení rovněž prošlo řadou změn a je více závislé na správném načasování.

NBA 2K19 nabízí staré i nové herní módy, mezi nimiž nechybí klasické Neighborhood, Kariéra nebo My Team.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz 
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD® Radeon™ HD 7770 1GB 
HDD: 80 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 64-bit
NBA 2K19Gólová oslava

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Vylepšená fyzika
 • Obtížnější pro začátečníky
 • Komplexnější herní systém
 • Načasování je základ
 • Staré i nové herní módy
 • Nový systém Takeover
 • Nezvyklé bránění
 • Náročnější střelba
 • Lepší pokrývání hráčů v prostoru

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

YetiSports 7 Free-Ride

YetiSports 7 Free-Ride

Pro Evolution Soccer 6

Pro Evolution Soccer 6

Supreme Snowboarding

Supreme Snowboarding

Trails of Ténéré

Trails of Ténéré

Pro Evolution Soccer 2012

Pro Evolution Soccer 2012

YetiSports 2 Pingu Throw

YetiSports 2 Pingu Throw

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f f 8 4 a 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
NBA 2K19

NBA 2K19

Gólová oslava

Gólová oslava

Tvorba postavy

Tvorba postavy

Moje liga

Moje liga

Výroční edice

Výroční edice

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 9 a d 0 2  :
 
Nadpis:
Text: