stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8712
  • Uživatelů: 6490

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

81 %

Ponořte se do dění největších bojových tažení druhé světové války

Nadšenci real-time vojenských strategií mohou jásat. Konečně totiž dorazil další díl skvělé herní série Sudden Strike s pořadovým číslem 4 (do počítání se nepočítá díl The Last Stand z roku 2010). Opět se podíváte do největšího vojenského konfliktu v dějinách, a tedy do období druhé světové války. Můžete si vyzkoušet kampaň za SSSR, Německo nebo Spojenců USA / Británie.

Jak to je v sérii zvykem, i nyní budete plnit mise, kterých bude něco přes 20. Jejich základ tak tvoří obrana důležitých pozic, útoky na strategická místa a pod. Podíváte se tak na vylodění v Normandii, na obléhání Stalingradu nebo bleskovou ofenzívu přes Ardeny. To vše se odehrává na výborně zpracovaných mapách, které místy až vyrážejí dech. No a když je obsadí realisticky zpracované jednotky (je jich dohromady více než 100 druhů a určitě budou přibývat další), tak je o skvělý herní zážitek postaráno.

Důraz se klade jako na pěchotní jednotky, tak i na těžkou techniku, dělostřelectvo, letectvo, tanky, polní brigády, mechanizované jednotky apod. Co je ale nové a výborně zpracované, jsou velitelé. Těch je celkem 9 (také předpokládáme nové postavy), přičemž všichni mají vlastní schopnosti, bonusy atd. O jednotky se je třeba pořádně starat, protože je na bojišti není mnoho a každá ztráta se tvrdě podepíše pod výsledek. Je sice možné si hru stopovat a přemýšlet o každém kroku dopředu, ale chyby se udělají prakticky vždy.

Kromě kampaně je možné hrát i multiplayer. Ten ale může přinést i negativní zážitky, protože je možné z her kdykoliv odejít. Studio Kite Games odvedlo v posledním zářezu série Sudden Strike skvělou práci, snad jen cenově mohla být hra přístupnější.

Sudden Strike 4Luftwaffe

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • 3 kampaně
  • 20 misí
  • Systém velitelů
  • 100 druhů jednotek
  • Krásně zpracované mapy
  • Málo jednotek na ploše
  • Dostačující umělá inteligence
  • Online hraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Age of Empires II HD

Age of Empires II HD

Sins of a Dark Age

Sins of a Dark Age

Age of Empires: Definitive Edition

Age of Empires: Definitive Edition

Element TD 2

Element TD 2

Supreme Commander

Supreme Commander

Total War: ARENA

Total War: ARENA

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f 1 6 5 b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Luftwaffe

Luftwaffe

Obrana mostu

Obrana mostu

Palba na cíl

Palba na cíl

Tiger vs britské vojenské síly

Tiger vs britské vojenské síly

Vylodění

Vylodění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 2 b 2 d 1  :
 
Nadpis:
Text: