stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8419
  • Uživatelů: 6357

CD Man

84 %

Zábava ve stylu Pac-Mana

Pac-Man je neuvěřitelná herní stálice, která najde své oblíbence i dnes. Ovšem v době vzniku Pac-Mana bylo jeho fanoušků naprosto neuvěřitelné množství. Hra zaznamenala nepředstavitelný úspěch a stala se jasnou herní jedničkou. Ze slávy se snažily ukrojit i další hry, které více či méně styl Pac-Mana kopírovali. CD Man jej zkopíroval naprosto dokonale. Je ale nutno dodat, že přišel s inovativním grafickým zpracováním a byl velmi důstojnou kopií, na rozdíl od jiných tragických pokusů.

Hru tedy vlastně ani není nutné představovat – herní princip byl totiž úplně zachován. Hráč ovládá postavičku, která se od Pac-Mana liší pouze lepším grafickým zpracováním. Na mapě musí posbírat všechny umístěné kuličky a musí se vyhnout všem dotírajícím nepřátelům. Pokud ovšem narazí na planoucí, svítící nebo hořící tečky a spolkne je, mění se v lovce a nepřátelům pak před smrtí nepomůže ani svěcená voda. Efekt je ovšem časově omezen.

V čem je CD Man lepší než Pac-man je grafické zpracování. A nejen jednotlivých postav a teček. Hlavním přínosem je využití pozadí, na kterém jsou umístěny grafické objekty, které zpříjemňují hru a dostávají tak hráče do různých prostředí. Ovšem je to jen logické, protože CD Man vyšel o několik let později a možnosti grafiky bylo na úplně jiné úrovni.

Pro správný chod hry CD Man budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

CD ManMapa vesmír

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Praktický klon Pac-Mana
  • Zajímavé bonusy
  • Graficky zpracované mapy

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Red Baron 2

Red Baron 2

Fish Fillets

Fish Fillets

Formula One Grand Prix

Formula One Grand Prix

7 dní a 7 nocí

7 dní a 7 nocí

Legend of Kyrandia

Legend of Kyrandia

Laser Light

Laser Light

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 3 0 3 1 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
CD Man

CD Man

Mapa vesmír

Mapa vesmír

Zahradní mapa

Zahradní mapa

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 6 f f 6 4  :
 
Nadpis:
Text: