stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8599
  • Uživatelů: 6453

Inside

Verze 1.0

Inside

89 %

Temná a depresivní hororová plošinovka

Po úspěšné plošinovce Limbo od studia Playdead přišli tvůrci is novým, dosud neprobádaným světem malého chlapce ve hře Inside. Postava se ocitá ve světě inspirovaném románem "1984", kde jsou lidé zcela zbaveni práv, svobody slova a přemýšlení a stali se z nich chodící zombíci. Chlapec je jedním z posledních svobodných tvorů ve společnosti, a snaží se porazit vnitřních démonů, tak přežít v této, pro něj, nepochopitelné situaci.

Jako každá správná plošinovka, i zde je kladen důraz na běh, skákání a překonávání překážek, ale to všechno stojí na pozadí promyšleného a propracovaného světa s myšlenkou. Ty jsou většinou pochmurné, temné a apokalyptické a častokrát se dotýkají i zpochybňování existence, přemýšlení nad životními rozhodnutími a deprese.

Hráči se tak snaží prodírat nelehkým životem v elitami řízené společnosti, kde je neustále někdo sleduje a honí. Před zraky zvědavých očí musí skrývat v útrobách železných konstrukcí a budov, před běsnil psy zase musejí utíkat co nejdále. Velká část hry se odehrává i pod vodou, kde hráči s chlapcem volně plavou, případně se vozí v ponorce.

Originálním prvkem hry je ovládání lidí kolem pomocí myšlenek. Tyto bezduché chodící schránky tak mohou pomoci při řešení četných puzzle. Ty jsou, taktéž velmi svérázné, častokrát ulítlé, ale zároveň přímočaré a jednoduché. Namísto slov se hra zaměřila na vyprávění příběhu pomocí atmosféry, zvuků a pocitů. Inside má jednoduché ovládání, krásný příběh, úchvatně zpracované prostředí, originální obsah a přinese množství nezapomenutelných momentů. Mínusem je kratší herní doba, která se na jedno odehrání vejde pod 5 hodin.

InsideDepresivní počasí

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Temná plošinovka
  • Depresivní prostředí
  • Zamyšlení se nad existencí
  • Řešení jednoduchých puzzle
  • Originální obsah
  • Nádherně zpracované prostředí
  • Ovládání pro nenáročné
  • Kratší herní doba

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Tajemná písmena

Tajemná písmena

Zup! 5

Zup! 5

GRIS

GRIS

Mind Maze

Mind Maze

The Talos Principle

The Talos Principle

Putování za zvířaty

Putování za zvířaty

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 b 3 8 2 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Inside

Inside

Depresivní počasí

Depresivní počasí

Jde se do vody

Jde se do vody

Zombie

Zombie

Sám chlapec

Sám chlapec

Skrývání se před robotem

Skrývání se před robotem

Útěk

Útěk

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 3 5 c 4 f  :
 
Nadpis:
Text: