stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8631
  • Uživatelů: 6464

Counter-Strike: GO seznam ranků

Autor: Jan Juránek  |   Publikováno: 25.4.2017 | Zobrazeno: 27780x

Master Guardian, Global Elite, Gold Nova případně Silver I. Pokud se mezi sebou baví hráči jedné z nejoblíbenějších akčních online her na světě - Counter-Strike: Global Offensive, určitě přijdou právě tyto termíny na přetřes. Jde o skupiny, které určují postavení hráčů v jakémsi celosvětovém žebříčku. Podívejte se na všechny z nich – ve které aktuálně hrajete?

Ranky v CS:GO – o co jde?

Primárně pro porovnávání hráčského „skillu“ byly do hry zařazeny hodnosti - ranky. Aby je hráč získal, musí se nejprve dostat do kompetitivní sekce hry. V ní nastoupí proti skutečným hráčům. Jakmile vyhraje prvních 10 kompetitivních her, systém mu vybere startovací hodnost. Pokud v zmíněných 10 výher získal v řadě, dostane se vysoko. Pokud vše trvalo, jeho startovací rank bude nízký. Další výhry a prohry určí, zda hráč v žebříčku poroste, nebo naopak klesne (derank).

Counter Strike: Global Offensive skóre zápasu

Rank pak neslouží pouze k tomu, aby se s ním hráč mohl chlubit, ale matchmaking jej využívá pro hledání oponentů. V kompetitivních zápasech pak proti sobě nastupují hráči s podobným rankem. I přes chytrý systém výběru protihráčů však může dojít k nevyrovnanému zápasu. Stačí, aby se k soupeřům dostal smurf (zkušený hráč, který hraje za cizí účet a snaží se jej dostat na vyšší rank). Těžší zápasy lze očekávat i tehdy, pokud není výběr čistě náhodný, ale do hry vstoupí již předem domluvená skupina hráčů (označují se jako premades).

 

Tabulka ranků v CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive hráči spadnou do jedné z osmnácti skill skupin – ranků. Do skupiny ranků s názvem Silver spadne na začátku prakticky každý nový hráč. Postupně se propracuje přes Gold skupinu a při troše snahy se může podívat i do skupiny nejvyšších ranků, které začínají na stupínku Master Guardian Elite. Ti nejlepší se pak nacházejí mezi elitou, kterou sdružuje rank The Global Elite

Counter Strike Global Offensive ranky

Značky

Podobné články

Nová Valhalla ze série Assassin's Creed - trailer & gameplay

Nová Valhalla ze série Assassin's Creed - trailer & gameplay

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

World of Warplanes: nástupce World of Tanks na nebesích

World of Warplanes: nástupce World of Tanks na nebesích

Playstation 4 vs Xbox One

Playstation 4 vs Xbox One

Jak na spuštění starých her v DOSBoxu

Jak na spuštění starých her v DOSBoxu

War Thunder ke stažení zdarma a Ground Forces

War Thunder ke stažení zdarma a Ground Forces

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 e d f 1 d  :
 
Vzkaz: