stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9288
  • Uživatelů: 6548

Nejlepší vozidla pro SpinTires (2. díl)

Autor: Redakce  |   Publikováno: 19.8.2014 | Zobrazeno: 26353x

Dnes tu pro vás máme pokračování velmi oblíbeného článku o módech pro Spintires. Fenomenální offroadový simulátor, který se soustředí na řízení těžkých vozidel v často nesjízdném terénu, je rájem pro modderyy, podobně jako český Euro Truck Simulator 2. Tvůrci módů se soustředí hlavně na vytváření krásných modelů vozidel, protože těch není v žádném simulátoru nikdy dost. Dnes se proto zaměříme pouze na nové textury a právě celé trucky, díky kterým vás Spintires udrží u monitoru o další kupu hodin déle.

Textury

Nové textury se instalují snadno. Najdete je ve formátu .dds a stačí je vložit do složky: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\TexturesCache.

Hasičský MAZ

Červený MAZ s bílými pruhy evokuje hasiče, nebo letištní cisternu, ovšem v tomto případě jsou změny samozřejmě pouze kosmetické. Hašení lesních požárů však jako nápad nevypadá vůbec zle a do konceptu SpinTires by bezesporu skvěle zapadal.

Červeno-bíly MAZ stahujte ZDE

Zelený KAMAZ

Prostě zelená kabina Kamazu, nic víc, nic míň. Oblíbený náklaďák si můžete užít v nové barvě, která mu sluší.

Zelený KAMAZ stahujte ZDE

Další povedené modely

A teď se podíváme na pětici povedených modelů vozidel, které vám nahradí některé existující modely ve Spintires. Jejich instalace je opět snadná. Rozbalte si stažený archiv a podívejte se, jestli se vám tam objevilo více složek, nebo jen jedna, Media. Pokud je to složka Media, tak její obsah nahrajte do stejnojmenné složky (viz cesta níže). Pokud je tam složek více, jde už o samotné složky, které nakopírujete do hry (takže jsou to podsložky Media). Cesta je: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\Media.

Chevrolet 3100 pickup

Po druhé světové válce nastoupila nová designová řada u Chevroletu a jedním z jejich zástupců je i tento krasavec. Pickup (v poněkud nevhodném zbarvení) pro Spintires má vlastní sadu zvuků a příslušenství. Pokud budete chtít změnit poněkud šílenou barevnou kombinaci, budete muset přejmenovat soubor v Media\classes\trucks z uaz.xml na něco jiného a naopak přejmenovat požadovanou barevnou variantu na uaz.xml a nahrát ji do této složky. Navíc je potřeba ještě smazat cache v Users\UživatelskéJméno\AppData\Roaming\SpinTires.

Chevrolet 3100 pickup stahujte ZDE

GAZ Sadko

Šikovný kamion GAZ Sadko si poradí i s velmi těžkým terénem, což vám ve Spintires přijde vhod doslova na každém metru. Nelze použít se vším příslušenstvím, ale nahrazuje to povedeným designem.

GAZ Sadko stahujte ZDE

JEEP Cherokee XJ kamufláž

A zpět do USA, tentokrát za JEEPem Cherokee ve slušivé vojenské kamufláži. Džíp má vlastní animace i zvuky motoru a nabízí akční svezení v těžkém terénu.

JEEP Cherokee XJ s kamufláží stahujte ZDE

Western Star 4900

Tenhle obří americký náklaďák nevypadá, že by si s terénem poradil, o to větší výzvou je pro zkušené hráče Spintires.

Western Star série 4900 stahujte ZDE

T-150 K

Kolová verze oblíbeného pásového traktoru je spolehlivým partnerem pro vaše off-roadové radovánky. Jeho výrazný design jen tak nezapomenete a s terénem si poradí jedna báseň.

T-150 K stahujte ZDE

Značky

Podobné články

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

Zahrajte si nejoblíbenější Mahjong hry zdarma

American Truck Simulator

American Truck Simulator

Vstupte do bety Call of Duty: WWII zdarma

Vstupte do bety Call of Duty: WWII zdarma

Nejlepší výukové programy a hry pro děti

Nejlepší výukové programy a hry pro děti

Medieval Engineers – z vesmíru do středověku

Medieval Engineers – z vesmíru do středověku

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Nejlepší módy pro American Truck Simulator

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 e c 4 c 0  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce