stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9631
  • Uživatelů: 6591

Co nám nabídne God of War: Ragnarok v příběhu a kdy vyjde?

Autor: Redakce  |   Publikováno: 23.6.2022 | Zobrazeno: 3839x

Skvělý první díl God of War odstartoval velkolepé akční dobrodružství s hlavní postavou, polobohem Kratosem. Vydavatelství Sony Santa Monica Studios je připraveno pokračovat v této herní sérii a už co chvíle k nám přijde pokračování v podání God of War: Ragnarok. Ragnarok eviduje již roční zpoždění, ale tvůrci nás ujišťují, že se naší božské cesty Midgardem dočkáme ještě letos. Hodně překvapení nás v Ragnaroku nečeká, což může i nemusí být dobře.

Stále zde uvidíme Kratose a jeho syna Atreuse, aby znovu narazili na prozkoumávání starověkých norských říší, kde najdou ještě silnější bohy a protivníky, kteří čekají na pomstu. Další informace a úniky nám byly odhaleny na zářijové akci PlayStation Showcase. Od té doby nám Sony toho nepředstavilo skoro nic na téma God of War a na internet se dostalo jen málo nových informací.

God of War: Ragnarok – známe datum vydání?

God of War: Ragnarok má všechny předpoklady stát se jednou z největších her, které v brzké době uvidíme na PS5. Vývoj Ragnaroku jako většinu her v těchto letech ovlivnila pandemie COVID-19 as tím, že autoři popsali hru God of War jako náročnou na vývoj, se nám vydání přeložilo z roku 2021 na 2022. Přičemž stále neznáme přesné datum vydání.

Sony Santa Monica Studios si stále stojí za slovem a potvrzují, že Ragnaroku se opravdu dočkáme ještě letos. Hra God of War před nedávnem oslavila čtyři roky od jejího vydání a mnoho lidí doufalo v nějaké úniky nebo záběry z nově připravované kultovní epizody. Bohužel se Cory Barlog a Sony Santa Monica Studios rozhodli, že nám na toto výročí nic neukážou.

Christopher Judge známý jako Kratosův představitel v září loňského roku na Twitteru poněkud odkryl zákulisí vydání God of War: Ragnarok a to hlavně důvod, proč bylo vydání Ragnaroku přeloženo na rok 2022. Přiznal, že odložení byla z části jeho vina kvůli operaci zad, kolena a výměně obou kyčlí.

Na jakých platformách bude God of War: Ragnarok k dispozici?

S naprostou jistotou můžeme říci, že God of War: se objeví na PlayStation 5 a rovněž i na PlayStation 4. Toto vše bylo potvrzeno na PlayStation Showcase ale bez žádných informací o rozdílech mezi verzemi. Na oficiální webové stránce God of War Ragnarok je uvedeno, že digitální a diskovou verzi hry na PS4 si bude možné upgradovat na digitální verzi pro PS5 za menší poplatek, který dosud nebyl uveden.

Sony není nejchytřejší s vydáváním jejich top her na počítače, což jsme mohli vidět na God of War, které se dostalo na počítače po skoro čtyřech letech od vydání. Momentálně bychom mohli říci, že je skoro jisté, že God of War: Ragnarok se dostane na PC stejně jako jeho starší sourozenec. Společnost Sony získala specialistu na porty počítačů Nixxes Software, který uvedl, že má v úmyslu do roku 2025 vydat polovinu ročních vydání PlayStation na PC a mobilní zařízení.

Co nás bude čekat v novém příběhu?

Jak jsme mohli v září vidět, naši hrdinové se vrátí do pěti let staršího období od prvního God of War. Sony oznámilo, že Atreus bude v tomto díle velmi zvědavý a jak je běžné pro mladé lidi bude chtít pochopit, kým je. Bude chtít ochránit svou rodinu a bude odhodlán připojit se do konfliktů ve všech devíti říších. Kratos se naopak bude snažit více chránit svého syna a ušetřit jej od krvavých lekcí, které zažil v God of War.

Proti komu se v novém God of War postavíme?

To, kdo bude naším hlavním záporákem, už trochu vyplývá z názvu, a ano, mysleli jste si správně, je jím Ragnarok. Kromě něj se zde však setkáme i s Thorem, má s Kratosem nevyřízené účty kvůli smrti jeho nevlastního bratra a synů. Po Thorově boku se nás bude pokoušet zabít i Freya, která je Kratosovou bývalou přítelkyní a nyní touží jen po pomstě poté, co Kratos zabil jejího syna.

Jaké budou nové bojové mechaniky?

Boj v God of War byl považován za jeden z nejlepších napříč všemi herními sériemi, což tvůrcům nahrálo do karet a je jasné, že tento systém a mechaniku uvidíme iv nadcházejícím vydání. Sony tvrdí, že bojové mechaniky budou ještě lepší než ty z God of War a čekat by nás měly i některé změny, které by měly naše souboje osvěžit, ale zároveň zanechat jejich originální strukturu, na kterou jsou hráči zvyklí.

Jedním z hlavních cílů Ragnaroku je donutit hráče dělat dobrá rozhodnutí během rychlého a intenzivního souboje. Kromě toho nás zde budou čekat známé tvrdé údery, které budeme moci již tradičně různě nakombinovat. Kratos s Atreusem se postaví silnějším protivníkům, na jaké byli zvyklí z prvního God of War a bude to prostě pořádná krvavá nálož. Kromě klasických bohů v Ragnaroku potkáme spoustu nových stvoření ze severské mytologie.

Konec God of War

Od vydavatelů Sony Santa Monica Studios jsme se toho o příběhu moc nedozvěděli, ale o čem nám prozradili trochu víc je to, jak to bude se sérií God of War. Oznámili, že Ragnarok bude pro Kratose jeho poslední výlet před důchodem. Cory Barlog řekl, že se se Sony Santa Monica rozhodli, že příběh nechtějí natahovat a bude rozdělen na dvě části. Kvůli tomuto asi nemůžeme čekat třetí hru z naší oblíbené herní série, kde s nejcoolovější postavou herní historie ničíme bohy a bytosti, které nechtějí, abychom se dožili zítřka. Tato informace může také co to napovědět o konci God of War: Ragnarok, ale nechme se překvapit.

Teď, když už víte vše potřebné o nově připravovaném God of War: Ragnarok, je čas si znovu stáhnout God of War a oprášit si paměť při tom, jak budete čekat na datum vydání.

Značky

Podobné články

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Jak propojit PS4 ovladač s PC a hrát novou FIFA 21?

Dota 2 vs. League of Legends

Dota 2 vs. League of Legends

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Bude FIFA 23 podporovat crossplay a společný obchod na všech platformách?

Bude FIFA 23 podporovat crossplay a společný obchod na všech platformách?

Minecraft crafting návod – výroba lektvarů

Minecraft crafting návod – výroba lektvarů

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e b 7 a 2 9  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce