stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Datum vydání FIFA 21, trailer i demo

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 1.10.2020 | Zobrazeno: 3702x

Nová verze nejočekávanější fotbalové série, FIFA 21, se již nezadržitelně blíží. Co v ní bude a co se k nám zas a znovu nedostane? Vše, co potřebujete o hře vědět ještě před jejím vydáním, se dočtete níže. A nebo si stáhněte minulý ročník FIFA 20.

Lehký začátek

Pár úvodních slov by mohlo být stejných, jako každý jeden rok - zlepší se grafika, hra bude realističtější, obrovské množství licencí, offline i online zápasy, nové módy... Ale bude to skutečně tak? Už několik týdnů máme stále více indicií, že to tak docela nebude. Je dost možné, že FIFA 21 bude největším zklamáním za posledních, řekněme, 5 let a to hned z několika příčin. O nich ale až později.

Datum vydání FIFA 21

Miliony hráčů po celém světě se už nemohou dočkat data 9. října, kdy je naplánováno oficiální vydání hry FIFA 21. Ti, kteří si titul předobjednali, budou dokonce moci hrát od 6. října, a to na všech platformách. Podporovány jsou PC, PS4, X box One, Switch i novinky PlayStation 5 a Xbox Series X. Dokonce přijde na řadu i stáda od Googlu, jen o něco později.

Zajímavou informací je použit engine ve hře. Zatímco PC bude běžet na stejném enginu jako PS4 a Xbox One, PS5 a Xbox Series X dostanou ještě lepší "motor".

Demo FIFA 21 se letos nekoná

Od 1. října jsme měli mít možnost zkusit si hru "nanečisto" v klasické demo verzi. V EA se ale rozhodli, že tento rok nám toto potěšení nedopřejí, a tak jsme zůstali zírat jako tele na nové vrata. Tento nečekaný krok má ale původ o něco hlouběji, než jen v tom, že se tvůrci vyjádřili, jak chtějí raději pracovat na finálním produktu, než nám dát týden dopředu nedokončené demo.

V kuloárech se povídá, že hra projde jen minimem změn oproti minulému roku a že EA tento ročník vůbec nezvládla. Tomu může napovědět i vyladění hry FIFA 20 na poslední chvíli jen pár týdnů před oficiálním vydáním tohoto ročníku - nový patch přinesl plynulost i minimalizaci bugů.

Další ztráta licencí národních týmů Portugalska a Itálie, množství absolutně prostřelenou hodnocení hráčů - to jsou všechno věci, které se v konečném důsledku sčítají a nepřinášejí hráčům klid na duši. Na druhé straně, drtivá většina komunity si titul i tak koupí kvůli FUT módu.

Trailer pro FIFA 21 ukazuje novinky

Nyní nám nezbývá nic jiného, ​​než čekat na to, jak se vývojáři poprali s přechodem na nové konzolky. Posune se grafika o level výš? Dosud nevíme, ale pravděpodobně to nebude nic výrazné. Dočkáme se průlomové hratelnosti? Těžko.

Co očekávat od nové FIFA 21?

  • Balast vzpomenu jen v rychlosti - vylepšená fyzika a chování míče, zlepšení umělé inteligence, hezčí grafika ... Máte pocit, že to čtete každým rokem? Cítíte dobře. A nyní k těm konkrétnějším změnám:
  • Je možné, že se dočkáme cross-playa a budeme moci hrát mezi sebou na různých platformách. To znamená, že si proti sobě budou moci zahrát konzoloví hráči proti PC maniakem. Zatím jsou to ale pouze spekulace.
  • FUT režim by měl projít změnami a body by měly spravedlivější přerozdělovat v případě výpadku internetu a odpojení hráče. FUT režim rovněž dostane kooperaci, takže budeme moci hrát s přáteli online a společně plnit Objektivy. Odstraněny budou Tréninkové karty.
  • Rozhodčí dostanou vyšší inteligenci a budou lépe posuzovat jednotlivé herní situace - fauly, výhody, góly, auty ... Zařadit by se mělo i na VAR-e, který je nyní nedílnou součástí nejvyšších světových soutěží. Ve FIFA 21 ale VAR ještě neuvidíme a půjde tak již o třetí hru po sobě, která s touto funkcí zatím nepočítá. Pracovat se tak bude jen za oponou. Tak tedy možná příští rok.
  • Volta bude podporovat kooperaci až pro tři hráče.

Nové hráčské ikony jsou pravidelným potěšením

Ani tento rok nevynechali v EA přidání nových fotbalových ikon. Jsou to hráči, kteří již aktivně nehrají a vysloužily si místo mezi celosvětovými titány. Těšit se tak můžeme na jména jako Eric Cantona, Petr Čech, Ferenc Puskás, Xavi, Nemanja Vidic, Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger, Fernando Torres.

FIFA 21 cena

Cena hry FIFA 21 bude podobná tomu, jak to bylo předešlé ročníky. Od standardních edic napříč platformami, které se pohybují od 60 dolarů až po ultimátní edici za 100 dolarů.

Česká liga a FIFA 21. Jak to je tento rok?

Prakticky totožné, jako v předešlém ročníku. Česká liga není oznámena, ale pár týmů ve hře z Česka najdeme. Například Spartu PrahuSlavii Praha nebo Plzeň.

Značky

Podobné články

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v září, na PC později

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v září, na PC později

Crysis Remastered PC 2020

Crysis Remastered PC 2020

Máme všechny podstatný informace o nové RTS Stronghold: Warlords

Máme všechny podstatný informace o nové RTS Stronghold: Warlords

Assassin's Creed: Valhalla systémové požadavky: spustíte hru na svém PC?

Assassin's Creed: Valhalla systémové požadavky: spustíte hru na svém PC?

Epic Games vypustil Rocket League zcela zdarma

Epic Games vypustil Rocket League zcela zdarma

Skvělý Dying Light se zombíky je ke stažení zdarma

Skvělý Dying Light se zombíky je ke stažení zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f d 6 a d 5  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce