stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9727
  • Uživatelů: 6602

Farming Simulator 22 přichází s novým stavebním režimem

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 18.8.2021 | Zobrazeno: 4827x

Nejoblíbenější zemědělský simulátor Farming Simulator 22 přijde pro tento rok s řadou skvělých novinek. Vývojáři z Giants Software ho navíc už roky připravují na jejich vlastním Giants Engine, který jim umožňuje provádět nápady do reality. I tentokrát by tak mělo jít o dosud nejrealističtější zážitek, který bude optimalizován a vyladěn tak, jako žádná předcházející část.

Největším překvapením je ale zapracování připomínek od hráčů, kteří se dožadovali propracovaného režimu stavby. Ten prošel řadou změn a po novém se bude podobat simulátory jako Planet Zoo nebo Planet Coaster. Co je ale podstatné, už se nebude muset přepínat mezi režimem stavby a nástrojem pro úpravu krajiny. Proces se tak zautomatizuje a i nováčci v sérii budou mít látku přístupnější.

Zvětší se i počet položek, které je možné přidat na herní plochu a hra bude celkově přehlednější. Editování země bude snazší i díky štětečku, kterému je možné měnit velikost, čímž se docílí intuitivnější rozmisťování předmětů a budov v zemi.

Nové budovy i detaily osvětlení

Přibudou desítky nových staveb jako sila, bioplynové stanice, nové typy ohrad, skleníky, generátory, sady, továrny apod. Prostředí bude ještě detailnější a to i díky doplňkům jako vysazování stromů, nasazení dekoračních rostlin nebo osvětlení, které tak bude znamenat nefalšované zážitky z nočního hraní.

Správné fungování farmy bude záviset na propojení jednotlivých segmentů. Velká zvířata budou potřebovat větší ohrady, rostliny budou náročnější na preciznější zavlažování apod. Úplnou novinkou bude výstavba plotů, kdy postačí do země zapíchnout jeden kol a zbytek plotu potáhnout požadovaným směrem. Součástí hry budou i interaktivní brány.

Datum vydání

Pokud jde o technologické novinky, tak přijde DirectX 12, ale jen pro PC, MSAA metody, zapracovalo se na vykreslování stínů a celkově bude hra nabízet ten nejrealističtější zážitek. Datum vydání Farming Simulator 22 je stanoven na 22. listopadu a nebude chybět ani čeština. Hra vyjde na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, službě stáda nebo i na OS Mac.

ZdrojFarming Simulator

Značky

Podobné články

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Vyzkoušejte si uzavřenou betu Quake Champions zdarma

Battlefield 6 představuje gameplay a postavy v nadupaném filmu

Battlefield 6 představuje gameplay a postavy v nadupaném filmu

Nová NHL 21 – co o ní víme?

Nová NHL 21 – co o ní víme?

Minecraft crafting - návod na výrobu věcí

Minecraft crafting - návod na výrobu věcí

Zaklínač 3 – kontroverze, dojmy a tipy

Zaklínač 3 – kontroverze, dojmy a tipy

Nejlepší mapy pro Minecraft ke stažení zdarma

Nejlepší mapy pro Minecraft ke stažení zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 3 3 f 4 3  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce