stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Warzone 2100

93 %

Zachraňte lidskou rasu v legendární strategii

Warzone 2100 vás zavede do ne tak vzdálené budoucnosti, kde ale lidstvo stojí na pokraji vyhynutí. Nukleární katastrofa změnila svět tak, jak ho známe a rozdělila lidi na dvě rozdílné skupiny. Jedny se přidali k odboji a žijí si vlastním, kočovným a pirátským životem, zatímco druhá skupina vytvořila The Project, který spojuje lidi usilující o znovuobnovení civilizace.

Hra vás zavede do vzdálené Arizony a jejího okolí, kde jsou vytvořeny tři základny, mezi kterými se budete pohybovat. Technika ale výrazně pokročila a jednotky, budovy i nové technologie jsou tak z kategorie sci-fi. Vaším úkolem je těžit ropu a jiné suroviny, které jsou nezbytné pro chod společnosti. Vedle toho ale třeba stále hledat po zemi artefakty, které posunou pokrok vpřed a dovolí tak výzkum lepších technologií. Těch je možné vyzkoumat až něco přes 400 a je jen na vás, jakým směrem se pustíte.

Kampaň nabízí desítky hodin strávených při plnění misí, kde musíte útočit, bránit se, snažit se získat cenné artefakty, vyzkoumat jaderné hlavice nebo ochranné štíty do časového limitu, jinak se stane, že musíte misi opakovat. Některé mise jsou navíc na čas, který tyká rychleji, než se nadějete a musíte si pospíšit. Mezitím, jak se snažíte o přežití, jste se dozvěděli, že kontrolu nad systémy přebral Nexus, což je výtvor doktora Reeda a funguje podobně jako virus. Musíte tak zabránit katastrofě a se svými jednotkami dosáhnout vytoužené cíle. Kromě singleplayeru je možné hrát i online, stačí si jen najít hráčů.

Warzone 2100Základna

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Blízká apokalyptická budoucnost
  • Sbírání artefaktů
  • Výzkum nových technologií
  • Dobývání nových území
  • Komplexní strategie
  • Skvělá hratelnost

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Factorio

Factorio

Imperia Online

Imperia Online

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer

Faeria

Faeria

Great mahjong

Great mahjong

101 Ways to Die

101 Ways to Die

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c d a 9 2 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Warzone 2100

Warzone 2100

Základna

Základna

Základna v kopcích

Základna v kopcích

Mortar bombardování

Mortar bombardování

Obrovská armáda

Obrovská armáda

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 1 f c 3 1  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce