stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9681
  • Uživatelů: 6598

Pro Evolution Soccer bude ke stažení zdarma. Konami mění název na eFootball

Autor: Michal M.  |   Publikováno: 1.8.2021 | Zobrazeno: 3225x

Pro Evolution Soccer od japonské společnosti Konami se loučí se zkratkou PES. Od této sezóny bude přejmenován na eFootball a dokonce vyjde zcela zdarma. Pro free-to-play model se vývojáři rozhodli i proto, aby nalákali více hráčů a mohl se ke hře dostat kdokoli. Roky už hrají druhé housle ve srovnání s konkurenční sérií FIFA od Electronic Arts, a tímto způsobem by mohly nahnat více rekreačních hráčů k sobě.

Nejde přitom o žádný podřadný produkt, ale naopak nejrealističtější fotbalový zážitek na trhu, který má důraz na detail a věrnější zpracování hry na hřišti. Oproti arkádové FIFA hře je tak jasnou volbou číslo jedna pro hráče hledající realistické zpracování fotbalu. To se ještě umocní tento rok s novým Unreal Enginem, který se zaměří na animace.

Podpora cross-play hraní

Ty tak budou ještě plynulejší a zejména důsledněji, pokud jde o použití animací při konkrétních herních situacích. Z tisíců animací tak bude technologie Motion Matching vybírat pro daný moment jen ty nejvhodnější. FIFA 22 zase pro tento rok představila svou novinku v podobě HyperMotion technologie, která funguje na algoritmu zpracovávajícího animace podle reálných hráčů díky simulovanému reálnému zápasu, kdy měli fotbalisté na sobě oblečené Xsense obleky.

Technologie Motion Matching

Hra eFootball bude k dispozici s touto novou Motion Matching technologií na všech nejznámějších platformách. PlayStation 5. PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One i PC dostanou všechny stejnou verzi hry a co je nejzajímavější, tak stejně tak zchodili i Android a iOS mobilní zařízení.

S tím souvisí i připravovaný cross-play na platformách, kdy budou moci hrát proti sobě hráči na konzolích a mobilech, PC a konzolích i PC a mobilních zařízeních. Jedinou podmínkou bude připojení gamepadu k Androidu nebo Apple mobilnímu zařízení.

Bývalý PES, nyní už eFootball bude od této sezóny zcela zdarma a fotbal tak bude dostupnější. Konami každoročně vydávat velkou aktualizaci, která přinese řadu novinek. Některé, ty základní a potřebné pro pohodlné hraní, budou zdarma, jiné, jako například nové módy a režimy budou zpoplatněny. Systém ale bude férový a nemělo by jít o klasický pay-2-win model.

Novinky až postupně

Od letošního vydání eFootball 22 bude k dispozici zpočátku 9 týmů jako FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern, Juventus nebo Arsenal. Na řadu se dostane i online ranked systém MyClub, který bude představovat ekvivalent k FUT módu ze série FIFA.

Nebude chybět ani možnost vytvořit si vlastní tým. Novinky jako cross-play matchmaking, Team Building, Online liga nebo podpora ovladačů pro mobily budou přicházet do hry postupně, stejně jako nové týmy.

Zdroj: Konami

Značky

Podobné články

Jakou verzi Minecraftu si vybrat? Výhody a nevýhody Java Edition a Bedrock verze

Jakou verzi Minecraftu si vybrat? Výhody a nevýhody Java Edition a Bedrock verze

Návod, jak najít a zkrotit axolotly v Minecraftu

Návod, jak najít a zkrotit axolotly v Minecraftu

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Grand Theft Auto 5 a GTA Trilogy dostanou remaster. Známe datum vydání

Grand Theft Auto 5 a GTA Trilogy dostanou remaster. Známe datum vydání

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013 - kombajny

Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013 - kombajny

Dostane Counter-Strike 2 nový a efektivnější anti-cheat systém?

Dostane Counter-Strike 2 nový a efektivnější anti-cheat systém?

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 5 6 9 1 6  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce