stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Carrier Command: Gaea Mission

78 %

Akční vojenská strategie s úžasnou grafikou

Kdo z hráčů by neznal původně české vývojářské studio Bohemia Interactive. Jeho členové mají totiž „na svědomí“ takové herní skvosty jako Operace Flashpoint nebo Arma 2. CC: Gaea Mission je pak remakem velmi slavné a ve své době neskonale populární hry Carrier Command. V roce 1988 tato, již z velké části 3D, hra získávala nejrůznější ocenění – jak za samotné zpracování, tak jednotlivé její aspekty (velmi dobré bylo ovládání hry). Průměrné hodnocení hry se drželo přes úctyhodných 97 %.

Na rozdíl od svého vzoru disponuje CC: Gaea Mission velmi podařeným grafickým zpracováním. Již tak velké možnosti původního CC byly rozšířeny a hráč se tak má na co těšit.

Ve hře je hlavní hrdina nejvyšším důstojníkem a velitelem komplexního křížence mezi křižníkem a letadlovou lodí. Ten musí dle zadání dobývat na planetě Taurus její na suroviny bohaté ostrovy, které budou zároveň sloužit jako strategické základny. Je tedy jasné, že se příběh odehrává v daleké budoucnosti a mimo Zemi. Ta je nyní ovládána nepřátelskou frakcí Asian Pacific Alliance a United Earth Coalition se tak musí přestěhovat mimo svou původní planetu.

Křižník je symbolem budoucnosti a dokonalé technologie. Jedná se o multifunkční plavidlo, které mimo vlastních zbraní (rotační kulomety spolu s drony slouží k vlastní obraně, menší děla pak pro boj na blízko a rakety s dlouhým doletem pro ničení vzdálených, převážně statických cílů) disponuje mobilními zařízeními. Na palubě je ukotven průzkumný bezpilotní vrtulník, dále bojové stíhačky s kolmým startem - Manty a na bocích lodi jsou pak umístěna obojživelná vozidla Walrus. Ty mají velmi silné pancéřování, bohatou palebnou výbavu a opravdu dokonalou terénní dostupnost.

Hráč může během hry přepínat jak mezi vlastním pohledem, tak pohledem třetí osoby, ale hlavně může střídat stroje, které aktuálně ovládá. Přepínat tak lze mezi křižníkem, stíhačkou i bojovým vozidlem.

Carrier Command: Gaea Mission nabízí hráči široké herní možnosti, které jsou však limitovány špatnou umělou inteligencí. Ovládání je podařené a grafické zpracování působivé. Celkově se tak jedná o velmi kvalitní hru, která je navíc doprovázena skvělým hudebním soundtrackem.

Carrier Command: Gaea MissionKřižník - Carrier

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Úžasné možnosti
  • Skvělá grafika
  • Snadné ovládání
  • Vynikající hudba

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Ancient Rome

Ancient Rome

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

Element TD 2

Element TD 2

C&C: Twisted Insurrection

C&C: Twisted Insurrection

Rome: Total War

Rome: Total War

Lord of the Rings The Battle for Middle-Earth II

Lord of the Rings The Battle for Middle-Earth II

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 2 0 9 4 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Carrier Command: Gaea Mission

Carrier Command: Gaea Mission

Křižník - Carrier

Křižník - Carrier

Walrus - obojživelné vozidlo

Walrus - obojživelné vozidlo

Manta - bojový letoun

Manta - bojový letoun

Křižník z pohledu Manty

Křižník z pohledu Manty

Vlastní pohled

Vlastní pohled

Bez munice

Bez munice

Střelba z Walrusu

Střelba z Walrusu

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 2 5 0 c 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce