stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8663
  • Uživatelů: 6476

Pro Evolution Soccer bude ke stažení zdarma. Konami mění název na eFootball

Autor: Michal Santoris  |   Publikováno: 1.8.2021 | Zobrazeno: 396x

Pro Evolution Soccer od japonské společnosti Konami se loučí se zkratkou PES. Od této sezóny bude přejmenován na eFootball a dokonce vyjde zcela zdarma. Pro free-to-play model se vývojáři rozhodli i proto, aby nalákali více hráčů a mohl se ke hře dostat kdokoli. Roky už hrají druhé housle ve srovnání s konkurenční sérií FIFA od Electronic Arts, a tímto způsobem by mohly nahnat více rekreačních hráčů k sobě.

Nejde přitom o žádný podřadný produkt, ale naopak nejrealističtější fotbalový zážitek na trhu, který má důraz na detail a věrnější zpracování hry na hřišti. Oproti arkádové FIFA hře je tak jasnou volbou číslo jedna pro hráče hledající realistické zpracování fotbalu. To se ještě umocní tento rok s novým Unreal Enginem, který se zaměří na animace.

Podpora cross-play hraní

Ty tak budou ještě plynulejší a zejména důsledněji, pokud jde o použití animací při konkrétních herních situacích. Z tisíců animací tak bude technologie Motion Matching vybírat pro daný moment jen ty nejvhodnější. FIFA 22 zase pro tento rok představila svou novinku v podobě HyperMotion technologie, která funguje na algoritmu zpracovávajícího animace podle reálných hráčů díky simulovanému reálnému zápasu, kdy měli fotbalisté na sobě oblečené Xsense obleky.

Technologie Motion Matching

Hra eFootball bude k dispozici s touto novou Motion Matching technologií na všech nejznámějších platformách. PlayStation 5. PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One i PC dostanou všechny stejnou verzi hry a co je nejzajímavější, tak stejně tak zchodili i Android a iOS mobilní zařízení.

S tím souvisí i připravovaný cross-play na platformách, kdy budou moci hrát proti sobě hráči na konzolích a mobilech, PC a konzolích i PC a mobilních zařízeních. Jedinou podmínkou bude připojení gamepadu k Androidu nebo Apple mobilnímu zařízení.

Bývalý PES, nyní už eFootball bude od této sezóny zcela zdarma a fotbal tak bude dostupnější. Konami každoročně vydávat velkou aktualizaci, která přinese řadu novinek. Některé, ty základní a potřebné pro pohodlné hraní, budou zdarma, jiné, jako například nové módy a režimy budou zpoplatněny. Systém ale bude férový a nemělo by jít o klasický pay-2-win model.

Novinky až postupně

Od letošního vydání eFootball 22 bude k dispozici zpočátku 9 týmů jako FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern, Juventus nebo Arsenal. Na řadu se dostane i online ranked systém MyClub, který bude představovat ekvivalent k FUT módu ze série FIFA.

Nebude chybět ani možnost vytvořit si vlastní tým. Novinky jako cross-play matchmaking, Team Building, Online liga nebo podpora ovladačů pro mobily budou přicházet do hry postupně, stejně jako nové týmy.

Zdroj: Konami

Značky

Podobné články

Medieval Engineers – z vesmíru do středověku

Medieval Engineers – z vesmíru do středověku

World of Warships už brzy rozšíří svět World of Tanks

World of Warships už brzy rozšíří svět World of Tanks

Nejlepší módy (trucky, tahače) pro Euro Truck Simulator 2

Nejlepší módy (trucky, tahače) pro Euro Truck Simulator 2

Minecraft zdarma ke stažení – jde to i legálně

Minecraft zdarma ke stažení – jde to i legálně

Cheaty pro GTA V na Playstation, Xbox a PC

Cheaty pro GTA V na Playstation, Xbox a PC

Excalibur.cz opět online a Overwatch na PC zdarma

Excalibur.cz opět online a Overwatch na PC zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 2 0 e e 7  :
 
Vzkaz: