stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Jak lovit a zkrotit zvířata ve Fortnite?

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 21.4.2021 | Zobrazeno: 4235x

Chcete vědět, jak chytat a zkrotit divoká zvířata ve Fortnite? Nová sezóna s sebou přináší řadu novinek, jako například nový systém craftění a výrobu zbraní nebo vyrobení svého vlastního oblečení na lov zvířat.

Na Fortnite ostrově momentálně najdeme pět druhů zvěře, která se potuluje po zemi. Každý zvířecí druh je specifický pro jinou lokalitu. No a zatímco takové kuřata a žáby jsou neškodné, vlky a kanci jsou agresivní na vše, co se v jejich okolí pohne. Zvířecí svorku doplňují raptoři, kteří se vylíhli z vajec na ostrově. Pokud chcete vědět, kde jednotlivá zvířata najít nebo jak je zkrotit, vydejte se s námi do divočiny a vyzkoušejte si to na vlastní kůži.

Jak lovit zvířata ve Fortnite

Samotný lov je poměrně jednoduchý, tedy pokud máte zbraň. Všechna zvířata mají poměrně málo životů a za jejich zabití získáte cenné kosti a maso. Než začneme s podrobnostmi, je dobré vědět, že zvířata se vyskytují pouze v Solo, Duo, Trio a Squad módech. Naopak, nenajdeme je v Team Rumble módě.

  • Slepice - Většina slepic se zdržuje při věžičkách rozmístěných po mapě nebo v okolí farem. Jsou neškodné a jakmile vás spatří, budou utíkat. Pokud ale slepici chytíte do rukou a vyskočíte, trošku si poletíte, jako byste se na malý okamžik vznášely.
  • Žáby - Obývají oblasti blízko vody a jsou vůči vám pasivní. Za jejich zabití získáte cenné suroviny, ze kterých si můžete vytvořit například luk.
  • Divočáky - Najdete je v lesích nebo při farmách. Jsou mimořádně útočné a budou se bránit všemi možnými prostředky. Dají se ale zkrotit, a to je to podstatné.
  • Vlky - Jejich domovem jsou lesy a obyčejně se pohybují ve smečkách. Zaútočí na vše, co se v jejich okolí pohne, ale zároveň se vyhýbají oblastem, kde žijí lidé. Rovněž se dají ochočit.
  • Raptoři - Mimořádně nebezpečné prehistorické tvory, které se pohybují ve skupinkách a pokud náhodou objevíte nějakého samotáře, přivolá si na pomoc zbytek svorky. I raptoři se ale dají ochočit.

Jak zkrotit divočáky ve hře Fortnite

Namiřte si to přímo k farmě s kukuřičnými poli a začněte kukuřici sekat. Jakmile si nějakou natrháte, najděte kance a tuto pochoutku mu hoďte. Když se do ní pustí, přiběhněte k němu a zkroťte ho. Jakmile se tak stane, bude divočák běhat vedle vás a chránit vás. Je to robustní zvíře a hodně toho snese, ale není až tak bystré, takže se bude na nepřátele vrhat pouze přímo.

Jak zkrotit vlky ve hře Fortnite

Masožravce nalákáte jedině na maso. Zabijte tak ledajaké zvíře a vylootujte z něj maso. Následně najděte vlka, zamiřte a maso k němu hoďte. Jakmile se do něj pustí, přiběhněte k němu, stiskněte tlačítko interakce a zkroťte ho. Vlk se pak stane vaším přítelem a bude útočit na všechny, kteří po vás začnou střílet. Má velké poškození ale snese toho méně než divočák.

Jak zkrotit dinosaura ve hře Fortnite

Postup je naprosto stejný jako u vlků - zabijte zvíře, vezměte z něj maso, najděte raptora, hoďte mu maso a stiskněte tlačítko interakce. Bravo! Získali jste prehistorického domácího mazlíčka, který vám bude pomáhat v boji. Dinosauři mají ve hře nejvyšší damage ze všech zvířat a jsou také značně rychlejší než vlky, takže jste právě získali nejlepšího společníka na cesty.

Značky

Podobné články

Nejlepší módy a stroje pro Farming Simulator 2015 (2. Díl)

Nejlepší módy a stroje pro Farming Simulator 2015 (2. Díl)

Overwatch – Year of the Rooster update online

Overwatch – Year of the Rooster update online

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

World of Tanks: Tipy, triky, návod a taktiky

Nejlepší hry jako Minecraft. Těchto 7 titulů si zaručeně užiješ

Nejlepší hry jako Minecraft. Těchto 7 titulů si zaručeně užiješ

F1 2022 přinese řadu skvělých novinek – nové tratě, splitscreen či virtuální realitu

F1 2022 přinese řadu skvělých novinek – nové tratě, splitscreen či virtuální realitu

Nejoriginálnější MOBA: 8 důvodů, proč je Heroes of the Storm stále skvělou hrou

Nejoriginálnější MOBA: 8 důvodů, proč je Heroes of the Storm stále skvělou hrou

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 0 0 a 7 8  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce