stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9704
  • Uživatelů: 6601

Hrajte FIFA 23 v předstihu. Early Access má několik podob

Autor: Redakce  |   Publikováno: 27.7.2022 | Zobrazeno: 2074x

Nejnovější FIFA 23 už je za rohem. Konkrétně přijde už 30. září, ale je zde možnost, jak si ji zahrát už dříve. S vydáním traileru přišla i oficiální informace o předběžném přístupu, který potvrdili sami vývojáři. Tento early-access bude možné získat třemi způsoby.

Možná se sami sebe ptáte, že proč? Vždyť cena je v takovém případě o něco vyšší. Pravdou však je, že předběžný přístup má řadu skvělých výhod pro hráče, kteří preferují online hraní ve FUT módu. Ti si tak mohou o něco dříve začít skládat vlastní jedenáctku, která bude v den oficiálního vydání mít už najeto nějaké ty kilometry po trávníku.

Další výhodou je zpřístupnění obchodu s hráči, kde lze prodat nechtěné nebo získat ty žádané. Pár hodin či dní před oficiálním datem vydání dokáže zamutit vodu a dát skvělou výhodu těm, kteří aspirují jen na ta nejlepší umístění v Ultimate Team módu. No a abychom nezapomněli, výhodou je i to, že hráči s předběžným přístupem dostanou nové mechaniky hry do rukou dříve, než většina jiných.

Pokud víme, že drtivá většina hráčské základny FIFA si hru koupí až od 30. září a výše, proč nezískat výhodu nad konkurencí už od startu? Pokud se rozhodnete pro FIFA 23 předběžný přístup, máte k dispozici 3 možnosti, jak si hru vyzkoušet s předstihem.

Přihlášení k odběru EA Play

Služba EA Play stojí na celý rok jen 599 Kč, měsíčně pak 99 Kč. Za tuto malou částku získáte předběžné přístupy k mnoha novým hrám včetně FIFA 23. Pokud zvolíte tuto možnost, získáte 10 hodinový předběžný přístup před oficiálním vydáním hry, ale je možné, že bude omezen pouze na specifické módy. Možné omezení se týká jen této 10-hodinové periody a po oficiálním vydání bude FIFA plně dostupná se vším, co nabízí.

Přihlášení k odběru EA Play Pro na PC

Pokud hledáte možnost, jak hrát FIFA 23 co nejdříve a bez jakýchkoli limitací, musíte si předplatit službu EA Play Pro. Jedná se o exkluzivitu pro hráče na počítačích, kteří si ale hru budou moci vyzkoušet až 10 dní před oficiálním vydáním. FIFA 23 bude v této službě dostupná a to ve verzi Ultimate Edition.

Předobjednávka FIFA 23 Ultimate Edition

Posledním způsobem, jak získat hru před jejím oficiálním vydáním, je samotné předobjednání hry FIFA 23 v Ultimate Edition. V tomto případě půjde o 3-denní předběžný přístup a bez jakýchkoli omezení. Pokud si náhodou platíte i základní předplatné EA Play a hru si předobjednáte, získáte kombinovaný 6denní early access na 10 hodin. Po zahrání tohoto času se budete moci přihlásit do hry 3 dny dříve před oficiálním datem vydání a užít si plnohodnotné 3 dny náskoku.

Proč si předobjednat?

Možná i proto, že je to vůbec poslední možnost, jak si novou FIFU užít dřív, než ostatní. FIFA 23 bude poslední s tímto označením a od příští sezóny ponese série název EA Sports FC. S předběžným přístupem ke hře získáte možnost vyzkoušet si nový systém animací HyperMotion2 dříve, než ostatní a stejně tak si budete moci užít i cross-play podporu. To znamená, že budete moci hrát proti hráčům na různých platformách. Těšit se můžete také na rozšíření ženského fotbalu o dvě samostatné ligy, pokrytí Mistrovství světa v Kataru nebo nejširší nabídku licencovaných hráčů, týmů a lig.

Značky

Podobné články

Assassin's Creed: Valhalla systémové požadavky: spustíte hru na svém PC?

Assassin's Creed: Valhalla systémové požadavky: spustíte hru na svém PC?

Nové Call of Duty Vanguard přijde již tento podzim. Představuje se v prvním traileru

Nové Call of Duty Vanguard přijde již tento podzim. Představuje se v prvním traileru

Dostane Counter-Strike 2 nový a efektivnější anti-cheat systém?

Dostane Counter-Strike 2 nový a efektivnější anti-cheat systém?

RECENZE: Forza Horizon 5 je nejlepším automobilovým simulátorem současnosti

RECENZE: Forza Horizon 5 je nejlepším automobilovým simulátorem současnosti

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout je ke stažení zdarma

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout je ke stažení zdarma

Epic Games vypustil Rocket League zcela zdarma

Epic Games vypustil Rocket League zcela zdarma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 9 0 a 3 e  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce